فروش نسخه X360 بازی Minecraft به 60 میلیون دلار رسید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
minecraft360_610.jpg

آقای Markus Persson در صفحه توییتر اعلام کرد نسخه Xbox 360 بازی Minecraft از زمان عرضه در ماه می به 60 میلیون دلار رسیده است.

Minecraft: Xbox 360 Edition که توسط 4J Studios ساخته شده است، در اولین روز عرضه با فروش 400 هزار نسخه رکورد جدیدی در XBLA ثبت کرد. این بازی توانست در کمتر از یک هفته بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته باشد.
آخرین آپدیت بازی نیز هفته گذشته منتشر شد.

منبع

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مورد استقبال شدید ایرانی هاام واقع شد. نصف بیشتر فرندلیست من این بازی رو دارن! :D.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
minecraft360_610.jpg
آقای Markus Persson در صفحه توییتر اعلام کرد نسخه Xbox 360 بازی Minecraft از زمان عرضه در ماه می به 60 میلیون دلار رسیده است. Minecraft: Xbox 360 Edition که توسط 4J Studios ساخته شده است، در اولین روز عرضه با فروش 400 هزار نسخه رکورد جدیدی در XBLA ثبت کرد. این بازی توانست در کمتر از یک هفته بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته باشد.آخرین آپدیت بازی نیز هفته گذشته منتشر شد.منبع
با این حساب این بازی تا به حال 3 میلیون نسخه فروخته ... قیمت این بازی تقریبا توی xboxlive حدود 20 دلار بود ...خیلی عالیه

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
20 دلار واقعا گرونه !

ولی به هر من جزو کسایی بودم که خریدمش ! >:d<

خیلی از شرکتها الان جذب شدن به XBLA .

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
دوستان ایکس باکسی:
چطور با گیم پد ماینکرفت بازی می کنین؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
lن تو این مدت هرکی خارجی دیدم این بازی تو لیستش بوده :d

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
نميدونم من شايد اماتورم خيلي حاليم نيست از اين بازي:-/ ولي ١٠ مين نسخه ي pc شو بازي بازي كردم اصلا هيچي نفهميدم :( در بزرگي اين گيم شكي نيست

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
حقشه اینقدر فروش بکنه .. در اصل من نسخه ارجینالشو هم برا پی سی هم واسه 360 خریدم و شکی نیست که یکی از بهترین بازی هاست اما رو نسخه 360 نسبت به پی سی اونقدر کم کاستی داره که نگو ، مثلا : نصف آیتم ها نیستن + اهلی کردن حیوانات غیر ممکنه + کرفتینگ بی مزه + نبود مد Harcore & creative + محدود بودن ورلد + Furnace اش کلی کار که باس بکنه رو نمی کنه + نمیتونی وسط بازی درجه سختی رو عوض کنی + نبود Texture و Modding و غیره ............. که وجود هر کدوم بازی رو جذاب تر و بهتر می کنه ... البته مثه اینکه قول دادن با آپدیت های بعدی درست کنن مشکلات رو ...
در هر صورت MC یکی از بهترین بازی ها و همچنین بهترین در نوع خودش هست و هر کی بخره ضرر نمی کنه :D

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دوستان ایکس باکسی:
چطور با گیم پد ماینکرفت بازی می کنین؟

نکات اصلی که باید تو نسخه 360 توجه میشده و اضافه شده مثل

کنترلها کاملا بهینه شده و درجه یک هست .

Crafting System هم زیر و رو شده و بسیار راحت تر هست کار باهاش . این Crafting system زیاد بهش انتقاد میگرفتن ولی تو این نسخه بدون ایراده .

سیستم Hint بازی در کنار کرفتینگ جدید وحشتناک کار آمده .

دیگه بازیکنها اون حالت گیجی که اوایل بازی داشتند رو ندارن و کاملا بازی راهنمایی میکنه گیمر رو . ( بازم یکی دیگه از نکاتی خیلی بهش ایراد گرفته شده بود و باعث دلسردی خیلی گیمر ها میشد ...)

اجرای بازی به صورت CO-OP و مولتی از این راحت تر نمیشه ! ( واقعا راحت و کار آمده. )

مد و اسکین و ... چپ و راست داره میاد براش .

------------

البته در مورد آپدیت باید بگم ، نسخه PC اول همینجوری بود هی آپدیت شد و چیزهای جدید بهش اضافه شد تا اینکه شد اینی که الان میبینیم ...

نسخه ایکس باکس سازنده ها گفته اند که منتظر آپدیت های پی در پی بازی باشید ، به صورت مدام و پیوسته ...

در ضمن همین فضایی که الان نسخه 360 داره برای استارت همچین بازی عالیه و اینکه امکانات کم کم با آپدیت اضافه بشه ، هیجان بازی رو دو چندان میکنه . چون بازی گیم پلی خالص هست و نه داستانی داره و نه چیز دیگه ای ...

( یکی از اهداف سازنده ها همینه - در اصل نسخه PC همین با این رویه ساخته شد و جواب داد ...)

-------

در کل به نظر کاملا ارزش 1600 تا پوینت رو داشت و این بازی نیست که بشینی تمومش کنی و تمام ! بلکه حالا حالا ها در موقعیت ها مختلف و زمان های مختلف و در بین انجام بازی های مختلف - تا وقتی که ایکس باکس داری باهاش سرگرم میشی ...

آخرین ویرایش:

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
من با این بازی بیشتر از و بتمن و ... حال کردم:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بفرما. خیلیها که میگن بازی فقط گرافیک هست فکِشون بیاد پایین.
گرافیک این بازی پیکس پیکسلی هست. ولی به این میگن موفقیت. ساده، مفرح، کم هزینه و موفق.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بفرما. خیلیها که میگن بازی فقط گرافیک هست فکِشون بیاد پایین.
گرافیک این بازی پیکس پیکسلی هست. ولی به این میگن موفقیت. ساده، مفرح، کم هزینه و موفق.

البته توی ایران 4 نفر هم بازیش نکردن دیگه همه می دونیم ایرانی ها دنبال گرافیکن(اکثریت)

نکات اصلی که باید تو نسخه 360 توجه میشده و اضافه شده مثل

کنترلها کاملا بهینه شده و درجه یک هست .

Crafting System هم زیر و رو شده و بسیار راحت تر هست کار باهاش . این Crafting system زیاد بهش انتقاد میگرفتن ولی تو این نسخه بدون ایراده .

سیستم Hint بازی در کنار کرفتینگ جدید وحشتناک کار آمده .

دیگه بازیکنها اون حالت گیجی که اوایل بازی داشتند رو ندارن و کاملا بازی راهنمایی میکنه گیمر رو . ( بازم یکی دیگه از نکاتی خیلی بهش ایراد گرفته شده بود و باعث دلسردی خیلی گیمر ها میشد ...)

اجرای بازی به صورت CO-OP و مولتی از این راحت تر نمیشه ! ( واقعا راحت و کار آمده. )

مد و اسکین و ... چپ و راست داره میاد براش .

------------

البته در مورد آپدیت باید بگم ، نسخه PC اول همینجوری بود هی آپدیت شد و چیزهای جدید بهش اضافه شد تا اینکه شد اینی که الان میبینیم ...

نسخه ایکس باکس سازنده ها گفته اند که منتظر آپدیت های پی در پی بازی باشید ، به صورت مدام و پیوسته ...

در ضمن همین فضایی که الان نسخه 360 داره برای استارت همچین بازی عالیه و اینکه امکانات کم کم با آپدیت اضافه بشه ، هیجان بازی رو دو چندان میکنه . چون بازی گیم پلی خالص هست و نه داستانی داره و نه چیز دیگه ای ...

( یکی از اهداف سازنده ها همینه - در اصل نسخه PC همین با این رویه ساخته شد و جواب داد ...)

-------

در کل به نظر کاملا ارزش 1600 تا پوینت رو داشت و این بازی نیست که بشینی تمومش کنی و تمام ! بلکه حالا حالا ها در موقعیت ها مختلف و زمان های مختلف و در بین انجام بازی های مختلف - تا وقتی که ایکس باکس داری باهاش سرگرم میشی ...

باز شما اومدی دیگه هر کسی و سایتی می دونه نسخه ی pc بازی بهتره اما روی 360 هم خوب کار شده

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
اگر تو PSN میومد بی دریغ می خریدم

البته نمی دونم PSN هم یه چیزی به اسم 3D Dot Heroes داره .. فک کنم !

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اگر تو PSN میومد بی دریغ می خریدم

البته نمی دونم PSN هم یه چیزی به اسم 3D Dot Heroes داره .. فک کنم !
اره داره ولي اون كجا minecraft كجا:d
Minecraft sandbox هست اما اون action adventure هست(خيلي هم بازيش جالب نيست:d)

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
به اميد موفقيت روز افزون وهرچه بيشتر براي شركت ماكروسافت...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر