فروش اکانت iResign برای اپل

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
Rating - 100%
3   0   0
سلام
شما با این اکانت میتونید بدون جیلبریک برنامه های کرک شده رو نصب کنید
که به درد ایپد جدید یا هر دیوایسی میخوره
کسانی هم که اهل جیلبریک و کم شدن سرعت گوشی نیستن به دردشون میخوره
فقط لازمش داشتن سیستم عامل مک هست
به این صورت که برنامه کرک شده رو شما دانلود میکنید بعد برنامه iResign رو که 1.5 مگه رو دانلود و روی مک تون نصب میکنید بعد نرم افزارو به اون برنامه میدین یه نسخه ویرایش شده براتون جای دیگه ذخیره میکنه که اونو میتونید تو ایتونز خودتون ادد کنید و از برنامه کرک لذت ببرید
در ضمن فقط این نیست اگه اهل نسخه های ازمایشی و بتا هم باشید با این اکانت شما اجازه دارید که نسخه های بتا فریمور ها رو روی دستگاهتون اجرا کنید.
اینم لینک به زبان انگلیسی:iModZone News � iReSign – An Easier Way To Sign Cracked Apps!
برای سفارش باید ایمیل و UDID دستگاهتونو بفرستید
قیمت پایه برای هر اکانت:42,000 تومن
در ضمن قیمت پیشنهادی بدن بنده توجه میکنم و شاید با قیمت شما فروختم
اینم بدونید که 15$ هست اکانت
1 ساله

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
Rating - 100%
10   0   0
دوست عزیز خواستی من udid شما رو با 3 تومان فعال میکنم!چرا باید 50 تومان بگیری؟iresign هم که مجانی هست داونلودش!
با هر اکانت دولاپر هم 100 تا دوایس رو میشه اکتیو کرد!3 تومان کجا 50 تومان کجا

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
Rating - 100%
3   0   0
دوست عزیز خواستی من udid شما رو با 3 تومان فعال میکنم!چرا باید 50 تومان بگیری؟iresign هم که مجانی هست داونلودش!

کاشکی بعضیا دخالت نمیکردنو دو روزه دیوایس اپل رو دارن اظهار نظر نمیکردن
عرض شود که این دولوپر نیس دولوپرم بخواید میتونم درست کنم ۹۹$ هست این iResign هست که تو سایتم زده هر اکانت فقط یه دیوایس و هر اکانتیم ۱۵$ هست پس خواهشا اظهار نظر نکن اگه هم شما میخوای udid اکتیو میکنی افرین یه تاپیک بزن و تو تاپیک بنده بازار گرمی نکن
کسی هم نگفت برنامه پولیه

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
Rating - 100%
3   0   0
صاحب تاپیک درست میگن اما قیمتتون خیلی بالاست ارزون تر از این هم پیدا میشه
شما قیمت بده من قیمت مد نظرتونو بدونم

---------- نوشته در 05:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:33 PM ارسال شده بود ----------

قیمت کاهش پیدا کرد

---------- نوشته در 05:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:26 PM ارسال شده بود ----------

راستی اینم بگم اکانت دولوپر اگه شخصی باشه و ماله کمپانی نباشه و شما تعداد زیاد udid اکتیو کنی حتما اپل بن میکنه شما رو و اپل زرنگ تر از این حرفاست و اونایی هم که اکتیو کردی دی اکتیو میشن

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
Rating - 100%
3   0   0
داداش اسپم حساب نکنیا ولی اگه قرار 42000 خرج کنیم چرا گیفت کارد نگیریم؟:-/
نه اتفاقا سوال خوبیه
شما با 42 تومن گیفت کارت چند دلاری مگه میتونید بگیرید
برای متال شما هر برنامه ای رو نمیخرید تا کلی دنبالشو نگیرید.
بعدم شما با 42 تومن اگه برنامه یه دلاریم بخرید میشه 20 تا خیلی دیگه مفت بخرید الان هر کی سرجمع برنامه هاشو با پولش حساب کنید هرکی 200 تا برنامه ریخته نمیشه که شما با این 42 تومن کل برنامه ها رو دسترسی داری
اخه واضحه به صرفه تره
متلا شما برنامه تیم ویور رو که هیچ وقت نمیخری که 139$ درسته free شم هست ولی بازم خرید برا ایران نمیصرفه حتی این برنامه هم نگیم همین برنامه gps که براایران زده بودن هم نزدیک 40 50 $ بود پس از هرکی بپرسید میگه به صرفه تره
حالا هر جور خودتون میدونید

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
Rating - 100%
3   0   0
چند ماهه هست ؟
در ضمن این سایت که معتبرترین سایت درباره ساین و برنامه های سیدیا در ایران هست قیمتش 25 تومان هست :
Developer Profiles

خودمم دیدم این رو نمیدونم چطوری یه چیزی که 15$ هست 25 میده البته یه احتمالم هست که اون سایت طرف یه اکانت دولوبر خریده 99$ بعد یو دی ایدیتونو اکتیو میکنه با یه اکانت میشه هر چقدر بخوای اکتیو کنی ولی ابل زرنگ تر از ایناست و اکانتو حتما تا بفهمه تعداد بالا اکتیو کردی میدونه که داری میفروشی سریع اکانتو بن میکنه وووو کسایی که اکتیو شده باشنم دی اکتیو میشن
الان نوشته واسه خرید 25 یعنی 10 تا بفروشه بسه واسش که 30 تومن سود کنه مهم نیست واسش که شما دی اکتیو شید و البته این توضیحاتو اون گوشه موشه ها باید نوشته باشه
ولی این سایت کسی هست که exploite ریختن برنامه کرک رو به این روش درست کرده و معروف و مطمعنه
بازم هر جور راحتید از ما گفتن
در ضمن من بقیه اجناسشو دیدم که خییییلییی گرون میده
من خودم سلستو 12 13 تومن خیلی دیگه باشه 15 تومن یعنی هر برنامه ایانقدره نمیدونم چرا این 40000 تومن میگیره من که تاحالا این سایت و از کسی نشنیدم بگه ازش چیزی خریده باشم
تازه این 1 سالست نه 6 ماهه
بعد 1 سال باید دوباره بول بدین

---------- نوشته در 12:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:58 AM ارسال شده بود ----------

صاحب تاپیک درست میگن اما قیمتتون خیلی بالاست ارزون تر از این هم پیدا میشه
دوست عزیز این یک ساله هست نه اون 6 ماهه که دیدین تو سایتا

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
Rating - 0%
0   0   0
با اجازه صاحب تاپیک : قابل توجه کاربرانی که مک ندارند: شما حداقل لازم هست برای بار اول و نصب Certificate مک داشته باشید.سپس برنامه هایی که قبلا آماده کردید رو Sign میکنید و به PC خودتون انتقال میدین و Sync میکنید. در واقع برای Sign کردن به مک نیاز هست و برای انتفال دادن به گوشی, با هر سیستمی امکان پذیر هست.یعنی اگر هکینتاش هم نصب کنید میتونید از این سرویس استفاده کنید یا از vmware استفاده کنید ...

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
Rating - 100%
3   0   0
با اجازه صاحب تاپیک : قابل توجه کاربرانی که مک ندارند: شما حداقل لازم هست برای بار اول و نصب Certificate مک داشته باشید.سپس برنامه هایی که قبلا آماده کردید رو Sign میکنید و به PC خودتون انتقال میدین و Sync میکنید. در واقع برای Sign کردن به مک نیاز هست و برای انتفال دادن به گوشی, با هر سیستمی امکان پذیر هست.یعنی اگر هکینتاش هم نصب کنید میتونید از این سرویس استفاده کنید یا از vmware استفاده کنید ...
بله حرف این دوستمون درسته فقط برای ساین نیاز به مک هست
ممنون

---------- نوشته در 11:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:57 PM ارسال شده بود ----------

اپ اپ اپ اپ بالا رو نیگا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر