عکس های جدید از Heavy Rain

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
دو رندر جدید از بازی Heavy Rain:

http://www.totalvideogames.com/screens/Heavy_Rain_5475_77298_0.htm

Heavy_Rain_77297.jpg

Heavy_Rain_77298.jpg

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
اگه تريلر شو ميديدي اين حرف نميزدي
ببخشيد مگه تو سال 2005 تريلر Killzone2 نبود كه همه داشتن ميتركيدن سال بعدش معلوم شد
سر كاريه و تريلر Real نبوده
اين سوني كلاه بردار تر از اين حرفاست
هنوز مونده سوني رو بشناسيد;)

ps3 killer

کاربر سایت
Oct 3, 2007
95
ا واقعا من تا این لحظه فکر میکردم killzone 2 نیومده دستت درد نکنه منو از گم راهی در اوردی[
عزیزم اگه شما در جریان نیستی پس بون
دموی 2005 killzone 2 رو که دیدی همون موقع خیلی گفتن تصاویر از قبل رندر شده بود سونی میگفت نه real هست بعد که دموی 2007 رو نشون دادن گندش در اومد:sick::sick::sick:
منم منظورم همین دمو بود
اون سال 2005 بود .
الان سال 2008 هست
پسر خوب 2 روزه رفتیم تو 2008 :):) اگه دموهای 2005 e3 رو نداری من بهت میدم تا ببینی که بازی های نمایش داده شده (که سونی ادعا میکرد همش real ) تو 2005 گرافیکش زمین تا آسمون با همین بازی هایی که اواخر 2007 منتشر شد فرق میکنه:sick::sick::sick:
فکر کنم منظور نیما Heavenly Sword
هست:sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
خب Killzone2 خود شون گفتند سال بعد اما اين بازي يه چيز ديگست از اون بازي هايي كه بايد بري براش ps3
بخري خدا رو شكر سوني هم فشار نيورده بازي رو زود بدن بيرون من به اين كمپاني با بازي فارنهايت ايمان
اوردم مطمينم يك بازي استثنايي در مياد بهتره بحثم تموم كني چون الان فن بوي سوني ميريزن بايد سنگر
بگيري و اخرشم فقط تاپيك قفل ميشه
به من كه تهمت دروغ گويي زدند بعضي ها پس بي خيال شيد

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
اين سوني
درسته که PS3 مال سونیه ، ولی ارتباط بازی رو با Sony نمیفهمم !
302.gif

عزیزم ، 100 درصد هرچی تابحال از بازی دیده شده ، Real Time بوده ! اینو من و امثالم نمیگیم ، شرکت سازنده میگه !

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
خب Killzone2 خود شون گفتند سال بعد اما اين بازي يه چيز ديگست از اون بازي هايي كه بايد بري براش ps3
بخري خدا رو شكر سوني هم فشار نيورده بازي رو زود بدن بيرون من به اين كمپاني با بازي فارنهايت ايمان
اوردم مطمينم يك بازي استثنايي در مياد بهتره بحثم تموم كني چون الان فن بوي سوني ميريزن بايد سنگر
بگيري و اخرشم فقط تاپيك قفل ميشه
به من كه تهمت دروغ گويي زدند بعضي ها پس بي خيال شيد
حالا اين بازيم مياد معلوم ميشه:laughing::laughing::laughing:خدا كنه به عمر ما قد بده:laughing::laughing::laughing:چون تمام بازي هاي سوني تاخير دارن(بخاطر سيستم مسخرش)
ضمنن نترس فن بوي هاي ps3 از همين الان زير تخت سنگر گرفتن (چون ميدونن كه 360 سروره)
:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:(فكر كنم بخاطر اين تايپ 30-40 روز اخراج شم):laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
(بخاطر سيستم مسخرش)
بخاطر اینکه میخوان پردازش بشن تا یه بازی خوب تحویل ملت بدن ، نه بازیهایی که دوستان newbz بشینن خوشحالی کنن باهاش ... چی بود اسمش ؟ آهان Viva Pant , Viva Pinata ، Viva Pantless یه همچین چیزی بود !

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
بخاطر اینکه میخوان پردازش بشن تا یه بازی خوب تحویل ملت بدن ، نه بازیهایی که دوستان newbz بشینن خوشحالی کنن باهاش ... چی بود اسمش ؟ آهان Viva Pant , Viva Pinata ، Viva Pantless یه همچین چیزی بود !
خواهشان بيخيال فن بوي بازي شيد
خيلي ها عاشقه Viva Pinata هستند

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
البته video gamer تو تحلييل اخرش گفته بود با اينكه killzone 2 گرافيك عالي داره اما بازي بيروحيه soulless

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
جدیدا در هر خبری (فرقی نمی کنه انحصاری باشه یا نباشه) دعوا و کلکل صورت میگیره و همیشه هم کاربران دعواکن مختلف هستند! مدیران فکر کنم باید بیشتر زحمت بکشند و سخت گیرانه تر عمل کنند ، سامان جان بیا:biggrin1:

الکی چرا بحث می کنید؟ حداقل مثل نیما جان بحث علمی کنید نه اینکه چون فلان بازی اینجوری بوده این هم همین طوری هست!

موفق باشید;)

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
کاشکی این بازی برای 360 اعلام میشد تا اینا که بازی رو میکوبن میفهمیدیم چی کار میکردن بازی رو میبردن اسمون هفتم.بابا خوده سازنده اعلام کرده از یه انجین جدید استفاده کرده این چیزی نیست شما بازی hs رو دیدید ظرافت بعضی چهره ها از این هم بیشتره

sepul

کاربر سایت
Apr 26, 2006
132
بازیه خوبی به نظر میاد.
این شرکت رو سونی خریده ؟ اگه نخریده احتمال زیاد برای xbox هم اعلام می شه (یعنی خداکنه که بشه)

arash.snake

کاربر سایت
Jun 29, 2007
17
نام
arash
تو همون ساله2005 دموي بازي براي بازديد كننده ها قابل دسترس بود وميتونستن

ذاويه دوربينو تغيير بدن كه نشون دهنده ي realtimeبودن بازيه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,079
فقط صورت نیست ، این بازی بشدت روی فیزیک داره کار میکنه ، تریلر رو که ببینید ، به جز صورت ، خیلی مسائل فیزیکی دیگه هم بشدت توش رعایت شده ، خصوصا اینکه تریلر 100 درصد Real Time بود.

نه مثکه Real Time ـه !
بازیه نهائی رو کار ندارم ولی HR کلا یه دمو بیشتر نداره و همون 2005 یه ست فک کنم. تو اون همه چیز بود بجز فیزیک. نمیدونم چطوری به این نتیجه رسیدی که فیزیک بازی بشدت روش کار می شه!!.
اگه تريلر شو ميديدي اين حرف نميزدي
اون تریلر رو دیدم ولی به این شدت نیست. درسته برای 3 سال پیش بود ولی باز هم این یه چیز دیگه س.
عزیزم ، 100 درصد هرچی تابحال از بازی دیده شده ، Real Time بوده ! اینو من و امثالم نمیگیم ، شرکت سازنده میگه !
خیلی ها خیلی چیزا میگن، شما باور نکن ;). اینها که از روز اول میگن بازی Real Time هست چرا تو این همه نمایشگاهی که بعد از E3 05 برگزار شد یه چشمه نشون ندادن تا نُتُقه همه رو بکشن!!

ناشرش کیه؟
پ.ن. بحث کردن سر بازی که هنوز 1 خط اطلاعات درست حسابی ازش نیست بیفایده ست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر