فروش بخش بخش 360

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
Rating - 100%
1   0   0
سلام به تمام بچه هاي با معرفت بازي سنتر براي يكي از دوستامون متعسفانه باسه دستگاش مشكل 3چراق قرمز رخ داده با من مشورت كرد من به ايشون گفتم بجاي خرج اضافي روي دستگاه خراب كه ممكنه درست نشه يا اگرم بشه ممكنه باز مشكلش برگرده و تمام خرجي كردي بپره يك اگهي بده تمام دستگاه بخش بخش بفروشه با وسايل اضافيش كه قسمتي از پولش زنده بشه ايشون پستاشون 50 نشده بود من با اجازه ايشون اينكارو كردم وسايل فروش شامل هارد بدنه مادربورد ترانس و فيش كلا هرچيزي كه يك 360 داره بعلاوه بر چيزهايكه توي جعببه دستگاه هست
وسايل اضافي شامل 2دسته فن كلي از بهترين بازيهاي360
dirt
lost planet
ghost recon2
call of duty3
fifa 07
forza2
command and conquer 3
rayman
rainbosix vegas
كه همه بازيها با قاب و كاورن بجز ghost recon2
شماره تماس ايشون 09122450948
(قبلش كه تصميم خريد داشته باشيد من ميخواستم يك چيزي بگم حرفم بيشتر با خودم ميدونم شما ها اينجوري نيستيد و همه شماها مرديد و منتظر فرصت نيستيد پس خداي نكرده به كسي بر نخوره بچه ها درسته ماكرروسافت اينجا نمايندگي تعمير نداره ولي ما خودمون ميتونيم هواي هم داشته باشيم مثلا اين مشكل ممكن باسه همه ما پيش بياد ميتونيم با اين كار هم به كسي كه دستگاش خراب شده يه مقدار از هزينه اي كه كرده براش زنده كنيم هم خودمون اون چيزي رو كه لازم داريم تهيه كنيم ميدونم شايد هر كدومتون به قسمتي از دستگاه محتاج بشين مثلا يكي دسته ميخواد يكي فيش ميخواد يكي هارد ميخوادو... ميتونيم به جاي اينكه از بازار بگيريم بيايم از اين دوستامون بگيريم اينجوري هواي هم داريم پس خواهشن به قيمت خوبي بخرين نخوايم از اينكه باسه كسي مشكلي پيش امده خداي نكرده سواستفاده كنيم ميدونم اينجوري نيستيد اينايكه گفتم با خودم بودم با تشكر از همه شما با معرفتا);)

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
Rating - 0%
0   0   0
(گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی)

حالا شما یه کم صبر کن.تا هر کی خواست بیاد جواب بده.همین جوری پشت سر هم پست می دید که چی؟

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
Rating - 100%
7   0   0
خود دستگاه كه مي تونيد درايوشو جدا حدود 60 تومن اينا بفروشيد هارد هم كه جدا از دستگاه هست و حدود 70 يا 80 تومن هست و قاب وبدنه ي خود دستگاه رو هم مي تونيد بفروشيد و داخل دستگاه كه بعضي از قطعاتش بدرد مي خوره رو هم مي تونيد جدا بفروشيد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر