عنوان جدیدی از سری The Longest Journey تایید شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
درود...

65478357607866049740.jpg

استودیوی Funcom از ساخت دنباله یکی از زیباترین عناوین سبک ماجرایی یعنی سری The Longest Journey تحت نام Dreamfall Chapters خبر داد. بازی مراحل ساخت خود را زیر نظر استودیوی تازه تایسیس Red Thread Games (توسط Ragnar Tornquist) سپری می کند.
از آنجایی که فانکام بر روی بازی های آنلاین تمرکز دارد، قراردادی بین آنها و Red Thread Games بسته شده که بر اساس آن سازنده سود حاصله را به صاحب امتیاز این سری یعنی Funcom، به توسعه این بازی خواهد پرداخت؛ ضمنا، آقای Tornquist علاوه بر همکاری در ساخت Dreamfall Chapters، در جایگاه خود بعنوان کارگردان هنری دیگر عنوان MMO کمپانی Funcom یعنی The Secret World، باقی خواهد ماند.
وی اظهار داشت:

" من واقعا هیجان زده هستم که بالاخره فرصتی برای ادامه دادن حماسه The Longest Journeyفراهم آمده است. با وجود پایان باز نسخه قبلی، بازیکنان در آرزوی دیدن ادامه ای بر این عنوان بودند و قرارداد من با Funcom این مهم را میسر می کند. شخصا از Funcom به خاطر این فرصت فوق العاده بسیار سپاسگزارم و انتظار برای بازگشت به دنیایی که بیش از یک دهه از ساخت آن می‌گذرد و ادامه داستانی که بازیکنان به مدت 6 سال در انتظار آن بوده اند، واقعا سخت است."

انتظار می رود اخبار بیش تری از Dreamfall Chapters در ماه جاری منتشر گردد.

منبع

The Philosophers

کاربر سایت
Mar 15, 2006
162
نام
H O S S E I N
شوخــــــــــی نکن...
نسخه آخر با فارنهایت ـه کیچ هم زمان عرضه شده بودن... اصلاً اینارو من دوش به دوش هم جلو می رفتم... داستان جفتشم عالی...
یادش بخیر
خیلی خوشحال شدیم.
ممنون.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
شوخــــــــــی نکن...
به خدا :crying1:...
اشک شوق:crying1:...
دریمفال خدا بود...
===
کیوان ممنون برای ترجمه، فقط بگو ببینم این ویروس شکلک به تو هم منتقل شد ؟
yahoo_22.gif
بردار اون شکلک ملعون رو از کنار تیتر
biggrin1.gif
اسمایلی کنار تیتر خبر مشکلی نداره، مهم اینه توی خبر اسمایلی گذاشته نشده.
===
پ.ن : این الان با این یکی فرق داره یا یکی اند ؟
yahoo_7.gif

Dreamfall Chapters تایید شد
نه یکی ان!:D ماشاالله انقدربازی طرفدار داره که تاپیکش رفته خیلی عقب ندیدمش!:D
یه جوون مرد پاکش کنه.

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
درود

کیوان ممنون برای ترجمه، فقط بگو ببینم این ویروس شکلک به تو هم منتقل شد ؟ :| بردار اون شکلک ملعون رو از کنار تیتر :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من که بعید میدونم اصلا هیچکدوم از عناوین این سری رو بازی کرده باشم ، نسخه های قبلیش چطور بودن ؟ ( شاهکار ، خیلی خوب .... یا افتضاح ؟ )

پ.ن : این الان با این یکی فرق داره یا یکی اند ؟ :-/

[h=3]Dreamfall Chapters تایید شد[/h]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر