عنوان The Last of Us Part II معرفی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
files-news-newslou2%5Bbe2951d66123be7d72d3d40630c0af56%5D.jpg

بالاخره بعد از سال ها انتظار، شماره جدید عنوان فوق العاده زیبا و پرطرفدار The Last of Us (آخرین ما)، با پسوند Part II (قسمت دوم) در طی مراسم PSX معرفی شد. در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

این معرفی با تریلری 4 دقیقه ای همراه بود که الی را در حال گیتار زدن نشان می دهد. جوئل از راه می رسد و جسد چندین نفر را که به نظر می رسد اعضای فایرفلای ها باشند و به دست الی کشته شده اند را در خانه می بیند. الی آن ها کشته و حالا آماده می شود که باقی آن ها را نیز بکشد! در تریلر شاهد الی بالغ هستیم که حالا 19 سال سن دارد. به گفته سازندگان، در این شماره از بازی ما کنترل الی را در دست خواهیم داشت.

بازی در مراحل بسیار اولیه ساخت به سر می برد و طبیعتا نباید به این زودی منتظر انتشارش باشیم.

تریلر این عنوان زیبا را می توانید در بخش تریلرهای مراسم PlayStation Experience 2016 تماشا کنید.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
سوني براي اينده دورش چندين مگاتن داره ، يكيش همينه يكيش Death stranding. يعني بازي هايي كه در خوبي تعدادشون در كل از انگشت هاي يك دست هم كمتره .
خيلي هايپ شدم با اين معرفي .
فقط احساس ميكنم با به كنترل گرفتن الي مقداري دلمون براي جوئل تنگ بشه . گرچه من احتمال ميدم حتي اگر ما الي رو هم كنترل كنيم ، باز قسمت هايي از بازي ميشه كه كنترل جوئل رو داشته باشيم .
با توجه به اينكه پروسه ساخت بازي تازه اغاز شده احتمالا ٢٠١٩ - ٢٠٢٠ اين حدودا بازي منتشر بشه ، هم دوره با بازي هايي مثل cyberpunk و دس استرندينگ و ...
آنقدر زود معرفي كردن براي طرفدارا كار رو سخت ميكنه ولي خب براي خود سوني خوبه ، چون از الان تبليغات ميشه و چندين سال درموردش حرف زده ميشه ، فن بيس بالا ميره و با توجه به پيشينه بي نظيرش ، نتيجش ميشه يه فروش بي نظير ديگه .

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
یه سری گپ هایی بود تو شماره ی اول که نشون ندادن
رابطه ی بین جوئل و برادرش و از اینجور پرش های زمانی که اتفاق افتاد
من واقعا دوست دارم اینارو ببینم.
بعلاوه ی اینکه عجیبه الن از دست جوئل قاطی نیست

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
گفتن به نقل از کوتاکو بروس استرلی نقشی در بازی نداره.

اگه این طور باشه نیل سر tlou ست .. بروس سر اون ip جدیده
نه دوست عزيز . بروس استرلي اعظم نقشي تو ساخت دي ال سي جديد انچارتد نداره ، احتمالا به همين خاطر از چند وقت پيش روي پروژه TLOU 2 داره كار ميكنه به همراه نيل دراكمن .

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
واقعا نبود استرلي من رو نگران ميكنه. واقعا يكي از مغز متفكر هاي پشت بازي هاي ناتي هست و يه كارگردان درجه ١ اميدوارم هر دو با هم باشن چون نيل و بروس هم رو تكميل ميكنن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
نه دوست عزيز . بروس استرلي اعظم نقشي تو ساخت دي ال سي جديد انچارتد نداره ، احتمالا به همين خاطر از چند وقت پيش روي پروژه TLOU 2 داره كار ميكنه به همراه نيل دراكمن .

چون نقشی در انچارتد نداره دلیل نمیشه که بالای سر tlou باشه ... ناتی همون اول نسل کلی هینت از یه ip جدید داد که بعد تعویض تیم کارگردانی انچارتد معلوم نشد چی سرش اومد .
به هر حال چیزی رسما تایید نشده که بروس داره چی کار میکنه و کوتاکو مدعی این ادعا بوده

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
پس چقدر بازی کم انجام دادین
اره واقعا دوستمون اهواز هنوز از دوران جنگ بیرن نیومده یکم بازی براش بفرست بازی بهتر بدونه چیه که تا الان انجام نداده .:-$
نظر شخصی میدونی چیه ؟ به نظر من هم بهترین بازی تمام عمرم حالا شما نظرت فرق میکنه دلیل نمیشه بقیه بازی کم انجام داده باشن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر