فرق بازی کنسول با کامپیوتر

سلام خدمت دوستان عزیز
می خواهیم تو این تایپیک فرق بازی هایی که در کنسول و کامپیوتر مشترک است را بگوییم هر بازی که برای هر دو کنسول آمده و بازی کرده اید را فرق آن را از نظر داستانگیم پلی و.. بگویید تا دیگران نیز بدانند

در ابتدا خودم می خواهم فرق بین دو بازی Pop3 از نظر داستان و مراحل را بین Pc و Ps2 بدانم که آیا یکی است یا فرق دارد

HamedPC

کاربر سایت
Feb 11, 2007
134
بازیها از نظر داستان که در 99% مواقع فرقی ندارن

درست تر توضیح بده در 99% همون 1% مهمه یا چیزهای اضافی در بازی ها

بعد در مورد POP3 هم یه چیزی بگید می خوام راهنمای قدم به قدم بازی که برای PS2 هست را دانلود کنم 2mb هست می خوام بدونم می تونم برای کامپیوتر استفاده کنم یا خیر
تو سایت Pixel385.com دیدمش

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
درست تر توضیح بده در 99% همون 1% مهمه یا چیزهای اضافی در بازی ها

بعد در مورد POP3 هم یه چیزی بگید می خوام راهنمای قدم به قدم بازی که برای PS2 هست را دانلود کنم 2mb هست می خوام بدونم می تونم برای کامپیوتر استفاده کنم یا خیر
تو سایت Pixel385.com دیدمش
از نظر داستان 100% فرق نمیکنن!
بعضی وقت ها مثلا نسخه ی کنسول یه مراحلی اضافه داره ولی مطمئن باش در روند بازی و داستانش هیچ اخلالی بوجود نمیاره و یکی هست...

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
در ابتدا خودم می خواهم فرق بین دو بازی Pop3 از نظر داستان و مراحل را بین Pc و Ps2 بدانم که آیا یکی است یا فرق دارد
prince of persia T2T نسخه pc با ps2 هیچ فرقی نداره...من خودم هر 2 نسخه رو بازی کردم...
ولی 1% فرق دارن...میدونی چیه؟؟؟؟ loading های بازی روی pc با ps2 فرق میکنه :laughing:

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
یه فرق اساسی دیگه هم دارن و اون اینه که برای pc اگر بازیت easy setup نباشه اشکت در میاد تا نصبش کنی ولی با ps2 خیلی رومانتیک dc رو میذاری می ری رو نیمکت تکیه می دی و راحت بازیتو می کنی در حالی که دو کوچه پایینتر دوست داره برای نصب بازی زور میزنه تازه ضدحال اینه که بعد از نصب بازیش کنده :laughing: و اون وقته که شروع میکنه به فش دادن به در و دیوار و جیب خالیش:mad: و به این فکر میکنه که این همه پولی که ریخته تو حلق pc ش کجا رفته :confused:

Pedram eagle

کاربر سایت
Apr 24, 2007
36
من فکر می کنم ( آخه یه وقتا فکر هم می کنیم ! :cheesygri ) که کلا کنسولا بیشتر فاز می دن چون که قیمتشون مناسبتره و دنگ و فنگ پی سی رو هم ندارن :wallbash:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
یه فرق اساسی دیگه هم دارن و اون اینه که برای pc اگر بازیت easy setup نباشه اشکت در میاد تا نصبش کنی ولی با ps2 خیلی رومانتیک dc رو میذاری می ری رو نیمکت تکیه می دی و راحت بازیتو می کنی در حالی که دو کوچه پایینتر دوست داره برای نصب بازی زور میزنه تازه ضدحال اینه که بعد از نصب بازیش کنده :laughing: و اون وقته که شروع میکنه به فش دادن به در و دیوار و جیب خالیش:mad: و به این فکر میکنه که این همه پولی که ریخته تو حلق pc ش کجا رفته :confused:

من فکر می کنم ( آخه یه وقتا فکر هم می کنیم ! :cheesygri ) که کلا کنسولا بیشتر فاز می دن چون که قیمتشون مناسبتره و دنگ و فنگ پی سی رو هم ندارن :wallbash:

وقتی نمیتونید با PC کار کنید لزومی نداره که حتما طرفش برید و بعد هم نق بزنید .... !

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
من کلا روی هیچ پلتفرمی به انداز ه ی پیسی حال نکردم
البته پلتفرم های زیادی هم کار نکردم
XBOX - XBOX 360 - PS2 - PC -PS1 - Dream Cast - NES-SNES-Sega Megadrive 16bit
این کل پلتفرمهایی هست که من باهاشون کار کردم
هیچ وقت هم یه گیمر حرفه ای نبودم که الان بیام دم از استفاده حرفه ای از موس و کیبورد و پد بزنم

ولی با پیسی خیلی حال کردم بازیهایی رو بازی کردم که هیچ وقت هیچ پلتفرم دیگه و هیچ بازی دیگه ای نتونست برام تکرار کنه
Duke - Doom- Quake 2...
در کل پیسی خیلی حال میده
من چند وقتی پی اس 2 داشتم بازی گادفادر رو که چند وقت قبلش رو پیسی تا آخرش رفته بودم روش بازی کردم اصلا حال نداد ولی بلافاصله بعدش دوباره رو پیسی بازی کردم بدون وقفه توی یه روز تا آخرش رفتم

پی اس 2 هیچ بازییش بهم حال نداد سریع از بازیهاش خسته می شدم و بازی عوض می کردم حتی شاهکارهاش ولی همون بازیهارو روی پیسی جلورفتم خیلی هم حال کردم.

اما از وقتی با 360 بازی کردم دیگه نمی تونم پیسی رو تحمل کنم
وقتی میبینم مثلا یه بازی مثل Most Wanted رو روی پیسی هرچقدر هم که قوی باشه تکسچر هاش از 360 ضعیف تره و یه قابلیت (هرچند بی استفاده ، منظورم تغییر زمان روز هست) رو نداره و فریم پایین تر از 360 بهت میده و از همه مهم تر توی 360 بجز لذت بردن،به پایان رساندن بازی یه هدف دیگه به اسم Achievements وجود داره .
دیگه پیسی بهم لذت نمی ده واسه همین هم پیسیم روکه سوخته بود ضعیف گرفتم و میخوام برای گیم 360 بخرم
ولی هیچ وقت هیچ چیز موس و کیبورد نمیشه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یه فرق اساسی دیگه هم دارن و اون اینه که برای pc اگر بازیت easy setup نباشه اشکت در میاد تا نصبش کنی
من هیچ مشکلی با ستاپ بازی ها ندارم...دگیه شما مشکل داری یا نه به خودت مربوطه ;) معمولا چرت ترین ستاپ ها رو که شرکت های ایرانی میذارن رو به راحتی نصب کردم

من چند وقتی پی اس 2 داشتم بازی گادفادر رو که چند وقت قبلش رو پیسی تا آخرش رفته بودم روش بازی کردم اصلا حال نداد ولی بلافاصله بعدش دوباره رو پیسی بازی کردم بدون وقفه توی یه روز تا آخرش رفتم
مهبد حالت خوبه؟؟؟
39.gif
god of war روی pc نیومده و نخواهد آمد.... چطوری شما روی pc بازی کردی؟؟؟

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

DJ_MJ جان ، چرا توجه نمیکنی ؟! gameware عزیز فرمودند The GodFather اما شما God Of War خوندین ;) . منم موافقم اگه The GadFather رو با PS2 بازی کنید حالتون به هم میخوره :sick: .

در ضمن تمام مشکل سر همین موس و کیبرده . اگه XBOX 360 یا هر کنسول نسل جدید دیگه ای از این رابط کاربری بهره مند بود دیگه دلیلی برای استفاده از PC به عنوان یک پلتفورم برای اجرای بازی وجود نداشت . :biggrin1:

کاشکی ... کاشکی این XBOX 360 از موس و کیبرد پشتیبانی میکرد ... دیگه طرف PC نمیرفتم . آخه از بس پول و وقت و ... صرف ارتقاع مرتب PC و انتخاب قطعات با مارکها و کارایهای بهتر و ... کردم که دیگه خسته شدم . اما کنسول ها چی ... راحت میریم فروشگاه یه کنسول میخریم میایم خونه و میشینیم پای بازی . فقط کاشکی این موس کیبرد هم به کنترلهای کنسولها اضافه میکردن .

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
ميدوني بازي هاي ورزشي با كنسول حالش بشتره اما اكشن و استراتژيك با pc (به خاطر موس و كيبورد) رانندگي هم سليقه شماست

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
یه فرق بیشتر ندارن:

واسه Pc بازی نمیاد ولی واسه کونسول فرت و فرت بازی میاد..........

برای اطلاعات بیشتر به مغاره های کامپیوتری سر بزنید...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
یه فرق بیشتر ندارن:

البته الان این طوری قبلا ها برعکس بود(چند سال پیش)

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
یه فرق بیشتر ندارن:

نه بابا زياد هم اينجوري نيست 90% بازي ها براي همه ميان اما براي PC ديرتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر