فروش عروسک old snake با شرایط جدید

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
Rating - 100%
10   0   0
سلام بچه ها. من چند وقت پیش یک Old Snake برای فروش گذاشتم، بعد کسی نخرید، بردم گذاشتم مغازه ی دوستم و از اونجایی که این عروسک Old Snake خیلی زمین میوفتاد، دوستم اونو به یک پایه چسبوند. چسب زیادی نیست، 2 تا نقطه کوچوله کفِ پاش که به پایه بچسبه.
برای همین من این عروسک رو به قیمت 50 تومان آخرش میدم. درضمن عروسک هیچ مشکل دیگه ای هم به جزء چیزی که گفتم نداره و تضمین میشه این مطلب.
تو همین تاپیک DC، این عروسک رو 65 برای فروش گذاشته و دیگه هم نداره. اینم بگم هرکس پایه رو نخواد، بکنه و کاری هم نداره. جعبه و اینا همه چی سالم هست و پایه هم که زیرش چسبونده این، این جعبه پلاستیکی/شیشه ای مموری PSP ـه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Rating - 100%
2   0   0
عزیز قیمتت خیلی رویاییه.در ضمن نه عکسی نه چیزی.انتظارم داری بچه ها چیزی رو که نمیبینن رو 50 تومن بهش پول بدن ؟؟؟ همین فروشگاه DC با قیمت هایی بسیار عالی و آکبند داره میفروشه.(چسبم بهشون زده نشده :biggrin1: )

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
Rating - 100%
10   0   0
عزیز قیمتت خیلی رویاییه.در ضمن نه عکسی نه چیزی.انتظارم داری بچه ها چیزی رو که نمیبینن رو 50 تومن بهش پول بدن ؟؟؟ همین فروشگاه DC با قیمت هایی بسیار عالی و آکبند داره میفروشه.(چسبم بهشون زده نشده :biggrin1: )

عکس قبلا گذاشتم سالمه کاملا فقط کف پاش 1 پایست که می تونی بکنی بعدم نمیخوای که کف پاش رو نمایش بدی که در ضمن دستگاه برقی که نیست دسته 2 بشه جعبه ایناشم هست

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
Rating - 0%
0   0   0
آفرین به تو که به طرف چپوندی(شوخی کردم ناراحت نشو)
بیخود از این شوخی ها میکنی ! :mad:
اگر قصدت خرید نیست بیخود میکنی میای تو تاپیک توهین میکنی به من و دوستِ من !
من خریدم عروسک رو، 60 هم نخریدم و 65 میخواستم بخرم که تخفیف داد 5 تومان.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
Rating - 0%
0   0   0
قابل توجه دوستان من از دبی اوردم برام 39 تومن آب خورد

پستت رو ویرایش کردی !!!

شما اگه میشه بگین از کجا خریدین چون تو دبی اصلاً اینجور چیزا نیست، اصلاً هیچ جا نیست، بیشتر خرید اینترنتی میشن.

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
Rating - 0%
0   0   0
چی میگی عزیز؟از یه مغازه تو فرودگاه دبی کسی برام اورده تازه من هم زیاد خوشم نیامد دادم به پسر عموم.بیخود هم دعوا راه ننداز و توی نقل قول حروف رو عوض نکن.

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
Rating - 100%
10   0   0
نه، برچسبه !!! خب معلومه Figure ـه ديگه !!!
بعدشم مگه شما اونقدر حرفه اي نيستي که از دبي فيگور ميخري ؟ يعني نميدوني کريتوس فيگور داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر