فروش هدفون Razer orca

shell3r

کاربر سایت
Jun 27, 2011
66
نام
EssiproG
Rating - 100%
4   0   0
يك دستگاه هدفون گيمينگ Razer Orca براي فروش دارمحدود هشت ماهه كه خريدم جمعا شايد ٥٠ ساعت استفاده شده باشه بسيار تميزه با نو هيچ فرقي ندارهmاين برند رو تو ايران خيلي سخت ميشه پيدا كرد هركس اينكاره باشه ميدونه اين قطعه بسيار نفيسي هستلينك اطلاعات بيشتر اين محصول Razer Orca Gaming Headphones - Gaming & Music Headphonesقيمت پايه رو ١٥٠ تومان ميذارم كه واقعا مفته قيمت جهاني اين محصول ٦٠ يورو هست معادل ٢٦٠ هزار تومان ، اگر تو ايران جايي اين رو بتونيد پيدا كنيد زير ٣٤٠ هزار تومان بهتون نميدن لطفا هركس جنس بهتر يا ارزون تري سراغ داره همون رو تهيه كنه اينجا اعلام نكنه، اين اخرين قطعه گيمينگ من هست ، بقيه ست Razerام رو تو همين فروم فروختم ديروز

Attachments

• image.jpg
    image.jpg
    84.7 KB · مشاهده: 108

shell3r

کاربر سایت
Jun 27, 2011
66
نام
EssiproG
Rating - 100%
4   0   0
پسر جان معني كلمه مزايده رو از پدرت بپرس ، بيشتر از اين هم مزاحم من بشي به مدير انجمن گزارش ميكنم ، من با بچه زير ١٨ سال معامله نميكنم

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
Rating - 0%
0   0   0
2 روز پیش نوشته بودی تا امشب کسی نبود واسه demonewarior من رفتم همه چیو اماده کردم شماره حساب بگیرم پولو بریزم دیگه جواب ندادی :| http://forum.bazicenter.com/thread73051/ اینم مدرک خیلی دوست دارم اینو بگیرم هنوزم خریدارم

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
Rating - 100%
2   0   0
دوستان در مورد کیفیت ساخت و صدای این هدفون به هیچ وجه شک نکنید!
با توجه به قیمتش هدفون خیلی خیلی عالی هست.من یه مدت این هدفون رو داشتم و میتونم بگم یکی از بهترین هدفون های موجود هستش........
+
Up...........

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
Rating - 100%
12   0   0
2 روز پیش نوشته بودی تا امشب کسی نبود واسه demonewarior من رفتم همه چیو اماده کردم شماره حساب بگیرم پولو بریزم دیگه جواب ندادی :| http://forum.bazicenter.com/thread73051/ اینم مدرک خیلی دوست دارم اینو بگیرم هنوزم خریدارم
دوست عزیز ایشون تو تاپیکشون به قیمت پایه تا پریشب برای شما گذاشته بودن که من پیشنهادی با قیمت بالاتر به ایشون دادم که من فروختن حالا دیگه جزئیاتش را نمیدونم ......................
...................................
upppp

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر