نمایشگاه/رویداد ـXbox Developer Directـ ۲۸دی ساعت ۲۳:۳۰

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

⬇️⬇️نحوه تماشا⬇️⬇️
راحت ترین راه برای تماشای مراسم : ابتدا صفحه تویتچ را با V.پی.N باز کنید به محض شروع استریم V.پی.N را غیر فعال کنید . حالا میتونید با بالاترین سرعت مراسم را تماشا کنید

youtube_318-566773 (1).png twitch-app-logo-png-3 (1).png Facebook_Logo_(2019) (1).png Steam_icon_logo.svg.png

Screenshot (2021).png

شوکیس DEVELOPER_DIRECT پنجشنبه 18 jan (28 دی) ساعت 11:30 عصر به وقت ایران

در شوکیس امسال عناوین Indiana Jones ، Avowed ، Ara: History Untold ،Senua’s Saga: Hellblade II حضور خواهند داشت.

Last edited by a moderator:

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
شوکیس یعنی wow
اگر شوکیسی برگزار شد و کسی wow نگفت یعنی ان شوکیس بد بود مهم نیست کیفیت بازی هایش چگونه بودند قطعا شوکیس سونی و سامرگیمفست بازی های خوبی و فوق العاده ای داشتتد ولی شوربختانه wow نبودند

شوکیس مایکروسافت wow داشت حقیقا
فرست پارتی ها از فیبل شروع میکنم من منتظر یک گرافیک پشم ریزون بودم و هم همچنین فضا سازی بازی که جدا بی نظیر و فراتر از حد انتظارم بود مخصوصا اینکه in game بود جدا باعث خوشحالی هست
بازی south of midnightهم معرفی خوبی داشت امیدوارم در اینده بیشتر از اش ببینم
بازی FS هم نمایش فوق العاده ای است (من پیگیرش نبودم نمیدانم دقیقا در چه زمینه هایی پیشرفت داشت)
بازی اوود یک خرده تو ذوقم خورد قطعا از لحاظ گیمپلی داستان کوئیست ها بازی فوق العاده ای خواهد بود مشکل من تنها تفاوت فضایی که در CG نشان دادند با اینچه دیروز دیدیم بود من منتظر یک همچنین فضایی بودم
بازی HB2 داشتیم که گرافیکش حقیقتا wow داشت مسئله ی من در موردHB2 گرافکیش بود که حقیقتا جذاب بود باقی اش در مراسم های بعدی میتوان پیگیری کرد
بازی clockwork هم رونمایی جالبی است امیدوارم همین یک استاندارد برای مایکروسافت شود که رونمایی هایش دستکم قابلیت این "این انجین" را داشته باشد
استارفیلد هم گل نمایش و فوق العاده بود حرفی نمیتوان در موردش زد جز اینکه 45 نشان دادن بدون اینکه خسته کننده باشد این خودش هنر هست
اونم مخصوصا برای من که ADHD دارم به راحتی تمرکزم میپرد چندین بار این نمایش فوق العاده را دیدم

در کنار بازی هم زیبایی که نشان دادن از این فرمت شوکیس هم بسیار خوشم اومد من به شوکیس 95 میدم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
نمیدونم کسی اشاره کرد یا نه اما تاد یه مصاحبه نیم ساعته هم با IGN داشته.
اون قضیه کمک گرفتن سر کامبت و شوتینگ رو رد کرد اما گفت سر گرافیک خیلی از ID کمک گرفتن و تکنیکایی که تو ID Tech استفاده میشده رو با کمک اونا وارد انجین خودشون کردن :x

و همینطور بازی جدید ID رو هم دیده، که اومد حرف بزنه جلو خودشو گرفت :> 8->

1686573269535.png

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
یه صحبتی زیاد شد که به فلان بازی ظلم شد و استارفیلد حق بقیه رو خورد :D

به نظرم تا وقتی گیم پس وجود داره به هیچ گیمی ظلم نمیشه و اگه بازی خوب باشه گیم پس باعث میشه خیلی دیده بشه و روی فروش بازی هم تاثیر میزاره :Angel:

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
اون قضیه کمک گرفتن سر کامبت و شوتینگ رو رد کرد اما گفت سر گرافیک خیلی از ID کمک گرفتن و تکنیکایی که تو ID Tech استفاده میشده رو با کمک اونا وارد انجین خودشون کردن :x

View attachment 296920
این مصاحبه هم از برنامه های جالب دیشب بود

مخصوصا اونجاش که فیل اشاره میکنه 30 فریم لاک بودن بازی رو Series S/X انتخاب خلاقانه بوده! نه مسائل فنی کنسول ها :-s 8-| :-??کاش این انتخاب خلاقانه رو برای پی سی ها هم نگه می داشتن 8-| چه حرفیه آخه مرد حسابی ...

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
کسی لینک کل مراسم رو کیفیت عالی یا 4k داره بزاره؟
اگه یکی از دوستان لطف کنه مراسم رو از یوتیوب مستقیم کنه تو اپلودرای داخلی ما راحت دانلود کنیم یا لینکی چیزی من اکانت ندارم
چون من دیشب با idm خواستم از یوتیوب بگرم وسط کار پرید و ادامه هم نداد دیگه 11 گیگ بود :D

RAFA_1992

کاربر سایت
Jun 17, 2018
478
این مصاحبه هم از برنامه های جالب دیشب بود

مخصوصا اونجاش که فیل اشاره میکنه 30 فریم لاک بودن بازی رو Series S/X انتخاب خلاقانه بوده! نه مسائل فنی کنسول ها :-s 8-| :-??کاش این انتخاب خلاقانه رو برای پی سی ها هم نگه می داشتن 8-| چه حرفیه آخه مرد حسابی ...
IMG_20230612_173348.jpg
IMG_20230612_173307.jpg

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
ظاهرا دو تا تیم دارن توی id روی دوتا پروژه کار میکنن.
اگر یکیشون Quake باشه و اون یکی Hexen من سر به بیابون میزارم. ای کاش دیشب حداقال یه تیزر از پروژه بعدیشون نشون میدادن نامردا.
اونا احتمالا میشن سوپرایزای ۲۰۲۴
از hexen استقبال میشه چون melee های بیشتری داره
فکر کن روی همه دشمنا فینیشرای خفن و متنوع بزنی مثل دوم اترنال

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
این کامنت که کاملا مربوط به ساختاره سخت افزاری نینتندو میشه! آیا ربطی به قوتی ترین کنسول حال حاظر بازار داره ؟
فرض بر اینکه هزاران هزار محاسبه پشت صفحه ی بازی داره صورت میگیره که بازی رو سنگین میکنه و بنا به همین کامنت Pop in ها با این انتخاب کمتر میشه!
پس نتیجه نمیشه انتخابه خلاقانه ! میشه محدودیت فنی! درست نمیگم ؟

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
اونا احتمالا میشن سوپرایزای ۲۰۲۴
از hexen استقبال میشه چون melee های بیشتری داره
فکر کن روی همه دشمنا فینیشرای خفن و متنوع بزنی مثل دوم اترنال
Hexen کلا ۳ تا کلاس داشت، یه کلاسش warrior بود که ۳ تا سلاحش توی قسمتای اول بعد از پیدا کردنشون کاملا melee بودن و بعد قابلیت این رو بهتون میداد که جادو روش سوار کنید و از فاصله دور هم دشمنارو با جادو نابود کنید.
جو هر دو تا بازی هم Quake و هم Hexen بسیار خفن و تاریک بود و قشنگ میشه از توشون دوتا شوتر با تم horror خفن ساخت. یه جورایی ایده اولیه Quake رو از Hexen برداشتن ولی خب بعدش کلا خیلی کاملتر شد و سر و شکل منحصر به فرد خودشو گرفت.
در هر حال واقعا سخته برام صبر کردن و جدا دوست دارم هردوتا بازی رو با استانداردهای روز دوباره ببینم مخصوصا Quake رو.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,409
نام
aliakbar

View attachment 296920
اسپنسر بعد عرضه ردفال گفت که چنتا تیم از mgs واسه کمک به بتزدا فرستادیم
بعید میدونم فقط id کمکشون کرده باشه.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
Hexen کلا ۳ تا کلاس داشت، یه کلاسش warrior بود که ۳ تا سلاحش توی قسمتای اول بعد از پیدا کردنشون کاملا melee بودن و بعد قابلیت این رو بهتون میداد که جادو روش سوار کنید و از فاصله دور هم دشمنارو با جادو نابود کنید.
جو هر دو تا بازی هم Quake و هم Hexen بسیار خفن و تاریک بود و قشنگ میشه از توشون دوتا شوتر با تم horror خفن ساخت. یه جورایی ایده اولیه Quake رو از Hexen برداشتن ولی خب بعدش کلا خیلی کاملتر شد و سر و شکل منحصر به فرد خودشو گرفت.
در هر حال واقعا سخته برام صبر کردن و جدا دوست دارم هردوتا بازی رو با استانداردهای روز دوباره ببینم مخصوصا Quake رو.
دقیقا نیاز به یه شوتر این مدلی داریم که تم دارک داشته باشه
دوم مقداری رنگارنگ بود.

البته ساخته شدن hexen در گرو خرید اکتیویژن هست چون فکر کنم ip ش برای اکتیویژن هست

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
دقیقا نیاز به یه شوتر این مدلی داریم که تم دارک داشته باشه
دوم مقداری رنگارنگ بود.

البته ساخته شدن hexen در گرو خرید اکتیویژن هست چون فکر کنم ip ش برای اکتیویژن هست
نمیدونم راستش حق مالکیت برندش دقیقا برای کدوم اینا هست، id یا raven یا activision؟ قدیم ناشر بیشتر بازیای خود id هم activision بود و hexen رو id توی انتشارش همکاری کرده با raven . توی ساختش هم یه جورایی نظارت داسته هم روی عملکرد انجین و هم توی کانسپتش ولی الان به چه صورت هست رو نمیدونم واقعا. فقط هرچی که هست مطمئنم اسپنسر الکی تیشرتی با لوگوی hexen رو نمیپوشه، تابلو هست که میخواست بازی رو tease کنه😁

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
ظاهرا دو تا تیم دارن توی id روی دوتا پروژه کار میکنن.
اگر یکیشون Quake باشه و اون یکی Hexen من سر به بیابون میزارم. ای کاش دیشب حداقال یه تیزر از پروژه بعدیشون نشون میدادن نامردا.
QuakeCon

10 اگست برابر با 19 مرداد هست احتمالا یه تیزری از بازی بعدی نشون بدن [-o<

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
QuakeCon

10 اگست برابر با 19 مرداد هست احتمالا یه تیزی ، بازی بعدی نشون بدن [-o<
یعنی من یکی مردم دیگه بخدا از دست مارکتینگ اینا😁، هر شوکیس و هر ایونتی گه میرسه خبرش میاد ولی خودش نمیاد 😁. تصمیم گرفتم دیگه بیخودی دلخوش نکنم تا اگر نشون ندادن حالم گرفته نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر