فروشگاه Xbox، آپدیت بزرگی به نام Mercury دریافت خواهد کرد

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
در روزهای اخیر برنامه‌ای به نام Mercury در کنسول‌های Xbox One دیده شده که حالا اطلاعات مختصری درباره‌ی آن منتشر شده است.

Xbox Mercury

برنامه Mercury برای تعداد کمی از اعضای برنامه Xbox Insider Program پدیدار شده است و هنگامی که برروی آن کلیک کنید متن زیر برای شما نمایش داده می‌شود:

به زودی. لطفا برای دسترسی به جدیدترین و بهترین‌ها، ارتقا دهید.
در حالیکه بسیاری معتقد بودند Mercury مرتبط به پروژه xCloud است اما این برنامه هیچ ارتباطی به سرویس استریم ماکروسافت ندارد. Mercury نام برنامه‌ایست که فروشگاه Xbox را به طور کامل تغییر خواهد داد. ماکروسافت قصد دارد تا با انتشار این برنامه، فروشگاه Xbox را دوباره طراحی کند و معماری جدیدی برای آن در نظر گرفته است. این طراحی جدید برای کنسول‌های نسل بعد Xbox هم منتشر خواهد شد.

با توجه به طراحی زیبا و مناسب برنامه Xbox و Xbox Game Bar برروی PC، میتوانیم انتظار داشته باشیم که طراحی جدید فروشگاه Xbox شبیه آن‌ها باشد. برنامه Mercury هم‌اکنون بر روی Microsoft Store قرار دارد اما قابل دانلود نیست و باید صبر کنید تا از مرحله تست پری‌آلفا و آلفا بگذرد.

Continue reading...

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
هنوزم سیاست انحصاری رو داره مایکروسافت روی استور خودش ولی بصورت موقتی. چند روز پیش با لانچ فاجعه Phantasy Star Online 2 (یکی از محبوب‌ترین بازیای ژاپن و یکی از بهترین MMOها) کل هایپ پیرامون بازی رو خراب کردند. الانم انقد وضعیت ویندوز استور افتضاح هست که پلیرا براش لانچر Third Party درست کردن:

The Windows Store is so awful Phantasy Star Online 2 fans made a custom launcher to circumvent it

بازیای دیگه‌ای هم میشه مثال زد مثل سری فورتزا (هم موتوراسپورت و هم هورایزن) که فک نکنم هیچوقت سر و کلش روی استیم پیدا شه.
این pso2 لانچش یه چیز فضایی افتضاح بود ها
فکر کن بازی رو دان میکردی بعد دوباره خود بازی تصمیم میگرفت دوباره دان بشه، توی تویتتر یکی از این استریمرها نوشته بود تا الان 400 گیگ pso2 خود به خود دان شده و با بدبختی رفته بود پاک کرده بود
یا خود به خود بازی پاک میشد:))

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اون لحظه ای که اومدم KI رو از استور بگیرم و حجم بازی 24 گیگ بود ولی میخواست 48 گیگ دانلود کنه، دیگه اون آدم سابق نشدم.
من سه بار FH4 رو باهاش کامل دانلود کردم و آخرش هم نصب نشد:/ سه تا 80 گیگ:/
خیلی داغونه

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
198
من سه بار FH4 رو باهاش کامل دانلود کردم و آخرش هم نصب نشد:/ سه تا 80 گیگ:/
خیلی داغونه
برای بازی های با حجم بالا تنها راهش اینِ که دیتای بازی را دانلود کنید و با پاورشل نصب کنی، بخوای از استور مستقیم دانلود کنی، حتما دو سه بار خطا میده و باید از اول دانلود کنی

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
برای بازی های با حجم بالا تنها راهش اینِ که دیتای بازی را دانلود کنید و با پاورشل نصب کنی، بخوای از استور مستقیم دانلود کنی، حتما دو سه بار خطا میده و باید از اول دانلود کنی
من همه روشا رو رفتم خبره شدم توش?

• Smile
Reactions: g4mer

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
این پلتفرم یونیورسال ویندوز به قدری فاجعه بود مدیریتش که حتی زبون هم از بد بودنش ناتوانه :-&
اگه میخواید از بازی های اکس باکس استفاده کنید ، یا با پاورشل اقدام کنید یا از XBOX Beta App استفاده کنید ...

• Like
Reactions: g4mer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر