فروش ویژه اسفند ماه

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
سلام دوستان

در این تاپیک فروش های ویژه مدت دار فروشگاه معرفی خواهد شد.

برنامه فروش ویژه از 9 الی 12 اسفند برای محصولات زیر است.

PlayStation 4 region 1 با گارانتی لادیز

Xbox One Controller

Dualshock 3 Wireless Controller

PSN $50

33tyiu7j3e1db4szo44n.jpg

• Like
Reactions: Amin_Evil_Dead

ShObEyR

کاربر سایت
Oct 17, 2008
56
نام
شبیر
آقا من اومدم تشکر کنم بابت ارسال به موقع و بسته بندی تر و تمیز و ردیفتون.دستتون درد نکنه.
PS4 ما هم رسید.
دو تا سوال داشتم
1.داستان این 4بازی یک انتخاب که شما داریدچیه ؟چجوری قضیه اش ؟یک کم توضیح بیشتر بدین.
2.کوپن تخفیفی که برام ارسال شده رو چجوری میتونم استفاده کنم؟ ایا برای کارت های PSN هم میشه از کوپن تخفیف استفاده کرد؟

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
آقا من اومدم تشکر کنم بابت ارسال به موقع و بسته بندی تر و تمیز و ردیفتون.دستتون درد نکنه.
PS4 ما هم رسید.
دو تا سوال داشتم
1.داستان این 4بازی یک انتخاب که شما داریدچیه ؟چجوری قضیه اش ؟یک کم توضیح بیشتر بدین.
2.کوپن تخفیفی که برام ارسال شده رو چجوری میتونم استفاده کنم؟ ایا برای کارت های PSN هم میشه از کوپن تخفیف استفاده کرد؟

خوشحالیم که راضی بودید.

1.شما هزینه مشخص شده را پرداخت میکنید و از بین 4 بازی(NBA 2K15,Destiny,Little Big Planet 3,Farcry 4) یکی را به دلخواه انتخاب میکنید. بازی هم به خودتون تعلق میگیره و Sharing نیست.
تصویر اسکن شده کارت هم برای شما ارسال میشه.

2.برای تمام اجناس فروشگاه قابل استفاده است.

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
با سلام

فروشگاه بازی‌سنتر در نظر دارد تعداد محدودی دستگاه پلی استیشن 4 ریجن 1 با گارانتی لادیز را به مناسبت مرحله اول فروش ویژه اسفند ماه خود همراه با کارت PSN 10$ عرضه نماید.علاقمندان می توانند از این فرصت استفاده نموده و برای ثبت سفارش به وب سایت فروشگاه مراجعه نمایند.

پ.ن : به زودی دیگر تخفیفات و شرایط ویژه فروش ویژه اسفند ماه از همین طریق به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

pze69rr0bhwqmviy553x.jpg

• Like
Reactions: bazi fekri

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام. من دو روز پیش از فروشگاه یک پی اس ان کارت 50 دلاری خریدم هنوز برام ارسال نشده.
به پشتیبانی فروشگاه هم ایمیل میزنم کسی جواب نمیده. لطفا رسیدگی کنید.
ممنون.

Store Manager

کاربر سایت
Feb 3, 2015
131
سلام. من دو روز پیش از فروشگاه یک پی اس ان کارت 50 دلاری خریدم هنوز برام ارسال نشده.
به پشتیبانی فروشگاه هم ایمیل میزنم کسی جواب نمیده. لطفا رسیدگی کنید.
ممنون.
سلام
مشخصات و برای من ارسال کنید تا سریع پیگیری بشه، متاسفانه ایمیلی از شما دریافت نشده.

Sadra90

کاربر سایت
Apr 16, 2015
20
سلام
وقت بخیر
سونی برای کاربرایی که اکانت پلاس آمریکا تا تاریخ 31 مارس میخرن، 3 ماه اضافی هم منظور میکنه براشون و به صورت کد جدا ایمیل میکنه.
اکانتای فروخته شده از سایت شما هم با توجه به اینکه از آمریکا هستن، همین سرویس رو ارائه میکنن یا خیر؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر