عنوان Resident Evil 8 بسیار متفاوت‌تر از نسخه قبلی است

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Untitled.png
چهارمین و آخرین ویدیو ساخت عنوان موفق و زیبایی Resident Evil 7 که امروز توسط کمپانی Capcom منتشر شد. طبق اطلاعات به‌دست‌آمده از این ویدیو، کمپانی Capcom جزییاتی در مورد نسخه بعدی این عنوان را به اشتراک گذاشت جایی که قرار است با توجه به موفقیت غیرمنتظره Resident Evil 7، ژانر بازی بازهم survival horror باشد.

آقای Jun Takeuchi تهیه‌کننده اجرایی می‌گوید:

«ما می‌خواستیم این عنوان Resident Evil 7 شروع‌کننده نوعی جدیدی از survival horror و شروع جدیدی در این سری باشد. ما از همین‌الان در حال تفکر و برنامه‌ریزی هستیم که نسخه بعدی این عنوان باید چگونه باشد. اما همچنین می‌خواهیم ببینیم که چگونه می‌توانیم خود سبک survival horror را نیز ارتقاء دهیم.»

در چند سال آینده، فنّاوری و آنچه چیزی که بازیکنان می‌خواهند ممکن است تغییر کند، اما همیشه ما می‌خواهیم تجربه‌ای در سبک ترسناک بسازیم که شخصیت اصلی بازی در موقعیت‌های خطرناک و دشوار قرارگرفته باشد. رزیدنت اویل برای من یعنی survival horror، نسخه بعدی و نسخه‌های آینده آن باید survival horror باشند، که ویژگی‌های آن عبارتند از قرار گرفتن شخصیت‌ها در موقعیت‌های بحرانی.

به‌این‌ترتیب، عنوان فعلی فقط یک آغاز برای این سری است. برنامه‌ریزی‌ها برای نسخه بعدی از همین‌الان انجام‌شده است و موقع که نسخه بعدی را ببیند ممکن است متوجه شوید، این بازی متفاوت‌تر از Resident Evil 7 است. در حالی هسته اصلی بازی همچنان «ترسناک و بقا» خواهد بود، زیرا Resident Evil باید در این مسیر باشد.

منبع

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
موقعی که نسخه بعدی را ببیند ممکن است متوجه شوید، این بازی متفاوت‌تر از Resident Evil 7 است.

t4vi_download.jpg

پ.ن: جدا از شوخی، در متن خبر هم گفته شده که تغییر سبک نمیدن. :D جای نگرانی نیست.
پ.ن 2: البته این کپکامه، بصورت دیفالت باید نگران بود.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
به عنوان یه طرفداره فرنچایز RE رزیدنت 7 بازی خیلی خوبی بود ولی برام رزیدنت خیلی خوبی نبود یعنی چیزی نبود که حس RE بگیرم ازش بحثش هم خیلی مفصله چون دیدگاه ها متفاوته ، در حالی که بازی خیلی خوبی بود و لذت بردم پس استقبال میشه از تغییرات خوب و نزدیک شدن به RE نه از نوع شوتر کردن بازی

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
با توجه به بازخورد فن ها ، فکر کنم نسخه بعدی همون چیزیه که به ایول اصالت میده . من این نسخه رو بازی نمیکنم تا تریلر نسخه بعدی رو ببینم حالا هر چقدر زمانش طول بکشه . اگر راضیم کنه مطمئنا دس از تحریم بازی بر میدارمو دوباره به این سری بر میگردم .

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,511
باز شروع شد:D
یک سری که یک ثانیه هم بازی نکردن و با چهار تا تریلر دیدن، شروع کردن به نظرات کارشناسی دادن...
نسخه 7 از هر نظری فکر کنی رزیدنت اویل بود، داستانش که کاملا اویلی بود و سوالات جدیدی هم به وجود اورده (البته اگه دلیل تمام اتفاقات داستان رو بفهمید).
گیم پلی که به نظرم خیلی جذاب و کاملا به ریشه ها وفادار بود... کاملا مشخص بود دارید رزیدنت اویل بازی می کنید...
فضا سازی بازی هم که فوق العاده بود و جای بحث نداره.
دیگه نمیدونم مشکل چیه!
بازخورد فن ها هم که عالی بوده و هنوز که هنوزه تو NeoGAF دارن سر داستان بازی بحث میکنن...
به نظرم همین شیوه رو ادامه بدن و گسترشش بدن فوق العاده میشه.

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
باز شروع شد:D
یک سری که یک ثانیه هم بازی نکردن و با چهار تا تریلر دیدن، شروع کردن به نظرات کارشناسی دادن...
نسخه 7 از هر نظری فکر کنی رزیدنت اویل بود، داستانش که کاملا اویلی بود و سوالات جدیدی هم به وجود اورده (البته اگه دلیل تمام اتفاقات داستان رو بفهمید).
گیم پلی که به نظرم خیلی جذاب و کاملا به ریشه ها پایدار بود... کاملا مشخص بود دارید رزیدنت اویل بازی می کنید...
فضا سازی بازی هم که فوق العاده بود و جای بحث نداره.
دیگه نمیدونم مشکل چیه!
بازخورد فن ها هم که عالی بوده و هنوز که هنوزه تو NeoGAF دارن سر داستان بازی بحث میکنن...
به نظرم همین شیوه رو ادامه بدن و گسترشش بدن فوق العاده میشه.
عزیزم اگه منو میگی که جک قشنگی گفتی دلت خواست بیام اکانتم برات پیام خصوصی کنم بفرستم ببین بازی کردم یا نه ! بعدشم من خودم رزیدنت فن قدیمی ام خیلی ها میدونن تمام نسخه هاشو n بار بازی کردم اونم زمان خودشون نه الان مثل بعضی تازه فنا که تنها چیزی که از رزیدنت کلاسیک یاد گرفتن ترسه ، محض اطلاع کلکسیونشون هم دارم پس راجب چیزی که نمیدونی بهتره نظر ندی . من دلایل خودمو دارم که بگم این بازی در عین حال که بازی خیلی خوبی بود و حال داد خیلی از المان های رزیدنت رو نداشت و با بعضی المان ها مثل ماشین تایپ و صندوق یه بازی رزیدنت پایدار به ریشه نمیشه ،بحثش هم جاش اینجا نیست گفتم خیلی مفصله

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
شماره 7 کولاک بود، من تا بازی نکرده بودم محال بود قبول کنم، ولی بعد از بازی واقعا تا یه روز توی جو اتفاقات بازی مونده بودم، و اینکه بازی از هر لحاظ professional و بسیار سطح بالا بود، دقیقا یه SH واقعی به حساب میاد. همین فرمون رو برن جلو هر نسخه از قبلی بهتر میشه شک نکنید. بازی دست تیم بسیار خوبی افتاده به نظرم و capcom بالاخره فهمید باید چه نوع دایرکشنی به بازی بده. فروش بازی، نقدها ی منتقدین و بازخورد گیمرها هم که فوق العاده بود خداروشکر.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یکم بازی رو سخت تر کنند روی درجه نرمال خیلی بهتر میشه
در کل به جز یکسری اشکالات جزئی نسخه هفتم واقعا لذت بخش بود

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
رزیدنت ایول 8 رو ول کنید
ریمیک 2 کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره 7 عالی بود و همه چیز طراحی قابل قبول و بالایی داشت اما امیدوارم دوربین بازی روی ریمیک 2 تاثیر نذاشته باشه و همچنان ریمیک ها به صورت کلاسیک عرضه بشن

• Like
Reactions: Mr.unknown

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ما می‌خواستیم این عنوان Resident Evil 7 شروع‌کننده نوعی جدیدی از survival horror و شروع جدیدی در این سری باشد.
بنظرم شروع جدید واسه این سری نباشد شماره 7 داخل عنوانش باشه. DmC ساخته نینجا تئوری و همین GoW جدید "شروع جدید" سری هستن ولی Dev نابود نکرده همه چیز رو.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Re7 ک عالی بود
منتهی من هنوزم اینو میگم ک ای کاش با نام دیگه ایی معرفی میشد
یعنی اگر شروع کننده ی یه سری جدید با یه نام جدید میشد جالب تر بود

• Like
Reactions: gamer1998y