فروش فوق العاده Zenith Ip Camera کاملا نو

alpine

کاربر سایت
Jul 12, 2011
214
Rating - 0%
0   0   0
فروش Zenith Ip Camera مدل ZN_IPC1 کاملا نو ( فقط برای تست باز شده)

adAll.jpg

(شرمنده کیفیت دوربینم خیلی کم بود فقط برای احترام به قوانین انجمن گذاشتم . تصاویرش تو نت پره میتونی با یک سرچ کوچیک پیدا کنید.)
102.JPG

دوستان واقعا آیپی کمرای فوق العاده ای هست ( اما برای بنده کاربرد نداره و دلیل فروشم هم همین هست)

از جمله قابلیتهای اتصالیش :

اتصال با کابل لن
اتصال Wirles Roter
پشتیبانی از کارت وایرلس
پشتیبانی از Server Connection ,و اتصال از راه دور
و...

قابلیتهای مهم دیگش:

پشتیبانی از SD Ram
6 LED مادون قرمز خودکار که با توجه به سنسور نوری روشنایی رو تنضیم میکنند ( و همچنین قابلیت تنظیمات دستی دارند)
صفحهی نمایشگر که Ip های متصل- Gatway ها و کلیه اجزای مورد نیاز رو نمایش میده.

قابلیت چرقش دوربی توست کنترل پنل کابر که تا 180 درجه از طرفین و حتی تا 90 درجه بالا و پایین قابلیت چرخش داره.

قابلیت Motion Detect و اتصال مستقیم به آژیر و ...

و چندتا Input pin - oUtput pin دیگه که من ازشون سر در نمیارم.

+ ما بقی امکانات یک Ip Camera خوب

لنز CMOS 1/4" VGA/QVGA فوق عالی برای یک Ip CAmera (دیگه سیستم ComPression که داره بماند که همین کیفیت رو روی کنترل آنلاین راه دور هم کاملان براتون میده بدون افت سرعت).
MaX Fram Rate 30 - Min Fram Rate 15

دیگه اینها چیزهایی بود که من میدونستم یک سرچ بکنید مدل رو فکر کنم دقیق بتونبد بفهمید چیه.

تمام وسال داخل جعبه که شامل یک منبع تغذیه - یک مینی دیسک - یک پایه واسه نصب رو دیوارو میزو و.. - و خود دوربین میشه موجوده.

فروش به صورت مزایده ای هست

قیمت پایه رو 60 میگذارم (کسی که سر در بیاره میدونه که واقعا خیلی بیشتر از این ارزش داره)
گام افزایش هم 5 هزار تومان

آخرین ویرایش:

alpine

کاربر سایت
Jul 12, 2011
214
Rating - 0%
0   0   0
باور کنید قیمت ندارم اگر میدونستم میگذاشتم. شما قیمتهای پیشنهادیتون رو بگید

---------- نوشته در 04:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:17 PM ارسال شده بود ----------

قیمت ندارم . اما این معتبر ترین قیمت سایتیش هست فکر کنم.http://okcomputers.info/camera-ip-camera--ip-camera-zn-ipc1~item15.htmlبه دینار کویته فکر میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر