فردا منتظر نمایش جدیدی از بازی Gotham Knights باشید

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
حساب رسمی بازی Gotham Knights بر روی توئیتر اعلام کرده که فردا (سه‌شنبه 20 اردیبهشت)، رأس ساعت 17:30 اطلاعات جدیدی را از این عنوان به اشتراک خواهد گذاشت. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
بازی Gotham Knights

استودیوی WB Games Montreal همچنین تصویر جدیدی را نیز از بازی منتشر کرده و در بخشی از توئیت خود، عبارت «Powers Club» را به‌کار برده است. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، نمایش فردا به دو شخصیت نایت‌وینگ و رد هود اختصاص دارد. در هر صورت، این اولین نگاه تازه ما به بازی از اکتبر سال 2021 تاکنون خواهد بود.

داستان بازی Gotham Knights در یک یونیوس کاملا جدید رخ می‌دهد و سازندگان تأیید کرده‌اند که جهان آن، هیچ ارتباطی با سری بتمن Arkham ندارد. در این عنوان اکشن RPG، بازیکنان در نقش ابرقهرمان‌هایی مانند نایت‌وینگ، بت‌گرل، رابین و رد هود قرار می‌گیرند تا از امنیت شهر گاتهام محافظت کنند. هر چند ویلن‌های کلاسیکی مانند مستر فریز و پنگوئن در بازی حضور دارند، اما آنتاگونیست مرکزی بازی این‌بار محفل جغدها خواهد بود.

بازی Gotham Knights در تاریخ 25 اکتبر امسال (3 آبان) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس|اس عرضه می‌شود. پیش از این تأیید شده بود که بازی از کواپ 2 نفره آنلاین پشتیبانی خواهد کرد، اما به‌نظر می‌رسد که این عدد اکنون به 4 بازیکن افزایش یافته است. باید دید آیا سازندگان در طول نمایش فردا به این موضوع اشاره خواهند کرد یا خیر.​

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
نمی‌دونم دقیقاً توی این مدت داشتن چیکار می‌کردن، ولی نمایش بازی هم از نظر گیم‌پلی و هم گرافیک برای من ناامیدکننده بود.
گیم‌پلی بازی، اون حالت روونی که انتظار دارم رو نداره و یه جورایی تیکه‌تیکه هست! از نظر گرافیک هم در کمال تعجب، به نظرم Batman: Arkham Knight از این قشنگ‌تره. با اینکه بازی نسل قبل هست و اونم برای ۲۰۱۵، یعنی ۷ سال پیش! :|

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
نمی‌دونم دقیقاً توی این مدت داشتن چیکار می‌کردن، ولی نمایش بازی هم از نظر گیم‌پلی و هم گرافیک برای من ناامیدکننده بود.
گیم‌پلی بازی، اون حالت روونی که انتظار دارم رو نداره و یه جورایی تیکه‌تیکه هست! از نظر گرافیک هم در کمال تعجب، به نظرم Batman: Arkham Knight از این قشنگ‌تره. با اینکه بازی نسل قبل هست و اونم برای ۲۰۱۵، یعنی ۷ سال پیش! :|
منم پیشرفتی احساس نکردم، انگار داشتم DLCـهای بتمن آرکهام نایت رو نگاه می کردم، گیم پلی هم از نحوه بازی کردن نوبی که داشت فقط دکمه زنی می کرد نابود بود، گرافیک به عنوان یک بازی نسل 9 و دیدن گرافیک آرکهام نایت روی کنسول های 1.8TF در نسل هشت اونم 7 سال پیش انتظارات رو برآورده نمی کنه که هیچ، به قول تو آریا با خودت می گی اینا واقعا چه غلطی می کردن که حتی نمی تونن یک نمایش درخور اسم گاتهام داشته باشن

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
بعد از این همه زمان و اون همه شایعه که دور پروژه هاشون بود آخرش به نتیجه رسیدن این بهترین راهی بود که میشد رفت؟ فکر کنم آخرین کارشون اینا هم همون 2015-2016 روی DLC Batgirl تو Arkham Knight بود دیگه...
حقیقتا آدم نامید میشه! یک کمپانی دیگه میاد با تکیه بر رفرنسی که خود WB ساخته Spiderman میسازه! بعد واقعا اینا فکر کردن ملت منتظر این بودن؟!!!!

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
اولین چیزی که تو نمایش تو ذوق میزد گرافیک بود. واقعا به عنوان یه بازی نسل نهمی این گرافیک و انیمیشن‌ها ضعیف حساب میشه. تازه اگه بخوایم با سری آرکام راک استدی مقایسه کنیم باید گفت فاجعه است.
اون بنده خدایی که داشت بازی می‌کرد واقعا داغون بود حتی یه کانتر یا یه کمبو درست حسابی نشون نداد دلمون خوش بشه :D
گیم پلی رد هود هم که آب قطع بود... دوستان میگن بازی شبیه dlc ه ولی گیم پلی رد هود به نظرم حتی از dlc پونزده دقیقه ای که توی آرکام نایت داشت هم ضعیف‌تره.

همه‌ی اینا به کنار بزرگترین ناراحتی من اینجاست که رفتن سراغ محفل جغد... کلا این محفل پتانسیل به شدت بالایی داره و دوست داشتم یه بازی خفن ازش ساخته بشه ولی این چیزی که من میبینم به گاج دادن تمام پتانسیله :|

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
340
داستانای مجموعه بتمن آرکهام فضای دارک شاهکار و سازگار با کاراکترا و داستان های بتمن و و گاتم رو داشتن . ولیی این بازی و متاسفانه سوساید اسکواد راکستدی درست شدن عین فیلمای جدید وارنر برادرز ی سری فیلم نیمه طنز با کاراکترایی کپی شده از فیلمای جیمز گان و اسکین های فورتنایت که دم به دم تیکه میپرونن و بامزه بازی در میارن. شما فقط طراحی لباسای این بازی با آرکهام نایت رو مقایسه کنید وضعیت افتضاحو میبینید

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
جدا از گرافیک بازی که در حد بازیهای اوایل نسل 8 هم شاید نیست، مشکل اصلی بازی بنظرم گیمپلی هست. کلا یه حالت عجیبی داشتن این انیمیشنهای بازی و مبارزاتش؛ برخلاف آرخامها که واقعا همشون لذت بخش بودن. این 4 نفره بودن بازی هم قطعا روی تجربه تک نفره بازی تاثیر میذاره، واقعا چطور بعد 4 تا بازی شاهکار از DC، ناگهان تصمیم گرفتن همچین چیز معمولی بسازن؟ تازه کاری به چیزهای غیر منطقی مثل پرشهای ماورالطبیعه ردهود ندارم. از این بازیهاست که فانه، ولی بازیش نکنی مطلقا چیزی واسه از دست دادن نداری، واقعا نا امید کننده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر