فروش متال گییر 4

goril angori

کاربر سایت
Nov 11, 2007
140
Rating - 0%
0   0   0
دوست من الان یال رو 80 میدن
j رو 70
قیمتت بالاست;)
والا ما هرجا پرسیدیم گفتند 100 تا 98 حالا اگه کسی خواست اخرش 90 میدم با رجیون پال و تحویل درب منزل رایگان البته تو تهران 09355069157 و02177644705 :cool:

آخرین ویرایش:

goril angori

کاربر سایت
Nov 11, 2007
140
Rating - 0%
0   0   0
بابا 90 تومان مگه چه خبره
خداییش انصاف هم خوب چیزیه
:)
شمافقط زورتون به من رسیده مثل اینکه از قیمتهای بازار خبر ندارید اگه فکر میکنید با این چیزها من قیمت رو پایین میارم دارید اشتباه میکنید من شده اینها رو 10 سال هم نگه دارم کمتر از 90 تومان نمیدم
ezhdeha منم موافقم . خیلی قیمت بالاست !!!چی بالاست دوست عزیز با چی موافقی شما کمتر سراغ داری نمی دونم بعضی ها مثل این دوتا دوستمون فقط میخوان تاپیک ها رو خراب کنن خوب اگه کمتر سراغ داری برو بخر چرا اینقدر وقتتون رو تلف میکنید ومینویسید من نمی دونم از این کارهاتون چه نفعی می برید:cool:

آخرین ویرایش:

goril angori

کاربر سایت
Nov 11, 2007
140
Rating - 0%
0   0   0
این دوستمون اقای all4u میخواد بازی بخره با این کارهاش میخواد من قیمت رو بیارم پایین به من پیغام خصوصی زده که پال رو بده 70 باشه حتما اینشا ا... سال دیگه:laughing:

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
Rating - 100%
7   0   0
كساني كه فكر ميكنن قيمت بالاست و قصد خريد ندارن بيخودي تو تاپيك ديگران اظهار نظر نكنن و حرفهاي بيهوده نزنن اين آقا مجيد از افراد درستكاره و خيلي هم فرد متشخصيه و قابل قياس با خيلي از اين فروشنده هاي دروغگو و كلاش نيست به دليل اينكه خودم از ايشون خريد كردم و كاملا از معامله با ايشون راضي هستم چون هم فرد درستكاريه و هم اگه جاي تخفيف وجود داشته باشه منصف هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر