فایل های psp

sobhan77

کاربر سایت
Aug 10, 2016
18
نام
sobhan
سلام دوستان من چند وقته یه مشکل داشتم در مورد 3000 psp
خلاصه شو بخوام بگم اینکه چند وقتیه از ps4 خسته شده بودم میخواستم خاطره هامو با پی اس پی زنده کنم برا همین تو انباری آوردمش ولی چون من قبلا فرمتش کرده بودم هیچ فایلی توش نیست . وقتی فایل video میسازم و فیلم میریزم روش ویدیو رو میاره ولی وقتی فایل iso رو میسازم و بازی میریزم وقتی پی اس پی رو روشن میکنم بازی نیستش میخواستم اگه از دوستان کسی psp 3000 داره فایل ها ( خودش حاوی تنظیمات پی اس پی و ... هستش ) رو اپلود کنه تا بریزمشون تو پی اس پی . دوستان اگه میتونید کمک کنید خیلی دوست دارم دوباره بازی های اون دوران شیرینو تجربه کنم بازی های نسل جدید دارن روز به روز بدتر میشن با تشکر ...\m/

sobhan77

کاربر سایت
Aug 10, 2016
18
نام
sobhan
سلام دوست عزیز .
1 - فریمورشو چجوری پیدا کنم ؟
2 - اره کپی خور هست چون قبلنا وقتی میبردم بازی روش میریختن و حتی خودم دانلود میکردم میریختم روش
با تشکر <:-P

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
خلاصه شو بخوام بگم اینکه چند وقتیه از ps4 خسته شده بودم میخواستم خاطره هامو با پی اس پی زنده کنم برا همین تو انباری آوردمش ولی چون من قبلا فرمتش کرده بودم هیچ فایلی توش نیست . وقتی فایل video میسازم و فیلم میریزم روش ویدیو رو میاره ولی وقتی فایل iso رو میسازم و بازی میریزم وقتی پی اس پی رو روشن میکنم بازی نیستش میخواستم اگه از دوستان کسی psp 3000 داره فایل ها ( خودش حاوی تنظیمات پی اس پی و ... هستش ) رو اپلود کنه تا بریزمشون تو پی اس پی . دوستان اگه میتونید کمک کنید خیلی دوست دارم دوباره بازی های اون دوران شیرینو تجربه کنم بازی های نسل جدید دارن روز به روز بدتر میشن با تشکر ...\m/
من هم دقیقا یه دونه PSP 3000 دارم که خاطراتی باهاش داشتم . واسه من تو انبار هم نیستش و روی میز داره خاک میخوره چون وقت بازی کردن ندارم حتی با PS4 هم نمی رسم بازی کنم ولی کلا دوستشون دارم . خوب جهت راهنمایی دوست عزیز اگر فرمت کلی کردی به احتمال زیاد کپی خور دستگاه از بین رفته . شما ابتدا دستگاه رو به آخرین فریمور آپدیت کن و تایپیک مربوط به کپی خور کردن رو کامل بخون که فکر کنم ورژن آخر کپی خور موقت داشت ولی خیلی راحت بود و نیازی به کپی خور دائم نبود . موفق باشی.

changiez

کاربر سایت
Jul 31, 2017
1
درود بر دوستان گرامی
تازه عضو شده ام امیدوارم سوالم را در جای مناسبی مطرح کنم
یک psp با شماره مین برد
Zx-8321d-tlsk-v1.2
دارم که روشن نمیشه ولتاژها درست میباشند نیاز به فایل فلش از نوع ناند دارم تا با پروگرامر تزریقش کنم اگر است لطف بفرمایید یا بفرمایید از کجا میتوانم پیدا کنم. با سپاس فراوان

King_H

کاربر سایت
May 22, 2018
3
من هم همین امروزهمین به این مشکل برخوردم

آگه درستش کردی لطفا من رو هم راهنمایی کن

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
کاری نداره که!
فقط باید آپدیت pro team 6.60 رو بریزی و کپی خور
خواستی به سایتم سر بزن بزودی آموزشش رو میزارم!
میتونی فرمت cso رو بازی کنی
و یه چیز دیگه اینه که بعضی psp ها مثل تو کپی دایم نمیشن پس موقت مثل مال تو میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر