فروش اکانت Starcraft II battle.net EU

delta38

کاربر سایت
Nov 20, 2011
12
Rating - 0%
0   0   0
سلام به همه ی دوستان گل . . . . . .
من یک اکانت Starcraft II دارم و متاسفانه مجبور شدم بفروشمش که به شرح زیر است
1765 تا اچیومنت داره که کلی وقتمو گرفته تا جمع کنم
camping کامل شده (BRUTAL)
تمامی chalenge ها تکمیل شده (Gold)
رتبه 1 LEAGUE silver بوده ولی حالا که season 5 شروع شده و rank ها reset شده
در زمن باید بگم که بازی را هم اگه بخواهید تا اخرین پچ بلیزارد ارتقا میدم و میفرستم برای خریدار با هزینه خریدار
E-mail را هم به e-mail خریدار تعویض میکنم
اسمش هم توی بازی Delta است ولی اگه خوشتون نیومد امکان تعویضش برای یک بار هست
دلیل فروش هم : دانشجو هستم و دیگه نمیتونم بازی کنم ..... با زبون ساده بگم از بازی کشیدم بیرون ..... خیلی برام سخته که بفروشمش چون براش از جون و دل مایه گذاشتم ولی چون به مشکل شدید مالی و درسی بر خوردم مجبور شدم
قیمت 66 تومن است
اتیش زدم به مالم ................ بدو بدو ............ 59 تومن ......... بدو بدو که مفته ................ 59 تومن
کاهش قیمت 59 تومن
اگه سوالی داشتید همینجا بنویسید عکس اکانت هم تا چند ساعت دیگه میزارم

---------- نوشته در 04:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:37 PM ارسال شده بود ----------

این هم چندتا عکس از اکانت
Compressed.zip
فقط بعضی هاش قدیمی است یعنی مال Season 4 است
در مورد انلاین بازی کردن هم بگم که نیازی با بازی اورجینال نیست یک اکانت اورجینال با یک بازی کرک نشده و همچنین یک خط ADSL سرعتش زیاد مهم نیست ..... چون سرور های blizzard خیلی قدرتمند هستن و به هیچ عنوال لگ نمیخورید من الان اینترنت پیشگامان کویر سرعت 256 را دارم و هیچ مشکلی ندارم و ping خیلی پایینی دارم

--------------------------------------------------------------

Attachments

• SCII.jpg
    SCII.jpg
    94 KB · مشاهده: 42
آخرین ویرایش:

delta38

کاربر سایت
Nov 20, 2011
12
Rating - 0%
0   0   0
سلام
من حتما میخرمش ..... 63 بدی بر میدارم .....
لطفا شماره تلفن و شماره حساب را پ خ کنید
سلام دوست عزیز ... پ خ شد .........
اگر مشتری با پیشنهاد بهتر تا دو روز دیگر پیدا نشد به جناب Faraz0 فروخته خواهد شدپ
up u p up up up

delta38

کاربر سایت
Nov 20, 2011
12
Rating - 0%
0   0   0
به دلیل واریز نکردن پول توسط اقای fARAZ0 اکانت هنوز موجود میباشد
up up up up

قابل توجه دوستان اگه به سایت www.game-ir.com مراجعه کنن میبینن که قیمت Starcraft II Eu که مخصوص سرور اروپا است 85 هزار تومان است ........
من هم دوست ندارم دیگه اکانت با این همه مشخصات و خصوصیات مفت مفت بدم بره ..........
الان 2 هفته است ترم دانشگاه من تموم شده م دارم باهاش بازی میکنم و اچیومنت هاش رسید یه 1610 تا ....
قیمت اکانت من هم اکنون 90 هزار تومن چونه نزنید که 1 قرون هم پایین تر نمیدم ..... خواهشن اگه خریدار نیستید پیام خصوصی ندید

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,493
نام
Nimo
Rating - 100%
7   0   0
up up up up

قابل توجه دوستان اگه به سایت www.game-ir.com مراجعه کنن میبینن که قیمت Starcraft II Eu که مخصوص سرور اروپا است 85 هزار تومان است ........
من هم دوست ندارم دیگه اکانت با این همه مشخصات و خصوصیات مفت مفت بدم بره ..........
الان 2 هفته است ترم دانشگاه من تموم شده م دارم باهاش بازی میکنم و اچیومنت هاش رسید یه 1610 تا ....
قیمت اکانت من هم اکنون 90 هزار تومن چونه نزنید که 1 قرون هم پایین تر نمیدم ..... خواهشن اگه خریدار نیستید پیام خصوصی ندید

دوست عزیز id تو بده تو بازی ادت کنیم ولی کلا اینجوری عمرا فروش بره کسی حاضر نیست برای اچیومنت هایی که گرفتی پول بدی.:x

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
Rating - 0%
0   0   0
up up up up

خرید نسخه اصل StarCraft 2
اگه به سایت و اینجور چیزا باشه که اینجا قیمت داره 69 تومن ! همه هم میدونن که game-ir همه چیز رو خیلی گرونتر از حد معمول میده ! و با نیما موافقم ! کسی برای اچیومنمت پول نمیده ! تلاش کردن برای گرفتن اچیومنت هست که حال میده !
بابت اسپم معذرت اما فکر کنم تجدید نظر تو قیمتتون کنید بهتر فروش بره دوست من !:):x

delta38

کاربر سایت
Nov 20, 2011
12
Rating - 0%
0   0   0
ID:Delta
Char code : 524
اره هیچ کی برای اچیومنتا پول نمیده .. ولی خب بعضی هاش است که گرفتنش کار حضرت فیله !
تجدید نظر روی قیمت کردم ... حتی تا 63 پایین اوردم .... هیچ کی نخرید !!!! اصلا شما قیمت بدید یک قیمتی بدید که نه سیخ بسوزه نه کباب!!!!! الان میان میگن با یک شارژ 2 تومنی ایرانسل عوض میکنی؟! :d

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,493
نام
Nimo
Rating - 100%
7   0   0
ID:Delta
Char code : 524
اره هیچ کی برای اچیومنتا پول نمیده .. ولی خب بعضی هاش است که گرفتنش کار حضرت فیله !
تجدید نظر روی قیمت کردم ... حتی تا 63 پایین اوردم .... هیچ کی نخرید !!!! اصلا شما قیمت بدید یک قیمتی بدید که نه سیخ بسوزه نه کباب!!!!! الان میان میگن با یک شارژ 2 تومنی ایرانسل عوض میکنی؟! :d
درسته game-ir گرونتره ولی به نظر من معبر تر میاد تا علی گیم و من تاحالا ندیدم support انلاین باشه ......
حتی من یک جا دیدم میداد 56 تومن ......
من هم از game-ir خریدم

63 تومن خوبه ولی اگه دیدی فروش نرفت بشین بازیکن مشکلی هم نیست :d نسخه های جدید هم که میاذ باد نسخه های قلی رو داشته باشی اینم یادت باشه.:d

delta38

کاربر سایت
Nov 20, 2011
12
Rating - 0%
0   0   0
..... من خوندم که Hots مجزا است از WOL .... توی همین فروم یکی از دوستان گفت ./.....
نمیدونم جریانش چیه هر کسی یک چیزی میگه !
شما اگه یک منبع معتبر دارید بگید حداقل من هم مطلع بشم:d

delta38

کاربر سایت
Nov 20, 2011
12
Rating - 0%
0   0   0
اینجور که به نظر میرسه قیمت SC II رسیده به 130 هزار تومن (به دلیل افزایش دلار )
ولی خب ........... من تصمیم گرفتم 65-70 تومن بدم اکانتم را ........ الان اچیومنت هاش رسیده به حدود 1800 و Camping کامل شده روی BRUTAl
دوستان اگه مایل باشند می تونن تا قیمتش خوبه بخرند
Up UP UP UP

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
Rating - 100%
11   0   0
رفیق بازیش با اخرین پچ چند گیگه؟
گفتی میتونی بازی رو هم بفرستی درسته؟اکانت اروپا هست یا امریکا؟
من به احتمال 50 درصد میخوام تا شب خبرشو بهت میدم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر