عکس های جدید از Heavy Rain

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
دو رندر جدید از بازی Heavy Rain:

http://www.totalvideogames.com/screens/Heavy_Rain_5475_77298_0.htm

Heavy_Rain_77297.jpg

Heavy_Rain_77298.jpg

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما
رسیده عزیزم این عکسها از گیم پلی بازی هست :love:

اینو شما از کجا میگی ؟

اینا از Gameplay نیست چون Aliasing نداره ، RealTime هم نیست چون Aliasing نداره .

اما از موتور بازی هست و گرافیک Realtime و Gameplay بازی تفاوت خاصی با این عکسها نخواهد داشت .

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
اینم عکسای جدیدتر:
heavyrain-five.jpg

heavyrain-four.jpg

heavyrain-six.jpg

ضمن تایید حرفای این دوستمون (nima_mn) این عکسها از Tech Demo بازی گرفته شده و بین گرافیک واقعی در یک بازی و اون چیزی که در Tech-demo نمایش داده میشه تقاوتهایی هست.
من تنها نمایش HD همزمانی که از این بازی دیدم مربوط به Tech Demoـی E3 2k6 بود که گرافیک بازی در اون زمان خیلی جالب توجه بود ولی در مقایسه با اون چیزی که الان در بازیها دیده میشه تقریبا معمولی به نظر میاد.
اینم لینک Tech Demo برای دوستانی که میخوان ببینن:
http://www.gametrailers.com/game/2717.html

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
او سه تا تصویری که old_snake گذاشته مربوط به کدوم تک دمو میشه؟ اگه لینک دانلودش موجوده لطفا بذارید...
به نظرم اون سه تا تصویر حتی اگه CG هم باشه بازم محشره!:eek:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
امير جان من اون پست رو چون تكرار بود پاك كردم.

heavy-rain-header.jpg

نميدونم چقدر از داستان Heavy Rain فاش شده و اينو قبلا كسي گفته يا نه، ولي اينجا David Cage مطالبي در مورد داستان گفته كه من براتون ترجمه ميكنم، اگه قبلا مطرح شده، ميبخشين.

"Heavy Rain در مورد آدمهاي طبيعيه كه در موقعيت هاي غير طبيعي قرار ميگيرن"، ديويد كيج در ادامه توضيح ميده: "من ميخواستم يه داستان خيلي شخصي بوجود بيارم، اولين چيزي كه به عنوان پدر دو پسر بچه به ذهنم رسيد اين بود كه درون مايه داستان بايد بر اساس عشق يه پدر به فرزندش باشه. اين داستان نجات دادن يه شاهزاده نيست. اين يك داستان عشق پدرانه خالصه".

"داستان حول و حوش چهار شخصيت مختلف سير ميكنه و ما بر روي درك و شهود اونها فوكوس ميكنيم. سوال "چه چيزي شيطاني و چه چيزي خوب هست" اينجا نقش كليدي ايفا ميكنه كه چيزي هست كه با ديد افراد تفاوت خواهد كرد. من تاكيد زيادي رو انتخاب هاي اخلاقي دارم و از اونها به شدت استفاده خواهم كرد، اين انتخاب ها در مورد خوب يا بد بودن نخواهند بود و بلكه در مورد پيدا كردن تعادل درستي بين آنهاست".

سايت ripten اضافه ميكنه "چيزي كه از اين حرفها ميشه با اطمينان فهميد اينه كه ما با يه دنياي باز سروكار نخواهيم داشت" زيرا ديودي كيج در ادامه گفته "چون در اين حالت [كه بازي دنياي باز داشته باشه] كنترل روند جريان داستان مشكل ميشه" و اضافه ميكند: "البته فضا* هاي بزرگ، تجمع شلوغ مردم مثله چيزي كه در مراكز خريد هست و يا خطوط مترو كه مردم زيادي در آن هستن در بازي وجود خواهد داشت، البته گيمپلي هم بايد استفاده درستي از اونها بكند".

*ديويد كيج از كلمه set در اينجا استفاده كرده كه براي لوكيشن هاي فيلم برداري و صحنه هاي تئاتر بكار ميره و (به نظر من) نشون ميده كه چه ديدي به بازي به مفهوم هنر هشتم و يك مديوم براي انتقال احساسات و داستان پردازي داره (با توجه به مصاحبه هاي ديگه اي كه ازش خوندم اينو اضافه كردم).

اميدوارم منو براي سواد كم فارسي و انگليسي ام ببخشين.

noctambulant

کاربر سایت
Feb 28, 2008
152
کسایی که به بازی های heavy gun عادت کردندو فقط کشتنو جلو رفتن براشون سرم گرم کنندست :biggrin1: این بازی جالب نخواهد بود .

woow اون دختره زیر بارون واقعا محشره من که مات موندم ! انگار منم اونجا بودم . ;)
مطمِینم heavy rain چیزی فراتر از یک عنوان و واقعا شاهکاره . از وقتی i.p اومد به قدرت quantic dream و کارگردان این بازی ایمان آوردم .
heavy rain rockzZzZ

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
woow اون دختره زیر بارون واقعا محشره من که مات موندم ! انگار منم اونجا بودم . ;)
قابل توجه مهدی جون:biggrin1:. تحویل بیگیر اقا :ی.
این عکسها هم معلوم نیست مال کی ( چه زمانی ) هست.
چیزی هم که الان داریم میبینیم بیشتر Brown Rain ـه تا Heavy Rain :D.
صورت دختره رو هم معلوم نیست از قورباغه کپچر کردن با انسان!.
از وقتی i.p اومد به قدرت quantic dream و کارگردان این بازی ایمان آوردم .
Quantic Dream که خیلی وقته تبحرش رو ثابت کرده و شاخص حضور خاص و عام هست. کارگردانش هم اسم داره، جناب David Cage ( اقای سرخلوتیان :biggrin1: ) که فرانسوی هستن ایشون... واسه ایمان اوردن هم یکم دیر رسیدی :).

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
البته گرافيك خيلي عاليه ولي جاي بهتر شدن داره.
من خودم به شخصه اصلا از HR گرافيك نميخوام. تو زمان فارنهايت هم گرافيك خيلي خوبي داشت ولي عالي نبود. مهم داستان و اون سبكي كه بوجود ميارند. من يكي كه عاشق اينجور بازي ها هستم تيپ و حتي محيط هايي كه نشون دهنده غم و... است. مثلا اون مرحله كه تو فارنهايت رفتيم قبرستان با برادره صحبت كرديم واقعا من كيف كردم.
اميدوارم اين بازي هم چيزي شبيه به اون باشه ولي چي ميشد ميمردن ما رو مجبور به خريد يك PS3 نميكردن!

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
تریلر کاملشو من دیدم که به گفته فریدون همه چی قهوه ای بود تریلرش حدود140 مگ بود اگه اشتباه نکنم. توی اون تریلر هم نشون می داد که هر تصمیمی بگیرید روند بازی یه جور پیش میره مثلا شما می تونید بی سروصدا از خونه ای که دزدکی واردش شدید خارج بشید ولی می تونید با طرف درگیر بشید و از خونه خارج بشید.واقعا جالب بود.کمکم داره بازی ها به زندگی واقعی نزدیکتر میشه.از داستانهایی که چند پایان دارن شروع شد که حالا داره به اینجاها می رسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر