فروش دوربین canon power shot sx30is

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
Rating - 100%
8   0   0
فروش دوربین با 45 روز کارکرد مدل canon power shot sx30is

با سلام به همه دوستان بازی سنتری

یک عدد دوربین کانن کاملا در حد نو به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته خواهد شد .

دوستان این دوربین 45 روز کارکرده تاریخ خرید همراه با امضاء فروشنده : 31/6/90

گارانتی این دوربین متعلق به شرکت آهو نگار می باشد و 18 ماه از تاریخ خرید اعتبار دارد .

قیمت خرید خودم 550 تومان بوده و دوستان لطف کنید قیمت هایی پیشنهادی خودتونو به پیغام خصوصی بنده ارسال نمایید .

دوستان همراه با این دوربین یک عدد مموری 16 گیگ و کیف اورجینال که خودم جدا گانه خریدم به فروش میرسه

دوستان عزیز قیمت تموم شده خود دوربین برام 550 بوده که 30 تومان هزینه مموری و با کیف اورجینال و مموری و دوربین کلا 600 تموم شد برام
با تشکر و احترام
حسین نقویان

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    49.2 KB · مشاهده: 55
  • 2.jpg
    2.jpg
    53.1 KB · مشاهده: 47
  • 3.jpg
    3.jpg
    48 KB · مشاهده: 52
آخرین ویرایش:

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
Rating - 100%
5   0   0
اگر بخام در مورد این دوربین نظر بدم باید بگم یه هیولا هستش! چیزی هستش که برای من غیر قابل وصف هستش! دوربینی که بخاطر داشتن خیلی از قابلیت هاش باعث میشه اون رو یا دوربین های DX90 که دوبین های 8 یا 9 میلیون تومنی هستن چند پله پایین تر بدونم!

این دوربین یکی از چند صد محصولی هستش که شرکتی که تو ش کار میکنم وارد میکنه و به کنن سنتر میفروشه و اونها هم به اسم خودشون گارانتی میکنن و میفروشن! هر کسی که این دوربین رو بخره از نعمت بزرگی توی زمینه عکاسی بهر مند میشه!

ضمن اینکه الان قیمت این دوربین بالای 550 یا 600 هستش! بدون رم و بدون گارانتی و هیچ چیز ازافه ای!!

فعلآ هم شرکت کنن مدل جدید این رو معرفی کرده که SX 40 هستش! و معلوم نیست که قیمتش چقدر هست! اما تا 2 یا 3 هفته دیگه وارد میشه!

اما بچه هایی که این دوربین رو میخرن واقعآ واقعآ پولی که میدن رو میتونن بیشتر از انتظارشون کارایی تحویل بگیرن!

شرمنده بابت اسپم! چون گمان میکردم کسی چیزی در مورد این دوربین نمیدونه گفتم.

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
Rating - 100%
8   0   0
اگر بخام در مورد این دوربین نظر بدم باید بگم یه هیولا هستش! چیزی هستش که برای من غیر قابل وصف هستش! دوربینی که بخاطر داشتن خیلی از قابلیت هاش باعث میشه اون رو یا دوربین های DX90 که دوبین های 8 یا 9 میلیون تومنی هستن چند پله پایین تر بدونم!

این دوربین یکی از چند صد محصولی هستش که شرکتی که تو ش کار میکنم وارد میکنه و به کنن سنتر میفروشه و اونها هم به اسم خودشون گارانتی میکنن و میفروشن! هر کسی که این دوربین رو بخره از نعمت بزرگی توی زمینه عکاسی بهر مند میشه!

ضمن اینکه الان قیمت این دوربین بالای 550 یا 600 هستش! بدون رم و بدون گارانتی و هیچ چیز ازافه ای!!

فعلآ هم شرکت کنن مدل جدید این رو معرفی کرده که SX 40 هستش! و معلوم نیست که قیمتش چقدر هست! اما تا 2 یا 3 هفته دیگه وارد میشه!

اما بچه هایی که این دوربین رو میخرن واقعآ واقعآ پولی که میدن رو میتونن بیشتر از انتظارشون کارایی تحویل بگیرن!

شرمنده بابت اسپم! چون گمان میکردم کسی چیزی در مورد این دوربین نمیدونه گفتم.

دوست عزیز بابت توضیح کاملتون تشکر میکنم و واقعا تا کسی این دوربین از نزدیک باهاش کار نکنه نمی فهمه که چه قابلیت هایی داره

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
Rating - 100%
8   0   0
داداش لطف میکنی قیمت بدی؟ممنونم

پ خ شد

---------- نوشته در 04:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:09 PM ارسال شده بود ----------

خوب حالا که نمیگی من میگم. 300 میدیش؟

قیمت هایی پیشنهادی خودتونو به پیغام خصوصی بنده ارسال نمایید .

اگه شما هم مثل بقیه دوستان به این قسمت توجه میکردی قیمت پیشنهادی خودتو برام پ خ میکردی

دوست عزیز قصد توهین یا جسارت یا بحث با شما ندارم ولی دوست گرامی می بینی که کسی که خودش در مرکز پخش شرکت داره کار میکنه از قیمت به روزش اطلاع رسانی کردن و این قمیتی که شما گفتی اصلا معقول نیست

حالا من اصلا به قیمت الان کاری ندارم که چقد بالاتر رفته ولی چیزی که برام تموم شده خود دوربین با مموری کلاس 4 با کیف اورجینال جداگانه 600 هستش

به نظر خودتون دوربینی که گارانتی کامل داره 18 ماه و مموری کلاس 4 و خود دوربین در این 45 روز واقعا کمتر از 3 ساعت هم استفاده نشده قیمتی که دادید معقوله ؟

دوستان تایپیک قفل میکنم تا خریدار واقعی خودش قیمت بده و همینجا قیمت ها پیشنهادی اعلام میشه با یوزر کاربریشون

با تشکر و احترام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر