فارسی سازی Dungeons & Dragons 5e

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
دی اند دی بازی تیبل تاپ محبوب آر پی جی ای هست که از سال 1974 تا به امروزه بازی میشه. مخترع بازی گری گایگکس هست.

دی اند دی چطوری بازی میشه؟

دی اند دی دور یک میز بازی میشه. چندتا تاس که از 4 لبه تا 20 لبه ان که امروزه با اپ هم میشه اینکارو کرد. یک دانجن مستر تاس ها رو میندازه و اکشن پلیر کاراکتر رو تصمیم میگیره. اکشنها از منطق و مبارزه هستن تا چک و چونه و دیپلماسی و ریاضی. در دنیای دی اند دی سه نوع کاراکتر وجود داره: نان پلیر کرکتر، پلیر کرکتر، و مانستر. ساده اش اینه. سوالی داشتید بپرسید. پلیر کرکترها در یک دنیا مانند آیس وایند دیل و نور وینتر و بلدور میان حرف میزنن و داستان خودشون رو میگن و همونطور که گفتم، وقتی با یک مانستر روبرو شدن، دانجن مستر سرنوشتشون رو تصمیم میگیره.

فارسی سازی دی اند دی ورژن 5

من در نظر دارم یک تیم تشکیل بدم تا تحت نظر من، نه با دایرکت اینوالومنت من صرفا، هندبوکهای پلیر، گاید دانجن مستر، و منوال مانستر ها رو ترجمه کنیم.

و درضمن، شاید در عکسها ببینید از مینیاتور استفاده میکنن اما استفاده از مینیاتور الزامی نیست و برای پلیرهای شاخه. تاس هم براش اپ هست. یعنی فقط یک مشت کاغد لازمه واسه بازی.

نظرتون چیه؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
در انتها بعد از ترجمه چی میشه ؟
این برد گیم نشر میشه یا چی ؟
برای تیم چه دست آوردی داره ؟
این قضیه گه همه چیز باید یک دستاورد مالی داشته باشه رو از سرتون بیرون کنید. در کشورهای خارجی همواره نرم افزارهای مجانی تولید میشن. در ایران بلد نیستن اوپن سورس رو با کدوم س مینویسن!

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
این قضیه گه همه چیز باید یک دستاورد مالی داشته باشه رو از سرتون بیرون کنید. در کشورهای خارجی همواره نرم افزارهای مجانی تولید میشن. در ایران بلد نیستن اوپن سورس رو با کدوم س مینویسن!
عزیز مگه همه دست آورد ها مالیه ؟
نمیشه اسم برده بشه ؟ تشکر چی ؟ Credit دادن فقط با پول برای شما معنا پیدا می کنه که فک می کنی بقیه هم هینجورین ؟

تو کشورهای خارجی که مثال میزنید ، این رو هم میدونن که فوری قضاوت نکنن !

• Like
Reactions: 1314141213143141

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر