عکس های قشنگ از بازی ها از نظر شما

کدام عکس از نظر شما قشنگ تر است؟

• .:miladamiri:.

رای‌ها: 1 6.7%
  • james bond

رای‌ها: 2 13.3%
  • arian007

رای‌ها: 5 33.3%
  • Galaxy3

رای‌ها: 3 20.0%
  • R43

رای‌ها: 0 0.0%
  • amirhossein61

رای‌ها: 0 0.0%
  • christmas

• hazhirmahmodi

• مجموع رای دهنده‌ها
    15
  • نظرسنجی بسته شده است .

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
ظرفیت برای دور سوم تکمیل شد>:d<
امشب ساعت 12 نظر سنجی عوض میشه البته با برد من:d
یک سوال چرا اسم نظر سنجی نوشته نیست مثلا به جای اینکه نوشته باشه دور دوم علامت سوال و نقطه چین گذاشته میشه؟

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
سلام
یک پیشنهاد
من خودم ADSL 256 نامحدود دارم، اما به این صورت اگه پیش بره و تمامی عکس های انتخابی افراد رو به صورت سایز اصلی در صفحه 1 تاپیک بزارید نمیشه که...
حجم صفحه اول الان 15 مگابایته! به فکر اون هایی که میخواین بیان عکس ها رو ببینند و رای بدهند و اینترنت حجمی دارند باشید هم خوبه...;)
اگه اینجوری پیش بره، اون کاربرا یه بار بیان اینجا و صفحه اول تاپیکو ببینند، دیگه اصلا به این تاپیک سر نمیزنند!!!!
یک مثال هم میزنم ببینید:
صفحه قبل من به صورت بند انگشتی عکس خودمو گذاشتم، هم حجمش کمه، هم اگه طرف خواست کامل ببینه روش کلیک میکنه راحت:d!
( البته بند انگشتش یکم گندست:">، فکر کنم بند انگشت فیلی ببری چیزی گذاشته باشم!:d تازه اینجوری بهتره!;))
(به نظرم باید مثل تاپیکه عکس های دیدنی، این قانون رو توی این تاپیک هم اجرا کنید و در پست اول هم توضیح بدید...;)
از میلاد جان و برادر گرامیشون هم برای زدن این تاپیک زیبا، بسیار متشکرم، امیدوارم این اشکال کوچیک رو هم برطرف کنند!

1680x 1050 _ کلیک کنید :x :

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد
سلام
یک پیشنهاد
من خودم ADSL 256 نامحدود دارم، اما به این صورت اگه پیش بره و تمامی عکس های انتخابی افراد رو به صورت سایز اصلی در صفحه 1 تاپیک بزارید نمیشه که...
حجم صفحه اول الان 15 مگابایته! به فکر اون هایی که میخواین بیان عکس ها رو ببینند و رای بدهند و اینترنت حجمی دارند باشید هم خوبه...;)
اگه اینجوری پیش بره، اون کاربرا یه بار بیان اینجا و صفحه اول تاپیکو ببینند، دیگه اصلا به این تاپیک سر نمیزنند!!!!
یک مثال هم میزنم ببینید:
صفحه قبل من به صورت بند انگشتی عکس خودمو گذاشتم، هم حجمش کمه، هم اگه طرف خواست کامل ببینه روش کلیک میکنه راحت:d!
( البته بند انگشتش یکم گندست:">، فکر کنم بند انگشت فیلی ببری چیزی گذاشته باشم!:d تازه اینجوری بهتره!;))
(به نظرم باید مثل تاپیکه عکس های دیدنی، این قانون رو توی این تاپیک هم اجرا کنید و در پست اول هم توضیح بدید...;)
از میلاد جان و برادر گرامیشون هم برای زدن این تاپیک زیبا، بسیار متشکرم، امیدوارم این اشکال کوچیک رو هم برطرف کنند!
این تاپیکو من زدم اون اکانتو داداشم برای من ساخته بود به اسم خودش کلا اینجا اون برای دیدن اخبار میادوهمین
چجوری عکس بند انگشتی بذارم
منم میخوام بابا اما بلد نیستم

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
این تاپیکو من زدم اون اکانتو داداشم برای من ساخته بود به اسم خودش کلا اینجا اون برای دیدن اخبار میادوهمین
چجوری عکس بند انگشتی بذارم
منم میخوام بابا اما بلد نیستم

اصلا مشکل نیست...;)
ابتدا عکس های دوستان با سایز اصلی و کیفیت بالاترینش رو توی یک پوشه توی کامپیوترت ذخیره کن
بعدا به یک سایت آپلود عکس ایرانی یا خارجی مانند Shia Upload یا 8pic و یا غیره... مراجعه کن بعد عکس ها رو از قسمت Browse... یکی یکی انتخاب کن، Strat Uploading رو بزن منتظر باش تا صفحه بیاد

در مرحله آخر برای هر یک از عکس ها قسمت Thumbnail for Forum یا "برای انجمن ها" رو کپی کن و توی اینجا پیست کن،بعد یک اینتر بزن دوباره بعدی، به همین ترتیب، بعد که پست رو ارسال و یا پست اول رو ویرایش کنی به صورت بند انگشتی میشه...;)
اگر زمانی عضو پرمیوم هم شدی میتونی در خوده بازی سنتر آپلود کنی...
اگر باز هم سوالی داشتی در خدمتم...;)>:d

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد
اصلا مشکل نیست
ابتدا عکس های دوستان با سایز اصلی و کیفیت بالاترینش رو توی یک پوشه توی کامپیوترت ذخیره کن
بعدا به یک سایت آپلود عکس ایرانی یا خارجی مانند Shia Upload یا 8pic و یا غیره... مراجعه کن بعد عکس ها رو از قسمت Brows... یکی یکی انتخاب کنف بعد Strat Uploading رو بزن منتظر باش تا صفحه بیاد

در مرحله آخر برای هر یک از عکس ها قسمت Thumbnail for Forum یا برای انجمن ها رو کپی کن و توی اینجا پیست کن،بعد یک اینتر بزن دوباره بعدی، به همین ترتیب، بعد که پست رو ارسال کنی به صورت بند انگشتی میشه...

باید 15 مگ مصرف کنم:d
;)

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
باید 15 مگ مصرف کنم:d
;)

اینترنت من نامحدوده این بار میتونم برات انجامش بدم. فقط باید ایمیلتو برام به صورت پیام خصوصی بفرستی که کدهاشو برات تا 1 ساعت دیگه بفرستم الان که دارم میرم شام بخورم:d
اگه اینجا اپلود کنم خود به خود بند انگشتی میشه، البته اینجوری هم شاید بشه، من میریزم تو 1 پست، تو کپی کن توی پست اول تاپیک:d;)

در ضمن تا حالا که صفحه اول ویرایش میکردی یا بعد از چند روز نگاه میکردی، بیشتر وقت ها 15 مگ ازت میرفت، 1 بار که دیگه مساله ای نیست!:d

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد
اینترنت من نامحدوده این بار میتونم برات انجامش بدم. فقط باید ایمیلتو برام به صورت پیام خصوصی بفرستی که کدهاشو برات تا 1 ساعت دیگه بفرستم الان که دارم میرم شام بخورم:d
اگه اینجا اپلود کنم خود به خود بند انگشتی میشه، البته اینجوری هم شاید بشه، من میریزم تو 1 پست، تو کپی کن توی پست اول تاپیک:d;)

در ضمن تا حالا که صفحه اول ویرایش میکردی یا بعد از چند روز نگاه میکردی، بیشتر وقت ها 15 مگ ازت میرفت، 1 بار که دیگه مساله ای نیست!:d
فکر کنم یکی از مدیرا گفته بود میشه از همین سایت هم عکسو بند انگشتی کرد با ویرایشگر پیشرفته
الان پیام دادم بهم اموزش بدن

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان يه كاسه اى زير نيم كاسه هست . همين الان من اومدم رأى gear of war 24 بود يه مرتبه ديدم 25 شد . رفتم پايين صفحه سريع ، اما هيچ كاربر آنلاين نبود !!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ چجورى ؟؟؟ :(

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,868
نام
میلاد
دوستان يه كاسه اى زير نيم كاسه هست . همين الان من اومدم رأى gear of war 24 بود يه مرتبه ديدم 25 شد . رفتم پايين صفحه سريع ، اما هيچ كاربر آنلاين نبود !!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ چجورى ؟؟؟ :(

:d:d:|
شاید کاربر مخفی بوده
یاشایدم سریع اومد رای داده بعد رفته

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,394
نام
Majid
عجب چیزایی میگی ها:D
میخوای مثلا بگی توی رای گیری اشتباه شده بعد آشوب براه بندازی؟:D:D:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر