فروش بازيهاي xbox360 چهار بازي 10000 !!

dadgar23

کاربر سایت
Jul 14, 2007
122
نام
Hosein
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوستان

ليستم رو اين زير قرار ميدم هر هفته هم آپديتش ميكنم.

هر بازي 3000 تومان .
4 بازي 10000 تومان.
روي dvd خام t-gate يا aone به دلخواه شما .
من تهران هستم براي كسايي كه تو تهران هستن با پيك وشهرستانها با پست ارسال ميكنم.

http://rapidshare.com/files/145952750/87-06-27.doc ليست بدون عكس
http://rapidshare.com/files/145953446/87-06-27.rar ليست با عكس

تو پستهاي بعدي بيشتر توضيح ميدم.

ضمنا روزهاي پنجشنبه و جمعه چون دسترسي به اينترنت ندارم جوابهارو روز شنبه ميدم.
البته ميتونيد با اين شماره تماس بگيريد 09355715933
dadgar23@gmail.com

dadgar23

کاربر سایت
Jul 14, 2007
122
نام
Hosein
Rating - 0%
0   0   0
سلام . من لیستتون رو دانلود کردم منتها بازی های جدید زیاد توش نبود مثل pure و NHL 09 لطف می کنی بگی اینا رو کی میاری ؟

بازيهاي جديد رو خيلي زود ميزارم
با توجه به اينكه من خودم بازيارو دانلود ميكنم . بايد امروز بازياي جديد دانلود شده بود ولي متاسفانه از بد شانسيه من اين چند روز اينترنتم از لحاظ سرعت دچار مشكل شده بودم كه ايشالا تا فردا درست ميشه.

دوست عزیز ممنون اما اون لیست عکس دار رو نذاشتی که...
اينم ليست با عكس دوست عزيز
http://www.4shared.com/file/63706941/82a93016/87-06-27.html

dadgar23

کاربر سایت
Jul 14, 2007
122
نام
Hosein
Rating - 0%
0   0   0
خوب در مورد توضيحات بيشتري كه گفتم شنبه ميگم.

باتوجه به اينكه من بيشترين تخفيف رو براي كمترين تعداد بازي در نظر گرفتم .

براي كسايي كه تعداد بيشتري درخواست ميدن يه سري تخفيف ديگه هم دارم.

1- براي 10 عنوان به بالا يك DVD فيلم به صورت DIVX كه تقريبا توش 5 تا فيلم با كيفيت بالا جا ميشه و يا دمويه بازيهايي كه قرار هست بيان مثل همين FIFA09 كه يه DVD هست .انتخاب به دلخواه.

2- براي 15 عنوان به بالا يك بازيه رايگان به دلخواه + يك DVD فيلم به صورت DIVX كه تقريبا توش 5 تا فيلم با كيفيت بالا جا ميشه و يا دمويه بازيهايي كه قرار هست بيان مثل همين FIFA09 كه يه DVD هست .انتخاب به دلخواه.

ضمنا چون دوستان در مورد كاور و چاپ و قاب سوال پرسيدن بايد بگم :
1- بهترين وسيله براي نگه داشتن DVD يا CD كاور ضد خش هست و پرداخت هزينه اضافي براي نگهداري ضعيفتر معقول نيست ولي بازم اگه كسي اسرار داشته باشه قاب هم براتون ميزارم كه تو پستهاي بعدي شرايتشو ميگم.
2- براي چاپ كاور هم مشكلي نيست اونم اگه كسي خواست كه حتما باشه براش رديف ميكنم ولي واسه اين دسته از دوستان يه راه حله ديگه اي هم هست من دارم كل كاورها ي بازيهاي XBOX360 رو اماده ميكنم كه رويه DVD به كسايي كه بازيارو از من تهيه ميكنن رايت و ارسال ميكنم كه فكر ميكنم اين معقولتر باشه.

ضمنا همه اين كارا به خاطر اينه كه شما بتونيد با صرف هزينه كمتر بيشترين بازيارو داشته باشيد.

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
Rating - 0%
0   0   0
بازیا دست 2 هستند؟؟؟؟؟؟
نه عزیز... دست 2 باشه چه فایده ای داره... پست اولشونو بخون..

و دیگه اینکه ایشون بازی هایی که تو لیستشون نباشه رو با شما مبادله می کنن... پست لیستشونو کامل کنید..
دمشم گرم.. شرایطش خیلی خوبه..

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
Rating - 0%
0   0   0
بازیا دست 2 هستند؟؟؟؟؟؟

و دیگه اینکه ایشون بازی هایی که تو لیستشون نباشه رو با شما مبادله می کنن... پست لیستشونو کامل کنید..

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوست عزيز. خيلی زود به مديران مربوطه بگو که تاپيکت رو سريعا به فروشگاه مجازی منتقل کنن.
اگر کارت خوب باشه و بچه ها راضی باشن از ديسکات منم يکی از مشتری های پايت خواهم بود عزيز.
راستی رو ديسک ورباتيم نميتونی رايت کنی؟

dadgar23

کاربر سایت
Jul 14, 2007
122
نام
Hosein
Rating - 0%
0   0   0
بازیا دست 2 هستند؟؟؟؟؟؟

نه دوست عزيز اول تاپيك گفتم كپي هستن و نو.

شرایط شما خیلی عالیه . امیدوارم بازی ها رو از همه جا زودتر بیارید .

نظر لطفتونه .
بله سعي دارم بازيارو با اختلاف حداكثر 1 روز بيارم فقط يه مشكل تو اينترنتم پيدا كردم كه اين شركته قوله 1 يا 2 روزه داده حلش كنه ايشالله به زودي اونم حل ميشه.

شما لطف داريد.
من ميخوام بچه ها با هزينه كمتر بازيه بيشتري داشته باشن . نميگم كه من سود نميكنم ولي كمترين حالت رو در نظر گرفتم .

آقا اگه بازی psp هم برای فروش بگزارید ممنون میشیم...

چشم اين كار رو حتما انجام ميدم ولي زمان ميبره . بزار xbox360 رو قلتك بيفته اونم به چشم.

سلام دوست عزيز. خيلی زود به مديران مربوطه بگو که تاپيکت رو سريعا به فروشگاه مجازی منتقل کنن.

اگر کارت خوب باشه و بچه ها راضی باشن از ديسکات منم يکی از مشتری های پايت خواهم بود عزيز.

راستی رو ديسک ورباتيم نميتونی رايت کنی؟

اين قضيه كه كارم خوب باشه يا نباشرو زمان نشون ميده .
رو ديسك ورباتم هم ميزنم ولي بايد قيمت خامشو دقيق در بيارم تا با قيمت مناسبي اين كارو انجام بدم.
سلام دوست عزيز
مي خواستم بدونم بازي ها براي تهراني ها باپيك رايگان ارسال ميشه يا هزينه پيك بر عهده مشتري است
دوست عزيز اگه من بخوام با اين قيمت هزينه پيك رو هم خودم بدم ديگه بايد يه چيزيم از جيبم بزارم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
Rating - 0%
0   0   0
مطمئن باش که روی قلتک میوفته البته بشرط اینکه قاب هم به بازی ها اضافه کنی... چون بدون قاب اصلا حال نمیده...

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
Rating - 0%
0   0   0
مطمئن باش که روی قلتک میوفته البته بشرط اینکه قاب هم به بازی ها اضافه کنی... چون بدون قاب اصلا حال نمیده...
بدون قاب که هيچی. بدون کاور هم اصلا حال نميده . آدم بازيارو ميزاره تو آرشيوش يه جلوه ای هم داشته باشه.

westlife26

کاربر سایت
Sep 8, 2008
758
نام
پویا
Rating - 0%
0   0   0
شما اگه بتونی بازی هاتو با قاب و کاور عرضه کنی خیلی عالی می شه . مثلا دونه ای 3500 تومن و خرید 4 تا بازی 12000 تومن یا 13000 تومن بستگی به سودت ..... اینطوری خیلی مشتریات بیشتر میشن . چون همه دنبال قاب و کاورن ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر