فروشنده فروش دسته حرفه ای nacon

ring

کاربر سایت
Mar 26, 2014
69
نام
حجت
Rating - 100%
12   0   0
سلام خدمت دوستان گل
این دسته جزوه دستهای حرفه ای گیمینگ مخصوص ps4 هست که امکانات زیادی داره که براتون بازگو میکنم.

1-زیر دسته 4 تا دکمه کمکی به نام ماکرو داره که میتونید کاملا شخصی سازیش کنید..مثلا من میخوام دکمه زیر دسته m1 بشه دایره یا مربع یا هرچیزه دیگه ای به راحتی میتونید هر دکمه ای که میخواهید جاش بزارید.
2-دکمه های ماکرو امکانات زیادی دارن مثلا شما میتونید کاری کنید وقتی دکمه m 1 یا 2 یا 3 یا 4 فشار می دید عملیات زیادی انجام بده..مثلا من تو نرم افزار خود ناکون میگم میخوام وقتی m1 رو فشار دادم این حرکات همش باهم انجام بشه ( مربع + دایره + عقب + جلو + مثلث ) که به راحتی میتونید این کارو باهاش انجام بدید و تو خیلی از بازیها بسیار به درد میخوره.
3-تو نرم افزار شما میتونید از 1 تا 100 سنسیتی دسترو ( حساسیت نشونه گیری ) رو کمو زیاد کنید..در واقع در حد بسیار کم یا در حد بسار ریاد این قابلیت وجود داره و برعکس خیلی از بازی ها که سنسیتی دسته خیلی باشه نهایت 10 تاست ولی شما با کمک نرم افزار ناکون میتونید حساسیت رو بسیار دقیق و مطابق میلتون تنظیم کنید.
4-شما به کمک نرم افزار میتونید حساسیت r2 و l2 کم و زیاد کنید...مثلا من میخوام وقتی کوچکترین فشاری میارم به r2 بزنه یا این که نه میخوام وقتی یه ذره بیشتر که فشار دادم بعد عمل کنه..تمام اینها با نرم افزار ممکن هست.
5-پروفایل های زیادی توسط خود کمپانی و کاربرها برای بازی های مختلف ساخته شده که اگر خودتون نخواستید تنظیمات یک بازی رو که باب میلتون هست رو انجام بدید میتونید پروفایل های اماده خود کاربرها و یا خود ناکون رو از سایت دانلود کنید .
6-تمام دکمهای روی دسترو میتونید باهم جا به جا کنید..مثلا من میخوام جای مثلث تو بازی مربع عمل کنه و یا.... هرچیزه دیگه ای.
7-اگر شما به وزن دسته حال نکردید و دوست دارید سنگین تر بشه میتونید این کارو انجام بدید...مقداری وزنه کوچیک داخل کارتون هست که میتونید روی دستتون اضافه کنید و وزن دلخواه دسترو پیاده کنید روش.
8-چهارتا تا پروفایل مجزارو رو میتونید همزمان به دست بخورونید و هروقت خواستید با دکمه زیر دسته که مخصوص پروفایل هست تو نیم ثانیه سوییچ کنید رو یک پروفایل دیگه

قیمت مقطوع 230..هرینه ارسال هم با خریدار محترم...سوالی بود در خدمتم.

وب سایت رسمی دسته
Revolution pro controller - NACON Gaming

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر