فروش هارد اکسترنال 500 گیگابایت Transcend (اصل تایوان)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
Rating - 100%
1   0   0
سلام.

یه هارد اکسترنال 500 گیگ مارک Transcend دارم که اصل تایوان هست و حدود یکسال و نیم پیش خریدم. اون موقع خودم 180 پول دادم اما الان با توجه به مشکلات اقتصادی قیمتش خیلی بالاتره! البته اینو بگم که مدل چینی این هارد با قیمت 120 تومن همین الان داره به فروش میرسه اما تایوانی نیست و سرعتش خیلی پایین تره و گارانتی هم نداره و شرکت تولید کنندش هم Trancscend نیست و خود چین داره تولید میکنه. میتونید سوال کنید.

مدل تایوانی این هارد با توجه به مسائل تحریم در حال حاظر خیلی توی بازار کمیاب هست و اگر کسی داشته باشه، قیمتش از 200 تومن به بالا هست چون فروشش بازار آزاد هست.

هارد کاملآ سالمه و هیچ خط و خشی روش نیست. پلمپ پشتش باز نشده و کابل و همه چیزش اصل هست. جعبه ی هارد کاملآ سالمه و دو سال و نیم از گارانتی تعویض هارد باقی مونده. دفترچه ی هارد هم سر جاشه و کلآ هیچ مشکلی نداره. لازم به ذکره که نمایندگی Transcend توی ایران، برای گارانتی فقط مدل های تایوانی رو قبول میکنه و مارک های چینی فاقد پشتیبانی نمایندگی هست.

قیمت پایه رو برای فروش 100 تومن میزارم چون هارد زیاد کار نکرده. وقتی خریدم یه سری چیزای اضافی ِ روی PC رو ریختم داخلش و بعد گذاشتمش کنار. اما الان دیگه نیازی بهش ندارم و توی خونه بلا استفادست.

تاریخ گارانتی هارد تا 93/1/20 وقت داره. یعنی حدود دو سال دیگه.

مشخصات هارد: Transcend 500 Gig - StoreJet 25D2 - USB 2.0

در ضمن فقط به افرادی که داخل تهران هستن فروخته میشه و فروش هم حضوری انجام میشه و مبلغ هم به صورت نقدی گرفته میشه. در ضمن موقع تحویل، هارد توی یه مغازه تست میشه و بعد از اینکه مشتری نسبت به سالم بودن هارد اطمینان پیدا کرد، وجه دریافت میشه.

فقط خواهشآ سر قیمت چونه نزنین چون انصاف رو رعایت کردم و حداقل قیمت رو گذاشتم چون در حال حاظر فروش هارد بازار آزاد هست و قیمت ثابتی نداره.

هر کسی مایل بود پ.خ بده. ممنون.

پ.ن: دیروز همچین تاپیکی رو تاسیس کردم اما چون نمیدونستم فروش مدیا توی سایت ممنوع هست و همچنین عکسها پیوست نشده بود، تاپیک حذف شد پس خواهشآ نیاین بگین چرا تاپیک دیروزت حذف شد :D

اینم عکس از خود هارد و تاریخ گارانتی همراه با جعبه.

Attachments

• Photo0488.jpg
    Photo0488.jpg
    109.3 KB · مشاهده: 29
  • Photo0490.jpg
    Photo0490.jpg
    98.1 KB · مشاهده: 12

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
Rating - 100%
1   0   0
خب از چند نفر سوال کردم، بهم گفتن که هارد بیشتر می ارزه. اما من قیمت رو دست نمیزنم ولی اگه کسی بالاتر از این قیمت رو پیشنهاد بده، به اون میفروشم اگر نه که به همین دوست عزیزی که 110 تومن پیشنهاد دادن فروخته میشه.

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
Rating - 100%
3   0   0
خب از چند نفر سوال کردم، بهم گفتن که هارد بیشتر می ارزه. اما من قیمت رو دست نمیزنم ولی اگه کسی بالاتر از این قیمت رو پیشنهاد بده، به اون میفروشم اگر نه که به همین دوست عزیزی که 110 تومن پیشنهاد دادن فروخته میشه.
اگه نخواست من همون قیمت شما خریدارم :)

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
Rating - 100%
1   0   0
دوستان یه نکته ای رو بگم:

از دیوز تا حالا چهار پنج نفر پ.خ دادن و گفتن که خریدارن ولی وقتی ازشون شماره تماس میخوای، میپیچونن! خواهشآ اگر خریدار واقعی هستین پ.خ بدین و شماره تماستون رو بدین تا هماهنگ کنیم. اگر هنوز تصمیم قطعی نگرفتین، خواهشآ پ.خ ندین. ممنون.

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
Rating - 100%
1   0   0
سلام
130 خریدارم
اطلاعات داری توش بریزی؟

حدود 200 گیگ سریال!

پ.خ رو چک کن.

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
Rating - 100%
1   0   0
95 میخرم

زیر 130 اصلآ نمیدم :D

تا الان سه تا مشتری 130 تومنی داشته که دو نفرشون نخواستن و اون یکی ــم قراره خبر بده. اگر ایشونم نخواد با همون قیمت 100 تومن به فروش میرسه مگه اینکه بازم کسی 130 تومن پیشنهاد بده. 95 به هیچ عنوان برام صرف نمیکنه.

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
Rating - 100%
1   0   0
هارد با قیمت 130 تومن به دوست عزیزمون"پژمان" فروخته شد.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر