فروش عنوان Uncharted 3 !

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
Rating - 100%
1   0   0
به نام خدا و با سلام خدمت تمام دوستان بازیسنتری ...

یک عدد Uncharted 3 با شرایط زیر بفروش میرسد .

1. بازی رو بنده دیشب پلمب گرفتم و بازی کاملاً تمیز و نو هست به طوری که وکیوم بازی رو نگه داشتم و بعد تموم شدن بازی دورش کشیدم تا قاب کاملاً تمیز بمونه .
  2. دقیقاً 24 ساعت میشه که بازی باز شده !
  3. کد آنلاین بازی استفاده نشده و عزیزان میتونن ازش برای آنلاین بازی کردن استفاده کنن .
  4. قیمت بازی رو با توجه به قیمت فعلی بازار 75 در نظر گرفتم .
  5. دوستان میتونن همین فردا حظوراً بیان مترو امام خمینی بازی رو تحویل بگیرن یا براشون پیک کنم که هزینه پیک با خریدار هست .
  6. دوستان شهراستانی هم اگه زود بریزن من شنبه صبح بازی رو پست میکنم و همچنین پول پست با خریدار هست .
  7. اولویت با دوستان تهرانی هست .
  8. ضمناً ریجن بازی PAL یا همون 2 هست .
  9. شماره ـم رو برای هماهنگی هر چه زودتر میتونین پ.خ بدین تا براتون بفرستم، فقط اگر 100% خریدار هستین پ.خ بدین و زنگ بزنین چون چیز دیگه ای نمونده که توضیح بدم .

عکس های بازی در کنار نام کاربری بنده :

ممنون .

---------- نوشته در 08:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:37 PM ارسال شده بود ----------

خب یکی از دوستان گفته که 100% بازی رو فردا حظوری میخواد ، اگه به هر دلیلی OK نشد به بقیه دوستان فروخته میشه .

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
Rating - 100%
1   0   0
فروخته شد ...

پ.ن : قابل توجه دوستانی که پیام دادن پایینتر بده ، اگه من میخواستم بازی رو 50 بفروشم که میبردم میدادم همون توپخونه ازم 60 ورمیداشتن . حالا یکی تخفیف میخواد یکم میاد پایین ولی نه 20 30 تومن .

به هر جهت ممنون و متشکر . مدیران لطف کنند اگه میشه تاپیک رو ببندن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر