فروش ويژه و خارق العاده Xbox360 با قيمت عالي از سوي Microsoft

Dark War

کاربر سایت
درود

Untitled-1.jpg

شركت بزرگ مايكروسافت در اقدامي جديد دست به معرفي باندل ها جديد Xbox 360 با قيمت بسيار عالي زده است.در روز يك شنبه اين شركت باندل هاي جديد خود را براي فروش دراختيار 5 سايت خرده فروش معروف قرار ميدهد.

قيمت اين باندل ها به شرح زير هستند:

Xbox360 با هارد 4GB به همراه كينكت به قيمت $99.99

Xbox360 با هارد 250GB به قيمت $99.99

xbox360 با هارد 250GB به همراه كينكت با قيمت $149.99

همچنين كساني كه اين باندل هارا خريداري كنند باید براي مدت دو سال xbox live خريداري كنند که خرج آن ها ماهیانه 14.99 دلار خواهد بود كه در كنار اين قيمت ها خارق العاده و رويايي به نظر ميرسد.

سايت هاي اينترنتي و خرده فروشي هايي كه اين باندل هارا عرضه مي كنند 5 سايت زير مي باشند.

GameStop: Oct. 28
=============
Toys R Us: Oct. 28
=============
Best Buy: Oct. 29
=============
Walmart: Oct. 29
=============
Microsoft Stores: Nov. 5

Source

آخرین ویرایش:
فرگوسن من حاضرم پول از من قاچاقش از تو بعد مياريم با دلار 4 ميفروشيم:d50 50 حساب ميكنيم:d
قاچاقچیش از کی؟ از یکی دیگه که اونم یکی دیگه رو واسطه قرار میده واسطه هم یه واسطه دیگه اینقدر دست به دست میشه که خودمون باید 600 تومن بخریم:دی

سخت نگیرید! ما داریم زندگی رو رو Legendary مد میریم!
تا چند وقت دیگه باید به فکر نون خشک و کمک های سازمان ملل باشیم تا کنسول/:)

آخرین ویرایش:
قصدم خراب کردن کار شما نیست و کاری که میکنی یه کار ارزشی ولی جهت اطلاع خبر بر میگرده به ماه May یعنی 6 ماه پیش
نه عزيز دلم اين چه حرفيه؟ممنون بابت اطلاع رساني خوبت;)

به هرحال چون سايت GI تاريخش رو امروز زده بود زدم و فرق چنداني هم نميكنه چون اين قيمت هاي براي آينده اي نزديك هستش;):d

بحران اقتصادی غرب مساویه با کاهش قیمت ها در حد تیم ملی و اما رشد اقتصادی تو بهشت خودمون برابره با افزایش قیمتها در حد تیم ملی مریخ

این کارا اینجا عادی شده
اون روز گیم اسپات زده بود که ps3 قدیمی خودتون رو بیارید با 4 تا بازی (هر چی) 129 یورو هم سر بدید در عوض یک ps3 super slim 500 gb fifa 13 edition ببرید =p~

البته غیر از قیمت خودش که 100 دلاره باید 24*15 =360 دلار هم تو 2 سال بدن!ولی خوب ما که ایرانی ایم!! حالا فوقش تعهد هم می دیم ... یه مثل قدیمی ایرانی هست که می گه کی اون 360 دلارو داده کی گرفته؟! :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or