عکس شما هنگام بازی کردن!

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
جای این تاپیک تو انجمن خیلی خالی بود!b-)
بعضی موقع ها آدم وقتی بازی میکنه خیلی جوگیر میشه خودش خودشو اگه ببینه 1ساعت میخنده :d
حالا میخوایم عکسامونو تو این حالت ها اینجا بذاریم !
میتونین یه دوربین بذارین 1جا مثلا وقتی 30دقیقه از بازیتون گذشت ازتون عکس بگیره یا بگین 1کی دیگه این کارو بکنه :)):))

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
جای این تاپیک تو انجمن خیلی خالی بود!b-)
بعضی موقع ها آدم وقتی بازی میکنه خیلی جوگیر میشه خودش خودشو اگه ببینه 1ساعت میخنده :d
حالا میخوایم عکسامونو تو این حالت ها اینجا بذاریم !
میتونین یه دوربین بذارین 1جا مثلا وقتی 30دقیقه از بازیتون گذشت ازتون عکس بگیره یا بگین 1کی دیگه این کارو بکنه :)):))

البته چون دیگه فهمیدیم باید این کارا بکنیم دیگه حالتمون مصنوعی میشه مگر اینکه از قبل عکس داشته باشیم;)

Gentlegirl

کاربر سایت
Mar 6, 2011
45
نام
مهرناز
وای نه اصلا ! من یک بار وقتی داشتم بازی میکردم انقدر عصبی و هیجان زده بودم که یک لحظه از تصور خوردم از راه دور خنده م گرفت !!! چه برسه بخواد کسی ازم عکس بگیره، اما مسلما این شکلی بودم :razz: چون من عادت دارم موقع تمرکز زبونمو میارم بیرون ... خدایی فاجعه ست

fizzi

کاربر سایت
May 11, 2008
39
نام
فرزین
qgg2yve9t06ifl27j.jpg

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
اینجا وسط deus ex hrباتریم تموم شداز بازی کردنم فیلم گرفتما ولی این صحنه ای است که من تو خونه دارم باتریمو عوض میکنم:d
ببخشید با رکابیه
jo1q4mtz0ilb85zji79o.jpg

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
من همیشه وسط حال ولو هستم :|:D ! به طبع عکس هم بندازم مورد اخلاقی خواهد داشت :D!
تایید میشه.:dممکنه صحنه ی بسیار جالبی نباشه.:">چون اصولا باید زمان بازی کردن خونسرد بود.لذا بهتره کسی تو این حالت دیده نشه! مخصوصا اگر Bossfight مرحله ی آخر یا سعی های پی در پی برای گرفتن یک Achievement باشه ~x(:d
البته بد تر از اون حالتی هست که آدم بعد از دیدن تریلر CG بازیهایی مثل AC:Revelations میگیره که همچین چیزی میشه:=p~
حالا دوستان نمیخوان بذارن؟:d

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوست عزیز به نظرم اصلا شدنی نیست
چون اگه منظورت عکسه خاص با عکس العمله خاصه یه نفر سره موقعیتهای هیجان انگیز یا ترسناک یا سخته باید بگم
احتمالا باید یا جای دوربین عکاسی دوربین فیلم برداری گذاشت تا شاید و اتفاقی یه حرکته ژانگولری تو چهره گیمر دیده بشه (به جز افراد بی اعصاب که کلا صورتشون هنگامه بازی مثل ژله تو نوسانه=)) )
من که خودم کلا چهرم حداکثر موقع بازی بعضی صحنه ها یه ذره اخمالو میشه و بس ، برا ترس هم یه ذره از درون دلم هری میریزه و ابروهام یه هو بالا میپره
به نظرم شخصیت گیمر یا باید جزوه اون افراد خاص که اشاره کردم باشه یا خودش یه حرکت باید وگر نه شدنی نیست احتمالا ..... /:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر