فروش عینک بازی مخصوص کنسول 50 اینچ

ps3_eshgh

کاربر سایت
Jan 20, 2008
87
Rating - 0%
0   0   0
سلام بچه ها
من یک عینک سه بعدی مخصوص کنسول و دیدن فیلم و .... 50 اینچ دارم که چون به چول احتیاج دارم میخوام بفروشم این هم لینک مدل عینک :

http://prober.en.alibaba.com/produc...ideo_Glasses_with_50_inch_Virtual_Screen.html
خداییش اگه پول نمیخواستم نمیفروختم باهاش حال میکردم.فقط هر کی میخواد لطفا سریع بگه
راستی قیمتش هم 140 تومن هست بی چک و چونه
ممنون

آخرین ویرایش:

ps3_eshgh

کاربر سایت
Jan 20, 2008
87
Rating - 0%
0   0   0
دوستان دیگه آخرین قیمت 120 تومن هست کمتر از این امکان نداره.با 50 تومن ضرر
چون پول لازم هستم ولی از این پایین تر هم نمیشه بیام هر کس خواست بگه

onikzeh

کاربر سایت
Jan 9, 2008
63
نام
كاميار
Rating - 0%
0   0   0
سلام
من قصد خريد داشتم ولي با ديدن رزولوشنش منصرف شدم.. شما خودت تاحالا با اين دستگاه كار كردي؟ 240 320x به نظر خيلي پايين مياد يعني دقيقا رزولوشن گوشي تلفن بعد با وسعت 50 اينچ كه خيلي بايد كيفيت بيا پايين!:confused: ميشه يه كم توضيح بدي:love:

اگر صفحه 50 اينچ باشه عرض صفحه ميشه 40 اينچ يا 100 سانتيمتر (تقريبا) حالا ما تو اين 100 سانتيمتر 320 تا پيكسل داريم يعني عرض هر پيكسل ميشه 3 ميليمتر!!!!!!

خوب اينجوري كه به صورت تئوري خيلي كيفيت بايد بد بشه يعني پيكسل ها رو راحت ميشه ديد!!!

ps3_eshgh

کاربر سایت
Jan 20, 2008
87
Rating - 0%
0   0   0
سلام
من قصد خريد داشتم ولي با ديدن رزولوشنش منصرف شدم.. شما خودت تاحالا با اين دستگاه كار كردي؟ 240 320x به نظر خيلي پايين مياد يعني دقيقا رزولوشن گوشي تلفن بعد با وسعت 50 اينچ كه خيلي بايد كيفيت بيا پايين!:confused: ميشه يه كم توضيح بدي:love:

اگر صفحه 50 اينچ باشه عرض صفحه ميشه 40 اينچ يا 100 سانتيمتر (تقريبا) حالا ما تو اين 100 سانتيمتر 320 تا پيكسل داريم يعني عرض هر پيكسل ميشه 3 ميليمتر!!!!!!

خوب اينجوري كه به صورت تئوري خيلي كيفيت بايد بد بشه يعني پيكسل ها رو راحت ميشه ديد!!!
نه اینطور نیست
بگذارید من براتون توضییح بدم
در این عینک شما دو تا lcd بسیار کوچییک در مقابل چشماتون دارید که از طریق قانون انعکاس و تلقین به چشم هاتون شما تصویر رو به صورت تلویزیون 50 اینچ و مجازی در فاصله مجازی 2 متری از خودتون میبینید
320.240 رزلوشن اون دو تا lcd کوچک هست که جلوی چشمهاتون هست نه تصویر مجازی 50 اینچ
یعنی شما 320.240 پیکسل در تغریبا هر lcd 3 در 2 سانت داری که اتفاقا کیفیت خوبی رو داره و قابل توجه هست
البته مسلما کیفیتش مثل تلویزیون full hd lcd نخواهد بود ولی همین رو بهت بگم که من چند شب از این عینک استفاده میکردم و هر شب تو تخت باید باهاش فیلم میدیدم چون خیلی باهاله
جالبیش اینه که هیچ کس نمیفهمه چی داری میبینی شبها هم وصل میکردم به ماهواره:cheesygri
امیدوارم منظورمو در مورد رزولوشن متوجه شده باشی

onikzeh

کاربر سایت
Jan 9, 2008
63
نام
كاميار
Rating - 0%
0   0   0
هر شب تو تخت باید باهاش فیلم میدیدم چون خیلی باهاله
جالبیش اینه که هیچ کس نمیفهمه چی داری میبینی شبها هم وصل میکردم به ماهواره:cheesygri
اي شيطون!!! :laughing:

ممنون از توضيحاتت ولي نميدونم چرا تو مغزم نميره ..... بايد يه كم ديگه فكر كنم راجع بهش.... مرسي و موفق باشي;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر