عنوان جدید MercurySteam

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Mercury Steam، سازنده عنوان موفق Castlevania، با انتشار عکسی در سایت رسمی خود، خبر از ساخت جدیدترین بازی خود داد:

20824620298414930291.jpg

توضیحات عکس:

جستجو و گشت و گذار در دنیاهای جدید، مبارزه با موجودات عجیب و غریب و پیدا کردن قهرمانان جدید. اخبار بیشتر به زودی...

هنوز چیزی در رابطه با بازی و حتی نام آن مشخص نشده است. اطلاعات کامل به زودی از بازی منتشر خواهد شد.

Contra؟ 8->

Last edited by a moderator:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
gtrn0jri0i7cqtaxpyhs.jpg

بازی معرفی شد... Raiders of the broken planet
3v1 MP :|
واسه PC , PS4 , X1 منتشر میشه و single player هم داره ولی مثل اینکه تمرکزشون روی مولتیه :|
بازی یه "online multiplayer asymmetric adventure" هستش! من که تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم ولی هرچی هست کلا ناامید شدم [-(
تریلر هم که ندادن :| هیچی دیگه کلا سرکار بودیم...:D

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
خدایش مثل این که دیگه عادی شده که بازی تمرکز اصلیش رو بخش آنلاین باشه بابا یه سینگل پلیر خوب درست کنید به اندازه کافی باز آنلاین محور داریم.

• Like
Reactions: sadegh93

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
gtrn0jri0i7cqtaxpyhs.jpg

بازی معرفی شد... Raiders of the broken planet
3v1 MP :|
واسه PC , PS4 , X1 منتشر میشه و single player هم داره ولی مثل اینکه تمرکزشون روی مولتیه :|
بازی یه "online multiplayer asymmetric adventure" هستش! من که تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم ولی هرچی هست کلا ناامید شدم [-(
تریلر هم که ندادن :| هیچی دیگه کلا سرکار بودیم...:D
4 به 1 و 3 به 1 و 285 به 285 و .... . اینجور مالتی پلیر ها جواب نمیده. مثل اوالو. ده روزه فراموش شد رفت پی کارش.
سازنده ها دیگه حس هیچی کاری رو ندارن همه باهم زدن تو این سکشن که زیاد بهشون فشار نیاد :D (بلیزارد کلیفی بی و .... )

• Like
Reactions: MrElectricWizard

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر