عنوان جدید MercurySteam

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Mercury Steam، سازنده عنوان موفق Castlevania، با انتشار عکسی در سایت رسمی خود، خبر از ساخت جدیدترین بازی خود داد:

20824620298414930291.jpg

توضیحات عکس:

جستجو و گشت و گذار در دنیاهای جدید، مبارزه با موجودات عجیب و غریب و پیدا کردن قهرمانان جدید. اخبار بیشتر به زودی...

هنوز چیزی در رابطه با بازی و حتی نام آن مشخص نشده است. اطلاعات کامل به زودی از بازی منتشر خواهد شد.

Contra؟ 8->

Last edited by a moderator:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
استایل عکسه به توی روبات و این حرفها میخوره :D زاویه ـش حس و حال این بازی دو بُعدیا رو میده ، او یارو و سیگارش هم به قول علی می دهد کونترا :(

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
امیدوارم با مدیریت مسخره اون رئیس گند نزنن به آینده شرکت. چیزی که تو کسلوینا 2 دیدم. والا، با اون قیافش :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
الان مساله اینجاست که ناشرش کیه؟ اگه کونامی باشه که همون نسازن بهتره، چون بعد از TPP فکر نکنم دیگه کسی بازی که زیرش اسم کونامی نوشته رو بخره lol :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
الان مساله اینجاست که ناشرش کیه؟ اگه کونامی باشه که همون نسازن بهتره، چون بعد از TPP فکر نکنم دیگه کسی بازی که زیرش اسم کونامی نوشته رو بخره lol :D
MS مگه مال کونامی هست؟:biggrin1: توی ویکیپدیا که چیزی نزده بود. ولی یه جا گفته بود کونامی صاحبشون هست.
حالا که کوجیما پروداکشنز پاچیده شده به سقف، به نظر میاد الان اینا پرچم دار استودیوهای کونامی باشن:biggrin1: همچنین باید کم کم باهاشون خدافظی کنیم:(

• Like
Reactions: LBJ4Ever

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
یک open world دیگه

کم مونده بیان یه نسخه ow از گاد او وار بدن یرن خونه هاشون :|
من مشکل زیادی ندارم اما امیدوارم جهان باز بودن به معنای افت کیفیت کلی بازی نباشه :d

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
با توجه به شایعه های اخیر، به نظر من می تونه مخصوص موبایل ها هم باشه.... هر چند که فکر میکنم Mercury Steam استدیوی بزرگی هست (از نظر وسعت و تعداد اعضا) و روی آوردن به ساخت بازی موبایل زیاد جالب نباشه براشون مگر اینکه مالک که کونامی هست خواسته باشه ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر