فروش تعدادی گیم Playstation 3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Rating - 100%
59   0   0
سلام
یه تعداد گیم Ps3 دارم واسه فروش . برای هر کدوم قیمت و مشخصاتش رو جدا نوشتم . خریداران محترم پیام خصوصی بدن فقط چند تا نکته :
- من شهرستان هستم . بازی ها برای خریدارشون با پست ارسال میشن که هزینش بر عهده خودشون هست .
- هیچ کودوم از بازی ها تعویض نمیشوند .
- قیمت ها مقطوع هستن .
- من از لفظ در حد آک و این چیزا بدم میاد . هیچ گیمی وقتی باز میشه دیگه در حد و اینا نمیشناسه . توضیحات کامل رو برای هر - کودوم نوشتم که مدیون کسی نشم .

Gran Turismo 5 Region 2 : فروخته شد .

Uncharted 2 Among Thieves Game of The Year Edition Region 1 : قیمت 35 هزار تومن . پک بازی تمیزه ولی مثل آکبند نیست . Greatest Hits هم هست . دیسک و دفترچه هم آینه و در حد نو . کد های بازی هم استفاده شدند .

God Of War 3 Region 3 : قیمت 29 هزار تومان .. بازی تمیزه . دیسک و دفترچه و کاور بازی دقیقا نو هستن . پک هم خوبه ولی یه کم کهنه شده . در کل وضعیتش خیلی خوبه .

Kane And Lynch 2 : Dog Days Region 2 : قیمت 35 هزار تومان - وضعیت : قاب بازی تمیزه فقط یه کم کهنه شده - دیسک و دفترچه آینه و بدون هیچ مشکلی

Red Dead Redemption Undead Nightmare Region 2 : فروخته شد

Red Dead Redemption Region 1 : فروخته شد

BorderLands Region 2 : قیمت 35 هزار تومان - پک بازی خیلی تمیزه . دیسک بازی ولی یه کم خش داره . دفترچه و کاور هم در حد نو

Mass Effect 2 Region 2 : قیمت 30 هزار تومان - پک بازی تمیزه ولی یه کم کهنه شده . دیسک و دفترچه هم نو و آینه هستن . کد بازی هم Expire شده .

DarkSector Region 1 : قیمت 20 هزار تومان - پک بازی تمیزه ولی عوض شده و به جاش پک پلات گذاشته شده . دیسک بازی و دفترچه هم تمیز هستن

Fifa Soccer 11 Region 1 : قیمت 15 هزار تومان - پک و کاور تمیز هستن ولی کهنه شدن . دیسک بازی هم خش داره .

Fight Night Champion Region 2 : قیمت 15 هزار تومان - پک بازی تمیزه ولی پکش با پک پلاتینیوم عوض شده . دیسک بازی هم خش داره و موقع بازی برای من گیر میکنه .

25995610910598530514.jpg

73266503818634211520.jpg

17390052007555748005.jpg

Attachments

• 54270910820340170540.jpg
    54270910820340170540.jpg
    168.8 KB · مشاهده: 17
آخرین ویرایش:
دوستانی که شماره کارت میگیرن باید بهم پیام بدن که آقا اوکی من تا مثلا 3 ساعت دیگه میریزم . اگه شماره کارت بگیرن و چیزی نگن من به خریدار بعدی هم شماره کارت میدم . هر کی زود تر پول رو بریزه بازی مال اونه . در صورتی که کسی بعدا پول بریزه ولی بازی قبلا فروخته شده باشه مشکلی پیش نمیاد . فقط باید یه 7-8 ساعت صبر کنه من برم عابر بانک پولش رو پس بفرستم براش .

UP....
دوستان این سیستم پرمیوم سایت مشکل پیدا کرده و تمدید نمیکنه در نتیجه اینجا رو نمیتونم قفل کنم . خواهشا اینجا پیام نزارید که ریپورت میدم .
مرسی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or