فروش اکانت Starcraft II battle.net EU

delta38

کاربر سایت
Nov 20, 2011
12
Rating - 0%
0   0   0
سلام به همه ی دوستان گل . . . . . .
من یک اکانت Starcraft II دارم و متاسفانه مجبور شدم بفروشمش که به شرح زیر است
1765 تا اچیومنت داره که کلی وقتمو گرفته تا جمع کنم
camping کامل شده (BRUTAL)
تمامی chalenge ها تکمیل شده (Gold)
رتبه 1 LEAGUE silver بوده ولی حالا که season 5 شروع شده و rank ها reset شده
در زمن باید بگم که بازی را هم اگه بخواهید تا اخرین پچ بلیزارد ارتقا میدم و میفرستم برای خریدار با هزینه خریدار
E-mail را هم به e-mail خریدار تعویض میکنم
اسمش هم توی بازی Delta است ولی اگه خوشتون نیومد امکان تعویضش برای یک بار هست
دلیل فروش هم : دانشجو هستم و دیگه نمیتونم بازی کنم ..... با زبون ساده بگم از بازی کشیدم بیرون ..... خیلی برام سخته که بفروشمش چون براش از جون و دل مایه گذاشتم ولی چون به مشکل شدید مالی و درسی بر خوردم مجبور شدم
قیمت 66 تومن است
اتیش زدم به مالم ................ بدو بدو ............ 59 تومن ......... بدو بدو که مفته ................ 59 تومن
کاهش قیمت 59 تومن
اگه سوالی داشتید همینجا بنویسید عکس اکانت هم تا چند ساعت دیگه میزارم

---------- نوشته در 04:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:37 PM ارسال شده بود ----------

این هم چندتا عکس از اکانت
Compressed.zip
فقط بعضی هاش قدیمی است یعنی مال Season 4 است
در مورد انلاین بازی کردن هم بگم که نیازی با بازی اورجینال نیست یک اکانت اورجینال با یک بازی کرک نشده و همچنین یک خط ADSL سرعتش زیاد مهم نیست ..... چون سرور های blizzard خیلی قدرتمند هستن و به هیچ عنوال لگ نمیخورید من الان اینترنت پیشگامان کویر سرعت 256 را دارم و هیچ مشکلی ندارم و ping خیلی پایینی دارم

--------------------------------------------------------------

Attachments

• SCII.jpg
    SCII.jpg
    94 KB · مشاهده: 42
آخرین ویرایش:

delta38

کاربر سایت
Nov 20, 2011
12
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوستان
اگه خریدار باشید زیر قیمت میدم ....... الان قیمت سریال نامبر خالی 80 هزار تومنانه (یعنی فقط یک سریال نامبر .... حالا کلی دنگ و فنگ بازیو گیر بیارید ... Update کنید و کلی دنگ و فنگ سریال بهش بدید upgrade بشه و ....)
من دارم این مجموعه که شامل بازی update شده و اکانت و e-mail را به مال شما تغییر میدم و 1500 اچیومنت و مورد هایی که بالا ذکر شده دارم میدم 90 تومن یعنی ایقدر نمیارزه؟ 4-5 تومن فقط پست از من میگیره یعنی 1500 تا اچیومنتش فقط 5 تومن نمیارزه ؟
اگه خریدار باشید قیمتو کم میکنم حتی زیر قیمت !!!! یعنی قیمت وقتی که دلار نرفته بود بالا!!!!!

در زمن مال سرور EU اروپا است اینقدر سوال نپرسید........
این فقط تا ندت کوتاهی است که قیمتو کم میکنم اگه از اون موقع که پ.ل میخوام گذشت کم نمیکنم شاید دیگه نفروشمش حتی

بالا باش UUUUUUUUppppppppppppppppp

آخرین ویرایش:

delta38

کاربر سایت
Nov 20, 2011
12
Rating - 0%
0   0   0
up up up up

---------- نوشته در 03:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:20 PM ارسال شده بود ----------

دوستانی که این محصول را تا هفته دیگر خریداری کنن تخفیف بهشون تعلق میگیره .......... فقط تا اخر این هفته اگر خریداری کنید 10% تخفیف تعلق میگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر