فروش هدفون سنهایزر RS 170

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Sarukhan

کاربر سایت
Sep 9, 2009
62
Rating - 50%
1   1   0
درود
یک فروند هدفون بی سیم سنهایزر مدل RS170 به فروش می رسد، با ایکس باکس هم تعویض می کنم.
جعبه ی هدفون توی اساس کشی گم شده ولی همه ی لوازمش کامله
دوستان تهرانی هدفون رو فقط درب منزل خودم تحویل می دم یا اگر خواستید با پیک می فرستم، برای شهرستان هم با پست یا تیپاکس می فرستم (هزینه ی ارسال به عهده ی خریدار)
فروخته شد

از لینک زیر می تونید اطلاعات فنی هدفون رو ببینید :

Sennheiser RS 170 - Headphone - Digital headphone system with dynamic bass, Surround sound

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    91.4 KB · مشاهده: 120
  • 2.jpg
    2.jpg
    83.3 KB · مشاهده: 140
آخرین ویرایش:

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
Rating - 0%
0   0   0
:))
جالب بود
یه ضربالمثلی هست که میگه: "خر چه داند قیمت نقل و نبات" ، دقیقا مصداق این گونه افراده
من خودم الان یه هدفون AKG K701 دارم ولی باز هم صداش راضیم نمی کنه، فکر کنم کم کم باید برم سمت HiFi، ولی فعلا پولش رو ندارم.

اتفاقا با هدفونت آشنام
خیلی مدل خوبیه خودم میخواستم یه دونه q701 رو بخرم چون خیلی کلاسیک گوش میدم واسم خوبه اما متاسفانه چون مجبور بودم کلی پول آمپ واسش بدم به همین hifi he400 راضی شدم
به نظر من که عوضش نکن اگر آمپ مشکلت نیست تو رنج 300 دلار واقعا چیز خوبیه
اگر هم که آمپ نداری به احتمال زیاد واسه همینه که از صداش راضی نیستی این مدل اگر آمپ نداشته باشه صدای یه beats هم ازشدر نمی آد

آخرین ویرایش:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Rating - 0%
0   0   0
درود

من قصد خرید یک هدفون حرفه ای رو دارم و این مدل هم مدل خوبیه فقط حیف که Dock داره :(
یک سوال دارم ، این قضیه آمپلی فایر ها در مورد هدفون ها چیه ؟! اگر همین Dock مستقیما با سوکت 3.5 به یک دستگاه پخش کننده معمولی مثل گوشی وصل بشه ، نمیشه از حداکثر کیفیت هدفون بهره برد ؟!

ممنون .

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
Rating - 0%
0   0   0
درود

من قصد خرید یک هدفون حرفه ای رو دارم و این مدل هم مدل خوبیه فقط حیف که Dock داره :(
یک سوال دارم ، این قضیه آمپلی فایر ها در مورد هدفون ها چیه ؟! اگر همین Dock مستقیما با سوکت 3.5 به یک دستگاه پخش کننده معمولی مثل گوشی وصل بشه ، نمیشه از حداکثر کیفیت هدفون بهره برد ؟!

ممنون .

قبل از همه چیز از sarukhan عزیزکه بی اجازه جواب مشتریش رو میدم عذرخواهی میکنم:d

دوست عزیز قبلش یه توضیح سریع بهت بدم که کلا هدست بی سیم بدون transmitter یا همون dock کیفیت بالایی نداره
بعدش هم بگم که عموما بستگی به نوع هدست داره برای مثال هدست هایی که از تکنولوژی planer magnetic استفاده می کنند اونقدر نیاز ندارند
در هر صورت اگر بخوام خلاصه بگم معمولا هدست های پایین 300 دلار اونقدر نیاز به آمپ ندارند یا آمپ کم قیمت میخوان تا 400-500 دلار یه آمپ معمولی و یه dac قیمت برای مثال fiio کفایت میکنه اما بالای 600 آمپ قوی میخواد (البته بعضی هدست ها مثل هدست k701 و q701 با اینکه تو گروه اول هستند ولی باز هم میخوان

اگر سوال دیگه ای بود و قابل دونستید بنده در خدمتم
اگر هم خواستید موسیقی ایکه گوش میدید رو بگید تا من مدل مناسب رو بهتون معرفی کنم ^_^

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Rating - 0%
0   0   0
قبل از همه چیز از sarukhan عزیزکه بی اجازه جواب مشتریش رو میدم عذرخواهی میکنم:d

دوست عزیز قبلش یه توضیح سریع بهت بدم که کلا هدست بی سیم بدون transmitter یا همون dock کیفیت بالایی نداره
بعدش هم بگم که عموما بستگی به نوع هدست داره برای مثال هدست هایی که از تکنولوژی planer magnetic استفاده می کنند اونقدر نیاز ندارند
در هر صورت اگر بخوام خلاصه بگم معمولا هدست های پایین 300 دلار اونقدر نیاز به آمپ ندارند یا آمپ کم قیمت میخوان تا 400-500 دلار یه آمپ معمولی و یه dac قیمت برای مثال fiio کفایت میکنه اما بالای 600 آمپ قوی میخواد (البته بعضی هدست ها مثل هدست k701 و q701 با اینکه تو گروه اول هستند ولی باز هم میخوان

اگر سوال دیگه ای بود و قابل دونستید بنده در خدمتم
اگر هم خواستید موسیقی ایکه گوش میدید رو بگید تا من مدل مناسب رو بهتون معرفی کنم ^_^

فعلا تو تحقیق در مورد هدفونی که میخوام بخرم هستم :D

بودجه ی من چیزی در حدود 700 تومنه و نمی تونم برم سراغ مدل های بالای 290 دلار ! و میخوام تو همین رنج قیمت بهترین مدل رو بگیرم . مهمترین المان ها هم برام :
وایرلس بودن ، نداشتن نویز ( با توجه به وایرلس بودن ) ، ظاهر خوب هستش و دنبال مدلی میگردم که با داشتن این المان ها بهترین کیفیت صدا رو داشته باشه !

ترجیحا هم دنبال مدلی میگردم که Transmitter نداشته باشه !
تا بحال هم Beats By Dr Dre Wireless مد نظرم هست که طبق Review هایی که ازش خوندم کیفیت کاملا قابل قبولی داره ولی میشه گفت تقریبا همه در نقدشون ذکر کردن که ارزش این قیمت رو نداره :|

masoudbrg

کاربر سایت
Dec 17, 2012
0
Rating - 0%
0   0   0
سلام تلفنتو چرا ج نمیدی. اگه موجوده بهم زنگ بزن پ خ دادم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر