فروش اکانت های دست 2 origin و steam

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
Rating - 100%
1   0   0
بنده کلی اکانت دست 2 دارم هرکی که هر بازی مد نظر داره بگه تا قیمت اکانت رو بهش بدم

احتمال ریستور شدن اکانت ها 1% هستش بعد از اینکه اکانت رو تحویل گرفتید بنده یک لینک میدم تا ایمیل و پس رو عوض کنید

برای جلوگیری از هک شدن هم یک کپی از سی دی کی ها و عکس از اکانت داشته باشید

قیمت اکانت ها هم خیلی مفته و بستگی به بازی مورد نظر داره

پیشنهاد ویژه : یک عدد اکانت بازی B.F.3 premium به قیمت 46000 تومان.

پیشنهاد ویژه : اکانت بازی B.F.3 Limited Edition به قیمت 18000 تومان.

OriginsEA_logo.png

steam_0.jpg

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
Rating - 100%
1   0   0
همینطوری تربیتت کردن نه ؟ ( پس خواهشا زر زر نکن -- این بز --تاز عین درسته نه این :)) ) =))
تربیت خانوادگیت تو حلقم
دیگه داش وحید گفتنی ها رو گفت
من خودم یه بار خریدم اکانت بتلفیلد دراومد تا ایمیلو غیره رو عوض کردم ریستور شد
خلاصه دوستان اعتماد نکنید

یکم دقت کنی میبینی چقدر اعصاب خرد کنی بازم داری حرف خودت رو میزنی

واقعا برای ادمایی مثل تو متاسفم

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
Rating - 100%
1   0   0
شمایی که داری میگی کارت درسته و مشکلی تو اکانتت نیست میشه ایمیلی که زمان خرید سی دی کی گرفتی رو نشون بدی...خیلی کنجکاو شدم.
از ادمین محترم خواهش میکنم حواسشون جمع باشه یه وقت اسم سایت بخاطر بعضی ها خراب نشه

persiankey

کاربر سایت
Sep 21, 2012
5
Rating - 0%
0   0   0
با سلام

دوستان عزیز دقت کنید که برخی از دوستان اکانت شانس و یا دست دوم از فروشگاه پرشین کی خریداری می کنند و در این مکان ها با قیمت های گران به فروش می رسانند . لطفا برای خرید به خود فروشگاه مراجعه کنید چراکه تضمین دادن این افراد به این دلیل است که خود فروشگاه تضمین تعویض اکانت را در صورت بروز مشکل می دهد و نه اینکه این اکانت ها را این دوستان از قبل جمع آوری و آینده نگری کرده باشند و تضمین از طرف خودشان باشد . برای شما دوست عزیز اولا متاسفم و به شما توصیه میکنم که به جای اینکه از ما اکانت بخرید و در این مکان ها به فروش برسانید ، مستقیما فروشگاه رو معرفی کنید چراکه امثال شما باعث شده اند که افراد در مورد فروشگاه فکر دیگری کنند و فقط به اکانت های آن توجه کنند در حالی که سی دی کی بازی ها ، ویندوز و آنتی ویروس ها با قیمت های مناسب و سود ناچیز در فروشگاه به فروش می رسند و در چند ماهه تاسیس فروشگاه ، فروش فوق العاده ی سی دی کی بازی های مختلف را داشته ایم که باعث تعجب خیلی از فروشگاه ها و عزیزان به قول خودشان قدیمی کار شده است و دقت کنید که اکانت ها یک محصول معمولی فروشگاه هستند و به زودی هم از فروشگاه برداشته خواهند شد . دوست عزیز gullit برای خرید می توانید به خود فروشگاه پرشین کی مراجعه کنید که با قیمتی بسیار کمتر از قیمت این افراد سودجو اکانت بازی موردنظر شما رو با تضمین و تعویض در صورت بروز مشکل به فروش می رساند .

با تشکر فروشگاه پرشین کی

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
Rating - 100%
21   0   0
با سلام

دوستان عزیز دقت کنید که برخی از دوستان اکانت شانس و یا دست دوم از فروشگاه پرشین کی خریداری می کنند و در این مکان ها با قیمت های گران به فروش می رسانند . لطفا برای خرید به خود فروشگاه مراجعه کنید چراکه تضمین دادن این افراد به این دلیل است که خود فروشگاه تضمین تعویض اکانت را در صورت بروز مشکل می دهد و نه اینکه این اکانت ها را این دوستان از قبل جمع آوری و آینده نگری کرده باشند و تضمین از طرف خودشان باشد . برای شما دوست عزیز اولا متاسفم و به شما توصیه میکنم که به جای اینکه از ما اکانت بخرید و در این مکان ها به فروش برسانید ، مستقیما فروشگاه رو معرفی کنید چراکه امثال شما باعث شده اند که افراد در مورد فروشگاه فکر دیگری کنند و فقط به اکانت های آن توجه کنند در حالی که سی دی کی بازی ها ، ویندوز و آنتی ویروس ها با قیمت های مناسب و سود ناچیز در فروشگاه به فروش می رسند و در چند ماهه تاسیس فروشگاه ، فروش فوق العاده ی سی دی کی بازی های مختلف را داشته ایم که باعث تعجب خیلی از فروشگاه ها و عزیزان به قول خودشان قدیمی کار شده است و دقت کنید که اکانت ها یک محصول معمولی فروشگاه هستند و به زودی هم از فروشگاه برداشته خواهند شد . دوست عزیز gullit برای خرید می توانید به خود فروشگاه پرشین کی مراجعه کنید که با قیمتی بسیار کمتر از قیمت این افراد سودجو اکانت بازی موردنظر شما رو با تضمین و تعویض در صورت بروز مشکل به فروش می رساند .

با تشکر فروشگاه پرشین کی
چه ربطی داشت شما مطمئن بودی بیا نظر بده درضمن جای نظر دادن نیست اینجا !!!! شما برو مشتری های خودتو نگه دار کاری به دوستان ما نداشته باش !

persiankey

کاربر سایت
Sep 21, 2012
5
Rating - 0%
0   0   0
با سلام

دوست عزیز ، همین دوست شما مثلا مشتری ماست که میاد این کار رو میکنه و چند نفر دیگه امثال ایشون بودن که بعد از اینکه شناخته شدند کسی دیگه سراغ اکانت هاشون نرفت . شما غصه ی ما رو نخور ما به اندازه ی کافی مشتری ثابت داریم و هر روز هم بالای 10 تا مشتری جدید ثبت نام می کنند . کسی اصلا با شما حرفی نداره که میای replay میدی ، شما بهتره تو جاهایی مثل انجمن بیاید و گیفت و اکانت بفروشید .

با تشکر

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
Rating - 100%
21   0   0
با سلام

دوست عزیز ، همین دوست شما مثلا مشتری ماست که میاد این کار رو میکنه و چند نفر دیگه امثال ایشون بودن که بعد از اینکه شناخته شدند کسی دیگه سراغ اکانت هاشون نرفت . شما غصه ی ما رو نخور ما به اندازه ی کافی مشتری ثابت داریم و هر روز هم بالای 10 تا مشتری جدید ثبت نام می کنند . کسی اصلا با شما حرفی نداره که میای replay میدی ، شما بهتره تو جاهایی مثل انجمن بیاید و گیفت و اکانت بفروشید .

با تشکر
خدا رو شکر ، خدا برات بیشترش کنه ! چه ایشون چه کس دیگه از شما بخره بیاد بفروشه شما نباید چیزی بگی چرا چون اشکا از شماست شما بهش نفروش حالا که فروختی ایشون اختیار مالشو داره و اینکه خریدار بخواد میخره نمیخواد نمیخره من کاری به این کارها ندارم من کارم با شما و یکسری ها اینه که تاپیک رو لطفا خراب نکنید چون مثل شماها میان تو تاپیک من جنس خودشون رو تبلیغ میکنن ! مث شما که اومدی اینجا سایتتون رو تبلیغ کردی حالا طرف هم هر کاری و هرچی باشه این تاپیک اونه باید احترام گذاشت ! فقط همین !

nikan36

کاربر سایت
Aug 17, 2018
5
Rating - 0%
0   0   0
بنده کلی اکانت دست 2 دارم هرکی که هر بازی مد نظر داره بگه تا قیمت اکانت رو بهش بدم

احتمال ریستور شدن اکانت ها 1% هستش بعد از اینکه اکانت رو تحویل گرفتید بنده یک لینک میدم تا ایمیل و پس رو عوض کنید

OriginsEA_logo.png

steam_0.jpg

nikan36

کاربر سایت
Aug 17, 2018
5
Rating - 0%
0   0   0

OriginsEA_logo.png

steam_0.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر