فرمان بی سیم XBox 360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
راهنمایی برای دسته فرمان

سلام

من یه فرمان برای ایکس باکس خریده ام (Microsoft Racing Wheel) که راستش خیلی کار باهاش سخته با FZ2 و PGR4 امتحانش کردم ولی با کوچکترین حرکت اشتباه ماشین دو سه دور دور خودش میزنه و سر پیچ ها که اصلا نگو، باید اول حسابی ترمز کرد و بعدش آروم پیچید. Drift و اینا هم که جای خود داره، بجای 2 دفعه، 5 دفعه دور خودش میپیچه.
میخواستم ببینم کسی داره و میتونه یه راهنمایی کوچولو بکنه که لم بازی با این چیه؟
خیلی ممنون

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
خوب اونا با دسته هم همون طور هست >>>سبکشون شبیه ساز هست

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
ببخشید میشه بگید چند خریدید؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
خوب اونا با دسته هم همون طور هست >>>سبکشون شبیه ساز هست

نمیدونم چی بگم، من خودم یه مزدا RX-8 دارم و توی جاده هم با 250 کیلومتر و اینا هم که رانندگی میکنم، تا حالا یه بار هم دور خودم نچرخیدم (الهی شکر هنوز نه)
ولی با این همون رو هم که انتخاب میکنم، اون داستانی پیش میاد که گفتم، اینه که گفتم احتمالا یه لم خاصی داره که من هنوز بلد نیستم.

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
شما مگه تو کجا زندگی میکنید ؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
آلمان، ولی شرمنده که این رو میگم ولی خواهشا تایپیک رو منحرف نکنید، من با کلی آرزو این فرمان رو خریدم و حالا چرخ و فلک شده. :laughing:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
آلمان، ولی شرمنده که این رو میگم ولی خواهشا تایپیک رو منحرف نکنید، من با کلی آرزو این فرمان رو خریدم و حالا چرخ و فلک شده. :laughing:

بشین باهاش nfs بازی کن این شکلی نمیشه

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
فرمان بی سیم XBox 360 برای انجام بازی های سبک Racing عرضه شده است که دارای یک جعبه فرمان،پدال گاز و ترمز و یک صفحه برای قفل کردن فرمان به میز به منظور جلوگیری از هر تکان خوردنی می باشد.
بر روی صفحه وسط فرمان 4 کلید اصلی،کلید
Xbox_360.gif
و کلید های 4 جهت بالا،پایین،چپ و راست گنجانده شده است.

boxracingWheelwhite.jpg

اطلاعات بیشتر :

Code:
http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox360wirelessracingwheel/

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
چه بازیهایی رو ساپورت میکنه و سازگاری داره؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
توی لینکی که گذاشتم نوشته چه نوع بازی هایی رو پشتیبانی می کنه.اما کلا می تونی به جای دسته هم ازش استفاده کنی به خاطر کلید های وسطش.
اما مطمئنا بازی های مثل PGR,NFS,GTA,Saints Row و ... رو پشتیبانی می کنه...

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
کلا میتونین توی هر بازیی ازش استفاده کنید ولی توی بازیهایی مثل Forza2 و یا Dirt خیلی حساس هستش و زیاد حال نمیده، چون با کوچکترین حرکت ماشین دور خودش میچرخه ولی NFS و یا Burnout Paradise رو کولاک میکنه و خیلی اساسی حال میده، اصلا یه چیز دیگه اس.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
هر چی تو بازی های ماشینی فرمان ماشین خشک تر باشه و عکس العمل ماشین هنگام پیچیدن کمتر باشه این دسته توی اون موافع بهتر عمل می کنه...

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
قیمتش چنده با فرمون pc فرق میکنه از نظر کیفیت. فرمون pc من عمرش اندازه شروع nfs mw تا پایانش بود و عمرشو داده به شما ولی خیلی با هاش حال کردم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر