عنوان جدید MercurySteam

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Mercury Steam، سازنده عنوان موفق Castlevania، با انتشار عکسی در سایت رسمی خود، خبر از ساخت جدیدترین بازی خود داد:

20824620298414930291.jpg

توضیحات عکس:

جستجو و گشت و گذار در دنیاهای جدید، مبارزه با موجودات عجیب و غریب و پیدا کردن قهرمانان جدید. اخبار بیشتر به زودی...

هنوز چیزی در رابطه با بازی و حتی نام آن مشخص نشده است. اطلاعات کامل به زودی از بازی منتشر خواهد شد.

Contra؟ 8->

Last edited by a moderator:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
MercurySteam (CV Lords of Shadow) pitched Metroid FPS to Nintendo for Wii U/3DS

نظرات بعضی از کاربرای Neogaf در تاپیک مربوطه :

Lords of Shadow is among the most boring games I've played in the last several years, so I'm thrilled they're not getting their hands on Metroid.

Thank god this got rejected. I don't think the franchise could survive the one-two punch that would've been Other M followed by whatever half-baked pile Mercurysteam would've cooked up.

They ruined CV. Thank god.

Their re-imagining of Castlevania was not enjoyable to me. It had nothing to do with the series I loved except for a shared name. I don't think I'd want to see their take on Metroid.

Thank god they didnt. Its not only that they ****ed up LoS2, theres too many drama and backstabbing inside mercury steam.

They killed Castlevania, they don't need to kill Metroid.

Thank god Nintendo declined Lords of Shadow was nothing like a Castlevania game they wouldn't know how to make a real Metroid game.

I probably wouldn't have enjoyed that. I found Lords of Shadow to be utterly boring.

After Lords of Shadow, I for one would've been excited to experience a Metroid game with a 7+ hour long tutorial.

Thank god it didn't happen, Lord of Shadow is one of the blandest game I played on last generation.

The Good: OH MY GOD, NEW METROID
The Bad: It's another FPS-styled game
The Ugly: Developed by MercurySteam

Well, I sure am glad it didn't happen.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من آخرش نفهمیدم مشکل مردم با other M چی بود آخه؟:dقشنگ بود.شاهکار سال نبود ولی عنوان خوبی بود

به شخصه منتظر متریود شاهکار هستم و نه فقط خوب .

Metroid Prime
Metroid Prime 2 echos

Metroid Prime 3 Curroption
همگی متای بالا 90 و در نوع خودشون شاهکار بودند

Super Metroid بار ها مورد تحسین قرار گرفته و هنوز عالیه تقریبا در نوع خودش
Metroid Fusion متای بالای 90

از بحث متا بگذریم ,یکسری از فن ها منتظر یک متریود درست حسابی هستند و نه متوسط به نظرم . یک چیزی شبیه به سری پرایم به نظرم و یا یک متروید 2.5 بعدی یا 2 بعدی

ممنون

اینکه بازی رو اگر قرار باشه MercurySteam بسازه ممکنه شبیه به Ohter M بشه سرنوشتش به نظرم (نمیدونم دقیق نینتندو Reject کرده یا نه , که فکر کنم reject کرده پروتوتایپشون رو)

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
به شخصه منتظر متریود شاهکار هستم و نه فقط خوب .

Metroid Prime
Metroid Prime 2 echos

Metroid Prime 3 Curroption
همگی متای بالا 90 و در نوع خودشون شاهکار بودند

Super Metroid بار ها مورد تحسین قرار گرفته و هنوز عالیه تقریبا در نوع خودش
Metroid Fusion متای بالای 90

از بحث متا بگذریم ,یکسری از فن ها منتظر یک متریود درست حسابی هستند و نه متوسط به نظرم . یک چیزی شبیه به سری پرایم به نظرم و یا یک متروید 2.5 بعدی یا 2 بعدی

ممنون

اینکه بازی رو اگر قرار باشه MercurySteam بسازه ممکنه شبیه به Ohter M بشه سرنوشتش به نظرم (نمیدونم دقیق نینتندو Reject کرده یا نه , که فکر کنم reject کرده پروتوتایپشون رو)
نینتندو به دلیل بی دلیلی متروید رو ول کرده.نه 30 سالگیشو جشن گرفت نه یه عنوان درست حسابی روی 3ds یا wiiu داد آخرشم این federation force توی e3 منو به گریه انداخت.این مرکوری هرچی بسازه یقینا از ff بدتر نمیشه!
metroid_prime__federation_force_by_michaeljlarson-d8xl4yq.png

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
نینتندو به دلیل بی دلیلی متروید رو ول کرده.نه 30 سالگیشو جشن گرفت نه یه عنوان درست حسابی روی 3ds یا wiiu داد آخرشم این federation force توی e3 منو به گریه انداخت.این مرکوری هرچی بسازه یقینا از ff بدتر نمیشه!

این فدریشن فورس با معرفیش در اصل به اعصابم لطمه ی بسیار جدی زد !
من کلا اعضابم شدید خورد شد از دستش :(
نمیگم بازی بدی هست یا خوب یا ... اما واقعا فن بیس های این بازی منتظر این بودند ؟
من گیم پلی دیدم ازش , خود بازی بد نیست فکر کنم . اما من انتظار این رو نداشتم ! نه فقط من ! بلکه اون حدود 90 درصد دیسلایک خوردن تریلرش و اون امضا , هم همین رو میگه !
نمیدونم چرا اینجوری شده ؟
الان واقعا نمیدونم این Retro Studios چیکار میکنه ؟
امیدوارم روزی شاهد دوباره دیدن یک مترویدی مثل Metroid Prime های اصلی باشیم . امییدوااارررررم :((

ممنون

EDIT جدید :
راستی اینو بگم که به دلیل بی دلیلی هم نیست به نظرم
ببین به نظرم ساخت این بازی AAA پر هزینه هست ولی حتی اگه یه متریود با کیفیت خیلی بالا هم بسازه و منتشر کنه بازم فروشش نهایت به نظرم حدود یک میلیون بشه احتمالا و نینتندو سخته براش فکر کنم بخواد یه همچین ریسکی بکنه ؟ البته این نظر منه و شایدم غلط باشه
تشکر مجدد

آخرین ویرایش:

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
من یه توضیح بدم بچه ها گیج نشن
مرکوری میخواسته یه متروید اول شخص واسه wiiu و 3ds بده.دموی بازی رو میسازه میده دست نینتندو.نینتندو بازی رو رد میکنه.این مال چند ماه پیشه.حالا شایعه از این قراره که این بازی جدید مرکوری همون بازیه فقط شخصیت های متروید بخاطر کپی رایت حذف شدند

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
روح contra با 2 بعدي بودن عجين شده :|

اصلاً در مخيله من نمي گنجه بتونن كنترا رو 3 بعدي كنن :| اخه چه مدلي :| اگر بتونن و درست از اب درش بيارن كه شاهكار تمام عياري انجام دادن

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آرت جدید بازی:

sr1rkj7uuwudx8qp5h0f.jpg

=p~

یعنی چی میتونه باشه؟ تصوراتم از Contra جدید رو نابود کرد ولی از طرف دیگه به شدت خفن و Castlevaniaـیی هست:d

پ.ن: در نگاه دوم یه اسلحه روی پای چپش میبینم. Contra آقا Contra
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
واقعا امیدوارم قسمت سوم کستلوانیا باشه، امیدوارم این سری به فراموشی سپرده نشه هر چند بعید می دونم زیر سلطه کونامی بتونند کار خاصی انجام بدن افسوس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر