نمایشگاه/رویداد ـXbox Developer Directـ ۲۸دی ساعت ۲۳:۳۰

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

⬇️⬇️نحوه تماشا⬇️⬇️
راحت ترین راه برای تماشای مراسم : ابتدا صفحه تویتچ را با V.پی.N باز کنید به محض شروع استریم V.پی.N را غیر فعال کنید . حالا میتونید با بالاترین سرعت مراسم را تماشا کنید

youtube_318-566773 (1).png twitch-app-logo-png-3 (1).png Facebook_Logo_(2019) (1).png Steam_icon_logo.svg.png

Screenshot (2021).png

شوکیس DEVELOPER_DIRECT پنجشنبه 18 jan (28 دی) ساعت 11:30 عصر به وقت ایران

در شوکیس امسال عناوین Indiana Jones ، Avowed ، Ara: History Untold ،Senua’s Saga: Hellblade II حضور خواهند داشت.

Last edited by a moderator:

RAFA_1992

کاربر سایت
Jun 17, 2018
478
این کامنت که کاملا مربوط به ساختاره سخت افزاری نینتندو میشه! آیا ربطی به قوتی ترین کنسول حال حاظر بازار داره ؟
فرض بر اینکه هزاران هزار محاسبه پشت صفحه ی بازی داره صورت میگیره که بازی رو سنگین میکنه و بنا به همین کامنت Pop in ها با این انتخاب کمتر میشه!
پس نتیجه نمیشه انتخابه خلاقانه ! میشه محدودیت فنی! درست نمیگم ؟
FybJjAMXwAARjUg.jpeg
نینتندو این وسط چی میگه؟
اتفاقا pop in رو مخ ترین چیز برای من در یک بازیه،
من نمیفهم از کی تا حالا برای کسی که کنسول داره فریم مهم شده،
مرد حسابی ما 99٪ بازیای عمرون 30 فریم بوده این یکیم روش،
شما ps فنا که کمال گرایید چرا یهو جمال گرا شدید

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
نمیدونم راستش حق مالکیت برندش دقیقا برای کدوم اینا هست، id یا raven یا activision؟ قدیم ناشر بیشتر بازیای خود id هم activision بود و hexen رو id توی انتشارش همکاری کرده با raven . توی ساختش هم یه جورایی نظارت داسته هم روی عملکرد انجین و هم توی کانسپتش ولی الان به چه صورت هست رو نمیدونم واقعا. فقط هرچی که هست مطمئنم اسپنسر الکی تیشرتی با لوگوی hexen رو نمیپوشه، تابلو هست که میخواست بازی رو tease کنه😁
ip ماله raven بوده، حالا اینکه ماکرو اومده وسط یا براساس اینه که اکتی رو داره میخره و صاحبشه، رفته جلو.
با ایپی رو از قبل خریده و چون ترید مارک ثبت نشده، نمیدونیم.
یا یه قرارداد بستن، گفتن شما که نمیسازید، بدید ما بسازیم.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
ip ماله raven بوده، حالا اینکه ماکرو اومده وسط یا براساس اینه که اکتی رو داره میخره و صاحبشه، رفته جلو.
با ایپی رو از قبل خریده و چون ترید مارک ثبت نشده، نمیدونیم.
یا یه قرارداد بستن، گفتن شما که نمیسازید، بدید ما بسازیم.
امیدوارم بالاخره این ip رو زنده کنن، نمیدونم الان raven توانایی قدیم رو برای ساخت همچین عناوینی داره یا نه، اینا یه مشت اثر کالت بودن و DNA این دو تا استودیو یعنی id و raven دقیقا شبیه به هم بود و برای همینم بود که id عناوین quake 4 و wolfenstein 2009 رو داد به اینا بسازن. هرچند که با وجود زیبایی هر دو بازی ولی در صورت کلی خیلی عقب تر از عناوین کلاسیکشون بودن. البته کووئک ۴ خیلی بازیه خوبی بود انصافا ولی خب نسخه های کلاسیک شاهکار بودن.
الان به نظرم id استویویی با قابلیت های خیلی بالاتر از raven هست و امیدوارم خود id بسازه بازی رو.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
یعنی من یکی مردم دیگه بخدا از دست مارکتینگ اینا😁، هر شوکیس و هر ایونتی گه میرسه خبرش میاد ولی خودش نمیاد 😁. تصمیم گرفتم دیگه بیخودی دلخوش نکنم تا اگر نشون ندادن حالم گرفته نشه.
مصاحبه Tim Willits

برای سال 2016 در این مورد

1686577475371.png

پ.ن : متن اصلی رو پیدا کردم میگذارم ، این رو از تویتر برداشتم

البته ایجا نوشته که تمامی حقوق برای اکتیویژن هست

As Microsoft-Activision merger nears, a classic FPS license reappears—for free

این قسمت هم از مصاحبه فیل بعد از خرید اکتیویژن در سال 2022 هست

Screenshot (1678).png
https://www.washingtonpost.com/video-games/2022/01/20/xbox-activision-blizzard-phil-spencer/

Activision Blizzard Buyout Could See King's Quest, HeXen And Other Classic Games Rebooted

----------------------------------

Screenshot (1679).png

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
مصاحبه Tim Willits

برای سال 2016 در این مورد

View attachment 296931

پ.ن : متن اصلی رو پیدا کردم میگذارم ، این رو از تویتر برداشتم

این قسمت هم از مصاحبه فیل بعد از خرید اکتیویژن در سال 2022 هست

View attachment 296932
Activision Blizzard Buyout Could See King's Quest, HeXen And Other Classic Games Rebooted
عجب چیز پیچیده ایه😁

• Like
Reactions: Natural Killer

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
View attachment 296930
نینتندو این وسط چی میگه؟
اتفاقا pop in رو مخ ترین چیز برای من در یک بازیه،
من نمیفهم از کی تا حالا برای کسی که کنسول داره فریم مهم شده،
مرد حسابی ما 99٪ بازیای عمرون 30 فریم بوده این یکیم روش،
شما ps فنا که کمال گرایید چرا یهو جمال گرا شدید
عجب , یاد بگیر هرکی نقدی از صحبتی داره! فنِ فلان محصول یا کمپانی نیست! که اگر هم باشه و نقدش درست باشه , جوابش مغلطه نیست!!
اگر یک مطلب از من تو کلیت سایت پیدا کردی که تو بحث های کنسولی Vs شرکت کرده باشم , حرف شما درسته ولی بابت من به غیر از اینه!
من به اشتباه فکر کردم اشاره به Zelda داریم - اما در کلیت بحث فرقی ایجاد نشده , شما دوست نداری 60 فریم بزنی رو کنسولت!
100% بازیهای زندگیت رو هم رو 30 فریم زدی کردی - انشالله هزاران سال بعدی رو هم 30 فریم بزنی عشق کنی - من هم هزارتا 30 فریم زدم عشق کردم
ولی اینها چه ربطی به انتخاب خلاقانه داره ؟! تو کامنت همین آدم هم ضعف فنی دلیله این انتخابه! نه خلاق بودن و نبود مشکل فنی! موضع من دلیل این انتخاب بود که مدیر یک مجموعه به زبون میاره
نه که شما 30 زدی عشق کردی یا Ps فن ها جمال گرا شدن :-??

• Smile
Reactions: RAFA_1992

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
درسته قضيه ٣٠ فريم مايه ترول هيترها شده
منتهي همه قبول داريم كه مود پرفورمنس مخصوصا براي بازيهايي كه گان پلي دارن لذت و رووني بازي رو چند برابر ميكنه

اينكه بازي رو كنسول سي فريمه اصلا ربطي به كيفيت به نظير استارفيلد نداره
و بحثم قدرت سري اكس نيست

بيشتر بر ميگرده به اينكه قدرت خام كنسولها براي بازيهاي به اين سنگيني براي ٦٠ فريم كافي نيست
يا حداقل يه زمان خيلي طولاني شايد بيشتر از يكسال رو بايد وقت بذارن تو بازيهاي توي اين ابعاد كه بتونن فريم رو روي ٦٠ لاك كنن

بهرحا ل بازي عاليه ولي حيف شد كه بهترين تجربه اش روي كنسول نيست

• Like
Reactions: earendilist

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
يه نكته هم براي سوني فنهاي عزيز بگم

اينكه ميبينيد كوروش اينهمه تو تاپيك خريد اكتي بالا و پايين ميپره

چون ميدونه بحث فقط انحصاري شدن يا نشدن كاد نيست

بحث اينه يه قسمت عمده درامد سوني از تبليغات و پلاس بخاطر كاد كم ميشه

براي همينم جيم رايان رو اورده به بازيهاي لايو سرويس تا بتونه بلكه كمبود درامد رو جبران كنه

اين انتخاب سوني نبوده اجباريه كه ماكرو سوني رو توش قرار داده

و اين وضع بدتر از اين هم ميشه

فكر ميكنين پول سينگل پليرها از جايي غير از فيفا و كاد مياد؟
موفق باشين :D

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
والا سبحان جون، از خدا که پنهون نیست از تو چه پنهون، تایم شوکیس خوب نبود منم همون تایم در حال بستن قرارداد بودم با یه انسان پر حرف و نشد دیگه شوکیس ببینم. اومدم تعریف ها رو خوندم و خب خوشحالم برای جعبه. چند سالی بود همش در انتظار بازی و تریلر های In Game بودن فن ها بلاخره بعضی بازی ها تریلر درست حسابی نشون دادن (از همون فیک تریلر هایی که هر سال تو E3 پخش میشد) و بعضی بازی ها تاریخ خوردن و به قول دوستان طرفدارا، این بهترین شوکیس ایکس باکس بود. تکلیف یه سری گیم هم مشخص نشد نه شدو دراپی شد، نه گریز 6 معرفی شد، نه کالکشن گیرز، هیچی به هیچی

حرفی نیست. از 2013 تا 2023 وضعیت خوبی نداشته ایکس باکس برای همین این شوکیس 8 ماه وقت گذاشتن برای تریلر هاش و خب عزیزانی که کنسول نسل قبلی و فعلی رو خریدن، بلاخره باید یه جایی چارتا بازی برای هایپ شدن و مطمئن شدن از خریدشون میدیدن دیگه. اتم شکافی که نکرده اسپسنر و ایکس باکس، کرده؟

ولی خب سمت ما از 2013 تا 2021، کنفرانس پشت کنفرانس، E3 و گیمز کام و SOP و شوکیس پشت شوکیس بود تا همین آخری که گس بازا رو خوشحال کرد و فن های اکشن سوم شخص و آی پی های هورنی کننده رو نا امید.

به قول کوروش کبیر: هر کس برای نداشته هایش می جنگد. مایکروسافت برای جبران ضعف 10 ساله، سونی برای جبران نداشتن بازی های گس.

منتظر شوکیس بعدی سونی باشید. قطار ما تا اون موقع تعمیراتش کامل میشه و این بار سپر ایمنی جلوش میبندیم :)

خوش باشید.

پ.ن: استارفیلد خیلی ازش تعریف میکنید، این بلاخره گیم 2.0 همینه؟ یا اینم به سرنوشت سایبرباگ دچار میشه؟

View attachment 4_5781946177159169106.mp4

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
چقد شبیه ساز پیاده روی ( به معنای واقعی کلمه ) بین دوستان محبوب شده 8->
گرافیک hellblade 2 :))
ظاهرا دوستان چند سال اخبار گیم دنبال نمی کنن
تو گوگل سرچ کنید و قدرت ue5 ( با تیم های غیر حرفه ای زیر 5 نفر ) تماشا کنید
طراحی چهره و انیمیشن :))
تو گوگل سرچ کنید metahuman ( هر تیم معمولی مستقل هم می تونه به این سطح برسه )
من خودم بعد از ۳۶۰ دیگه سمت ایکس باکس نرفتم ولی سوالی که پیش میاد اینه که کدوم بازی ps5 تا الان به این سطح هلبلید ۲ رسیده ؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
امیدوارم بالاخره این ip رو زنده کنن، نمیدونم الان raven توانایی قدیم رو برای ساخت همچین عناوینی داره یا نه، اینا یه مشت اثر کالت بودن و DNA این دو تا استودیو یعنی id و raven دقیقا شبیه به هم بود و برای همینم بود که id عناوین quake 4 و wolfenstein 2009 رو داد به اینا بسازن. هرچند که با وجود زیبایی هر دو بازی ولی در صورت کلی خیلی عقب تر از عناوین کلاسیکشون بودن. البته کووئک ۴ خیلی بازیه خوبی بود انصافا ولی خب نسخه های کلاسیک شاهکار بودن.
الان به نظرم id استویویی با قابلیت های خیلی بالاتر از raven هست و امیدوارم خود id بسازه بازی رو.
هنوز raffel و اینا تو استودیو هستن، حالا چچقدر بخاطر کالاف تغییر ذائقه دادن، معلوم نیس.
عجب چیز پیچیده ایه😁
id حق نشر قبلو داره، مثل اکتی که حق نشر sekiro داشت، چک کنی، heretic 2 رو خود اکتی ناشرش بود که بعدا هم تو استیم نیاورد.
ولی اونایی که بتسدا حق نشر داره رو آورده
______
برا vs اینقدر ریپلی نکنید، جدا حوصله دارید، هر کی هر چی گفته، تا الان شما تونستید چیزی به اونا اثبات کنید یا بالعکس

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
نمیدونم کسی اشاره کرد یا نه اما تاد یه مصاحبه نیم ساعته هم با IGN داشته.
اون قضیه کمک گرفتن سر کامبت و شوتینگ رو رد کرد اما گفت سر گرافیک خیلی از ID کمک گرفتن و تکنیکایی که تو ID Tech استفاده میشده رو با کمک اونا وارد انجین خودشون کردن :x

و همینطور بازی جدید ID رو هم دیده، که اومد حرف بزنه جلو خودشو گرفت :> 8->

View attachment 296920
این رو دیدم اره احتمالا دارن کوئک میسازن وقتش شده مخصوصا کوئک ۴ ریمیک !

• Like
Reactions: majidred2011

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر