فروش استثنایی گوشی Samsung I9100 Galaxy S II - 16GB

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
Rating - 100%
47   0   0
سلام دوستان عزیز راستش من 15 روز پیش یه گوشی جدید گرفتم به نام Samsung I9100 Galaxy S II - 16GB و تا الان تو این 15 روزی که دستم بوده خیلی ازش راضی هستم و بی نظیر یه جورایی این گوشی ، من این گوشیو اک اک با گارانتی ماکروتل

خریدم 15 روزپیش و این گوشی 1 سال گارانتی
ماکروتل داره که حتما از گارانتیشم براتون عکسی میزارم تا ببینین دوستان گوشی بنده مدین بای سامسونگ هستش و مدین چین نیست این خیلی مهمه بازار که برین دستتون مدین چین میدن . من بنا به

مشکلات مالی که برام پیش اومده و شاید نتونم اینجا بگم قصد فروش این گوشیه نازو دارم و جدا حیفم میاد چون وقتی بفروشم بخام باز بعدا پول دستم اومد بخرم باید با این وضع بد بازار خدا تومن باز بدم بخرمش باز . من دو روز پیش یه رم 16 گیگ هم

برا گوشیم تهیه کردم که خیلی عالیه و این امکانو میده ویدئو و چیزای بیشتری به گوشیتون بریزین و از صفحه سوپر امو ال ای دی عالیه این گوشی لذت ببرین . دوستان حتی من بردمش به خود نمایندگی برام ورژن گوشیو برام اپدیت کردن خود نمایندگی

سامسونگ و ازم با برنامه هاش ازم 60 تومن گرفتن و الان جدید ترین ورژن رسمی ساندویچ بستنی روشه و عالیه گوشی ، رو گوشی یه ضد خش عالی انداختم و قابم روشه دوستان که بخایین همینارو جدا بخرین 20 تومنی میشه راحت . من بنا به حل

مشکلم این گوشیو می فروشم تا مشکلم حل بشه یجای دیگه. من الان داشتم قیمت سایتارو میدیدم و چنتا سایت بروز که رفتم قیمتا دستم اومد این قیمتایی که سایتا گذاشتن بی گارانتی هستن و ضد خش و قاب و رمم روشون نیست تازه اپدیت ورژنم

نشدن و اینم قیمتشون دوستان .

لینک 1

لینک 2

خودتونم میتونین از تهران هر منطقش یا پاساژ علائدین یا هر جایی که میشناسین قیمت بگیرین . چون قیمتش مشخصه کلا .

دوستان عزیز لازم دونستم یه سری چیز هایی رو متذکر بشم . راستش من این گوشیو 900 فقط خامشو خریدم 15 روز پیش و رمشم 35 دادم دوستان یعنی سر جمه میشه 935

حالا نرم افزار و قابو اینارو بیخیال . من چون امتحانات دانشگام بود برا همین موقع امتحانات نتونستم ازش استفاده خاصی کنم و الانم که بنا به دلیل شخصی قصد فروششو دارم

دوستان . در ضمن من چیزی از برنامه هاش نگفتم ولی داخل رمش پره نرم افزارهای توپ و بهترین بازی های اچ دی هستش و کلی شو اچ دی موجود توش و

میتونین ازشون لذت ببرین همین بیرون اینارو براتون بریزن خدا تومن ازتون میگیرن . در ضمن منکه نمیگم حتما بیایین از من خرید کنین که خوب میتونین برین از بازار بخرین 900 تومن

خامشو اون بهتره تازه بدون رمو اینا تازه مدین چین میدن دستتون . این دیگه تصمیم خودتونه اگه جدا مصرف کننده باشین میدونین این به نفعتون هستش بخرین چون الان خامش

900 من با رم و کلی برنامه و قابو ... اینا دارم میدم 730 یعنی فقط 170 زیر قیمت خام گوشی . اگه حس میکنین گرون میدم خوب نظر ندین دوستان ممنون میشم .

دوستان عزیز چون همه سوال میکردن قیمتو پس من تصمیم گرفتم یه قیمت پایه براش بزارم و قیمت پایپم طبق زیر هستش و خواهشا زیر قیمت پایه چیزی نگین .

قیمت پایه : 730

دوستان ازتون خواهش میکنم تاپیکو به هرجو مرج خواهشا نکشین ممنون میشم ازتون دوستان عزیزم و من جدا قصد فروش دارم و خواهشا کسایی که قصد خرید دارن بهم قیمتشونو پ.خ کنن فقط و از طرفی با توجه به قیمت بازار و رم و گارانتی ماکروتلیکه رو گوشیه

قیمت مناسب بدین و قیمت پرت ندین وگرنه جواب داده نمیشه .

اینم چنتا فعلا عکس از گوشیم تا فردا دقیق تر و بهتر عکس بزارم . راستی عکسای گوشیم تو پروفایلمم موجوده دوستان . همم منو تو سایت میشناسن و میدونن جنسام تر تمیزو عالیا و چقد رو وسائل شخصیم حساس هستم کلا .

Attachments

• DSC00130.jpg
    DSC00130.jpg
    201.9 KB · مشاهده: 3
  • DSC00121.jpg
    DSC00121.jpg
    200.8 KB · مشاهده: 8
  • DSC00124.jpg
    DSC00124.jpg
    171.9 KB · مشاهده: 10
آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
Rating - 100%
47   0   0
سلام
داداش معین 600 خریدارم اگه اوکی بود با PM خبرم کن قابو بقیه چیزاشو نمیخام
ممنون

دوست عزیز بالا 700 خریدار داره و در حال مذاکرم باهاش و یکیم گفته تا فردا خبر میده بهم و منتظر خبرشم تا صبح . من 780 گذاشته بودم الان کردمش 730 تومن و بهترین قیمت برا گوشیه و به نظر من خیلی عالیه برا کسیکه جدا خریدار واقعی باشه البته چون الان باید 900 اکشو پول بده بخره که اصلا با گوشی من فرقی نمیکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر