عنوان Enemy Front با موتور CryEngine 3 ساخته خواهد شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
78925.jpg

کمپانی City Interactive در حال ساخت یک بازی اول شخص میباشد و این عنوان را با موتور CryEngine 3 توسعه خواهد داد و در سال 2012 منتشر خواهد شد.
داستان مربوط به جنگ جهانی دوم میباشد که در خطوط مقدم بر علیه نازی ها است و مکان های مختلف در بازی دیده میشود مانند: برلین، فرانسه و بازی دارای تخریب پذیری عالی میباشد.
عکس هایی از بازی:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سازنده طراح ارشد بازی Black هست. اگه مثل Bodycout گند نزنه بهش می تونه خوب باشه.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بسیار خوب
چی از این بهتر؟
فقط با دایرکت 11 یا بدون دایرکت 11 ؟ :d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اين عكس ها آرت وركن ديگه؟
بعد انحصاری PC ـه؟

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خوب خدا رو شکر، با این حساب این بازی از لحاظ گرافیک و جلوه‌های بصری چیزی کم و کسر نداره، فقط باید روی روایت داستان و گیم پلی هم تمرکز بیشتری بکنند تا یک بازیه کامل بشه.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
اخه از کجا از میدونید از لحاظ بصری و مخصوصا گرافیک چیزی کم و کسر نداره؟! اون چهارتا عکس بالا چیزی خاصیو نشون نمیده که حتی جای بحث داشته باشه! قرار هم نیست هر بازی یا هر شرکتی با CryEngine بسازه پس حتما گرافیکش در سطح Crysis هست! یادمه یه عنوان چرند رو با CE2 ساختن که خیلی چرندتر از اب در اومد اسمش هم یادم نیست الان چون ارزشش رو هم نداره بخوام سرچ کنم چون 2/10 کرایسیس هم نبود! اما چیزی که مشخصه فقط و فقط خود کرایتک باید بسازه تا حتی خصوصیات انجین مشخص بشه! باید قبول کرد در این زمینه هنوز از Epic عقب هستن.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
^^ البته درسته نمیشه با قاطعیت نظر داد ، اما همین که یه انجین قوی پس بازی باشه "احتمال" خوب بودن بازی رو بالا میره ... من واقا به این انجین ایمان دارم :D مخصوصا با دیدن کرایسیس 2 و مشاهده همچنین شاهکار گرافیکی ای روی کنسول .

آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
اینا نمی خوان جنگ جهانی و المان هارو ول کنن؟؟؟مردیم بابا از بس نازی کشتیم...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر