فرمت هایی که 360 تا الان می خواند

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
دوستان لطفاً فرمت هایی که X360 برای فیلم می خواند را در این تاپیک بگذارید...

----------------------------------------

آیا آپدیتی اومده که فرمت . DAT و .AVI رو بخونه:confused:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
DAT یک پسوند مرده هست و شما هیچ player مدرنی رو نمی تونی پیدا کنی که این پسوند رو پشتیبانی کنه چه برسه به xbox360.
در مورد AVI هم امین توضیح داد که اجرا می کنه البته باید کدکش به صورت divx یا xvid باشه.

کلا در حال حاضر 360 به طور خلاصه می تونه:
wmv - mpeg - mpeg-4 - divx/xvid رو اجرا کنه.

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
اپدیت پاییزه که چند وقت پیش اومد توش قابلیت خوندن فایهای divx/xvid (همون avi) گنجونده شده!

این آپدیت فقط از طریق لایو ممکنه؟؟؟

تو بازی Burnout یه آپدیت بود ، اون این کار رو نمیکنه؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
من آپدیت Paradise رو کردم اما وقتی DVD فیلم با فرمت AVI رو گذاشتم تو پوشه Videos نامشو نشون داد اما وقتی روش کلیک می کردی می گفت به یک آپدیت احتیاج داری و باید به LIVE وصل شی:((

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
codec مربوط به divx در آ÷دیت جدید موجود نیست. برای گرفتن این codec باید سعی کنید یه فایل divx رو با 360 باز کنید. در این زمان کنسول از شما میخواد که با وصل شدن به لایو یه codec بگیرید که با ok کردن اون یه فایل با حجم حدودا 3M دانلود میشه و بعد از گرفتن اون میتونید divx رو هم اجرا کنید.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
codec مربوط به divx در آ÷دیت جدید موجود نیست. برای گرفتن این codec باید سعی کنید یه فایل divx رو با 360 باز کنید. در این زمان کنسول از شما میخواد که با وصل شدن به لایو یه codec بگیرید که با ok کردن اون یه فایل با حجم حدودا 3M دانلود میشه و بعد از گرفتن اون میتونید divx رو هم اجرا کنید.
البته فکر میکنم یه راه دیگه ای هم هست!
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=307964&postcount=48

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
درسته.ببخشید من اونرو فراموش کرده بودم.اگه ابزار دسترسی به هارد کنسول موجود باشه از این روش هم میشه استفاده کرد.
اره فکر کنم چنین چیزی هست و اتفاقا ورژن ایرانیش هم ساخته شده و چند وقت پیش یکی تو سایت خودش میساخت و میفروخت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر