فروش دو عنوان انحصاری

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
Rating - 100%
2   0   0
درود بر شما ===> فروخته شد با تشکر و عذر خواهی از همه اعضایه گل و تک بازیسنتر.

[FONT=&amp]بازیها = کیلزون 3 و هوی رین هر دو ریجن دو[/FONT] .

[FONT=&amp]یک عدد کیلز 3 ریج 2 دارم خداوکیلی وکیومشو یکجور باز کردم که بعد از هر بار استفاده بازی رو داخلش میکذارم رو همه دیسکهایه بازیم اینقد حساسم پس شک نکنید که هنوز بوی بازی اورجینال رو میده وقتی دیسکو باز میکنی مستت میکنه [/FONT] :d

[FONT=&amp]قیمت 40000 تا[/FONT] ===> [FONT=&amp]فک کن آکبند میخری[/FONT].

[FONT=&amp]هوی متال ریج 2 اینم همراه با اوریگامی ساخته خودم [/FONT] :d

[FONT=&amp]قیمت 30000 تا[/FONT] ===> ;)

[FONT=&amp]پول پست هوی رین بنظرم نصف نصف باشه منصفانه هست چطوره ؟ [/FONT]. راستی اگرم کسی جفتشو بخواد قبول میکنم با یک تخفیف تپل مپل .

من شهرستانم محل سکونت معلومه : شاهرود سیتی استان سمنان.
[FONT=&amp]
عکسها[/FONT] :

تاییدیه حرفم در بالا :
اسمم دیگه تو این عکس جا نمیشد اگه اشکال داره بگید یکجوری جاش بدم p;

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
Rating - 100%
9   0   0
[FONT=&amp]یمت 40000 تا[/FONT] ===> [FONT=&amp]فک کن اورجینال میخری[/FONT].

دوست من ببخشید بابت اسپم...اوریجینال بودن که میدونیم اوریجینال میخریم....منظورتون وکیوم بود دیگه ؟؟؟:d

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
Rating - 0%
0   0   0
من 2 روز پیش رفتم توپخونه کیلزون 3 ریجن آکبند 40 تومان خریدم تو همون پاساژ اصلی طبقه ی پایین ته پاساژ فروشگاه سمت راست.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
Rating - 100%
2   0   0
من 2 روز پیش رفتم توپخونه کیلزون 3 ریجن آکبند 40 تومان خریدم تو همون پاساژ اصلی طبقه ی پایین ته پاساژ فروشگاه سمت راست.

متشکرم از اطلاع دادن منم کسایی که بازیارو میخوان باهاشون راه میام سعی میکنم همیشه منصف باشم . ;)

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
Rating - 0%
0   0   0
KZ3 ريجن 2 ، آك 40 ؟ هرچي KZ3 تو اين سايت فروختن قيمتشون بالاي 35 بوده ... تو لباف هم آدم نديم تا حالا ،‌ خيييييلي اتفاق نادريـه

• Like
Reactions: jetalpha

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
Rating - 100%
2   0   0
KZ3 ريجن 2 ، آك 40 ؟ هرچي KZ3 تو اين سايت فروختن قيمتشون بالاي 35 بوده ... تو لباف هم آدم نديم تا حالا ،‌ خيييييلي اتفاق نادريـه

خداییش همین دو قدم برو قسمت بازارچه یکی کیلزون 3 دسته دو رو 45 گذاشته واسه فروش.....

حالا یا نادر بوده یا اکبر یا ممد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر