فردا همزمان با ریاست جمهوری Obama، بازی Commander in Chief افتتاح میشود.

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
سلام.

obamacic.jpg

این روزها تمام بحث های سیاسی سر این موضوع هست که باراک اوباما در روز سه شنبه (فردا) به کاخ سفید خواهد رفت و جای جرج بوش را خواهد گرفت. مراسم خوش آمد گویی به باراک اوباما فردا صورت خواهد گرفت و ایشان به طور رسمی رییس جمهور آمریکا خواهند شد. در این راستا همزمان با رسمیت یافتن ریاست جمهوری ایشان در فردا یک بازی با نام Commander in Chief نیز به عنوان هدیه ای برای این مقام عرضه خواهد شد.
در مورد این بازی باید بگم که بازیکن در این بازی در نقش آقای Obama است و بلافاصله بعد از ریاست جمهوری ایشان بازیکن نیز با تمام مشکلاتی که برای او پیش آمده مواجه میشود. این مشکلات مثلا مواجه با بحران اقتصادی، منابع انرژی، تهدید های تروریست، کنترل نظامی و خیلی مشکلات دیگر میباشد.
شما میتوانید تریلر این بازی را در اینجا مشاهده کنید.
شما یا میتوانید در این بازی تنها باشید و یا اینکه با کانکت شدن به اینترنت با 16 تا از دوستانتان به بازی بپردازید.
این بازی تحت پوشش تلویزیون ملی قرار گرفت و تصاویر آن در نشریه بسیار معتبر New York Times چاپ گردیده و به طور برجسته در سایتهای سیاسی نشان داده شده است.
Commander in Chief توسط شرکت Eversim تولید شده و ناشر آن IGS (Interactive Gaming Software based in Maryland) میباشد و در آمریکای شمالی توسط Atari Distribution توضیع میگردد.
اطلاعات بیشتر
ویرایش: لینک درست شد.

آخرین ویرایش:

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
به به!
کلاً 4 تا عکس تو سايتش زده 2 تاش مال ايرانه!
غیر از این انتظار داشتی؟ در اینکه این بازی کاملا سیاسی هست هیچ شکی نیست. فقط من منتظر هستم ببینم که توی این بازی باز هم میخوان ایران رو جزو تروریست نشون بدن یا نه (عجب سوال احمقانه ای... کاملا جوابش مشخصه)

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
غیر از این انتظار داشتی؟ در اینکه این بازی کاملا سیاسی هست هیچ شکی نیست. فقط من منتظر هستم ببینم که توی این بازی باز هم میخوان ایران رو جزو تروریست نشون بدن یا نه (عجب سوال احمقانه ای... کاملا جوابش مشخصه)

این نامردا مگه میشه بازی ای بسازن که مفهومی بر علیه ایران نداشته باشه اونم بازی ای که مربوط به اقتصاد سیاست و .....حرفا باشه
راستی نکنه میخواد تو بازی به مردم بفهمونن که اوباما ریاست بهتری داره؟؟:confused:

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
این نامردا مگه میشه بازی ای بسازن که مفهومی بر علیه ایران نداشته باشه اونم بازی ای که مربوط به اقتصاد سیاست و .....حرفا باشه
راستی نکنه میخواد تو بازی به مردم بفهمونن که اوباما ریاست بهتری داره؟؟:confused:
والا چی بگم؟ من سر از کار اینا در نمیارم فقط حدس میزنم توی قسمت مبارزه با تروریستش ایران نقش فعالی خواهد داشت:biggrin1: این دیگه نیاز به فکر کردن نداره. خیلی چیزا از همون ابتدا مشخص هستش. اینا با بازیاشون جنگ فرهنگی (جنگ از پشت:biggrin1:) راه میندازن. پسر میدونی یاد چی افتادم؟ نمیدونم اون کلیپ موبایل سوتی برنامه ی در شهر رو دیدید یا نه؟ یه قسمتش بود که زنه میگفت" این جنگی ما الان داریم جنگ از پشت هست و ...":laughing: ولی خداییش ایران میاد بازی رو منع میکنه ولی اینا با بازی جنگ میکنن. سیاست یعنی این....
Terrorists will be Terrorists and they deserve anything
در ضمن الان احتمال این کار خیلی کم هست از نظر من
پسر جمله ای که نوشتی خیلی با حاله. واقعا... نمیدونم شاید هم حق با تو باشه ولی چیزهایی که میبینمم حرف دیگه ای میگن.

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
تو عکس های بازی ایران داره میترکه از قرمزی!یعنی اینقدر خطرناکه؟!
در کل اصلا دوست ندارم که سیاست پاش به بازیهای ویدیویی وا بشه:smile:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خیلی جالبه همه نظراتشون رو دادن اما من دیشب یه نظر دادم که اینگونه بازی ها باعث ایجاد تنش میده و جمعش کنن اینجور چیزا رو اما نمی دونم واقعا نمی دونم به چه دلیل مورد لطف مدیران محترم قرار گرفت.

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
خیلی جالبه همه نظراتشون رو دادن اما من دیشب یه نظر دادم که اینگونه بازی ها باعث ایجاد تنش میده و جمعش کنن اینجور چیزا رو اما نمی دونم واقعا نمی دونم به چه دلیل مورد لطف مدیران محترم قرار گرفت.
دوست عزیزم مدیر خیلی کار خوب و بسی به جایی کرد که پاک کردتش. برادر من اگه از موضوعی خوشت نمیاد دلیل نمیشه که ازین اقدامات انقلابی انجام بدی و راه بیفتی توی اینجا و بگی مرگ بر آمریکا. خب همین کارا رو میکنید که آمریکا هم ازین بازیها میسازه دیگه:laughing: ولی نه جدی ... سعی کن مطلبت رو با دلیل و منطق بیان کنی نه اینکه بیای و بگی جمش کن بابا حال نداریم. خب منم اونجوری میگم ببخشید تیب.. شب بود سیبیلت رو ندیدم;)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوست عزیزم مدیر خیلی کار خوب و بسی به جایی کرد که پاک کردتش. برادر من اگه از موضوعی خوشت نمیاد دلیل نمیشه که ازین اقدامات انقلابی انجام بدی و راه بیفتی توی اینجا و بگی مرگ بر آمریکا. خب همین کارا رو میکنید که آمریکا هم ازین بازیها میسازه دیگه:laughing: ولی نه جدی ... سعی کن مطلبت رو با دلیل و منطق بیان کنی نه اینکه بیای و بگی جمش کن بابا حال نداریم. خب منم اونجوری میگم ببخشید تیب.. شب بود سیبیلت رو ندیدم;)
کی اینجا شعار داد الکی بحث و جدا نکن. از عکس های بازی معلومه چه جور بازی هست. دو سه نفر جمع شدند معلومم نیست چی درست کردن. گرافیکش از بازی Desert زمان مگا درایو هم بدتره. اینقدرم تند نرو. من نه هم سن تو هم با من اینجوری حرف میکنی نه چیزی
در ضمن الان این دلیل با منطق شما چیه که این بازی رو اینجا معرفی میکنی. قرار نیست که دیگه ملیتمون رو انکار کنیم. به قول بچه ها 4 تا عکس گذاشته همشم از ایران. به به معلوم چه بازی خوبیه. :laughing:

آخرین ویرایش:

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
کی اینجا شعار داد الکی بحث و جدا نکن. از عکس های بازی معلومه چه جور بازی هست. دو سه نفر جمع شدند معلومم نیست چی درست کردن. گرافیکش از بازی Desert زمان مگا درایو هم بدتره. اینقدرم تند نرو. من نه هم سن تو هم با من اینجوری حرف میکنی نه چیزی
در ضمن الان این دلیل با منطق شما چیه که این بازی رو اینجا معرفی میکنی. قرار نیست که دیگه ملیتمون رو انکار کنیم. به قول بچه ها 4 تا عکس گذاشته همشم از ایران. به به معلوم چه بازی خوبیه. :laughing: شما همون بهتر بری با جاپونیا بپری.
کاملا حرف تایید.میشه.بازی در واقع به شدت تخیلی و چرت و پرت میباشد.گرافیک که نداره به قوئل دوستمون.از ظاهر امر بر میاد که گیم پلی جالبی هم نداره.البته این به نظر من کاری عمدیه که میخوان با این کار یه سری چیزا و اهدافی رو مطرح کنن.حالا اینجا جاش نیست.ولی فکر کنم بد بودن بازی و عرضه ی اون در این زمان خاص بی هدف نیست در کل.یه مسائلی هست که نمیشه اینجا مطرح کرد.
به هر حال:Time Shows...
در ضمن با اینکه به من مربوط نیست ولی تند دارین حرف میزنین.با اینکه شاید پست کاربر تحریریه پاک شده باشه ولی چه حرف درست باشه چه نادرست حرفاشون معتبره و کس دیگه ای حق انتقاد نداره.بیخودی عضو نشدن. ;)

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
در ضمن الان این دلیل با منطق شما چیه که این بازی رو اینجا معرفی میکنی. قرار نیست که دیگه ملیتمون رو انکار کنیم. به قول بچه ها 4 تا عکس گذاشته همشم از ایران. به به معلوم چه بازی خوبیه. :laughing:
برادر فردین جیگرت رو خام خام... من حرف بدی نزدم که ازم جوشی شدی. من فقط گفتم که این بازی هستش که قرار بود امروز چندین ساعت پیش با حرکت انقلابی اوباما به سمت کاخ سفید عرضه بشه و خب عرضه هم شد. هر بازی اهدافی پشت سرش داره و این یه چیز کاملا مشخصی هستش. مگه بازی COD نبودش که چقدر سیاسیش کردن؟ ملیت ما هم سر جای خودش هستش و ربطی به بحث ما نداره.
کاملا حرف تایید.میشه.بازی در واقع به شدت تخیلی و چرت و پرت میباشد.گرافیک که نداره به قوئل دوستمون.از ظاهر امر بر میاد که گیم پلی جالبی هم نداره.البته این به نظر من کاری عمدیه که میخوان با این کار یه سری چیزا و اهدافی رو مطرح کنن.حالا اینجا جاش نیست.ولی فکر کنم بد بودن بازی و عرضه ی اون در این زمان خاص بی هدف نیست در کل.یه مسائلی هست که نمیشه اینجا مطرح کرد.
به هر حال:Time Shows...
در ضمن با اینکه به من مربوط نیست ولی تند دارین حرف میزنین.با اینکه شاید پست کاربر تحریریه پاک شده باشه ولی چه حرف درست باشه چه نادرست حرفاشون معتبره و کس دیگه ای حق انتقاد نداره.بیخودی عضو نشدن. ;)
کلا نگاه کن من عضو گروه تند رو ها هستم. با اینکه من اصلا منظورم ازین حرف فردین نیستش و این حرفم کلی هستش که چرا به نظر شما یه کاربر تحریریه نمیتونه اشتباه کنه؟ فکر نمیکنم خدا خبر از ایجاد نسل جدید و بدون خطایی به نام کاربران تحریریه داده باشه. اگه شما طی مصاحبه ای با خدا این خبر رو دریافت کردید با هم در میان بذارید تا شاید ما هم طی یک حرکت خدا پسندانه به این نسل جدید آفرینش ملحق بشیم. در ادامه باید گفت که کاملا مشخث هستش که این بازی یکی از اهداف اصلیش مبارزه ای فرهنگی با ایران هستش. قبلا هم گفتم که ما ازین بازیها کم ندیدیم. گرافیک بازی هم فقط یک المان خاص هستش ولی فراموش نکن که اهدافی که پشت بازی هستش خیلی مهمتره. گفتم که این بازی تحت پوشش خبری عظیمی توی آمریکا قرار گرفته. فکر نمیکنم اگه بازی بی ارزشی از دید اونا بود چنین وقت و انرژی رو هزینش میکردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر