عنوان جديد پيتر مولينيو "كنجكاوي" 22 آگوست عرضه خواهد شد

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
curiosity-22cans.jpg

همه ما كم و بيش آقاي خاص دنياي بازي ها را مي شناسيم. پيتر مولينيو كه خالق عناوين متفاوت و قابل تحسين همچون Dungeon keeper و Fable بوده است، چندي پيش استديوي Lionhead را ترك كرد و تصميم بر اين گرفته بود كه استديويي مستقل بنا كند. البته او اين كار را هم كرد، همانطور كه مي دانيد نام اين استديو 22cans است.

طبق خبر ها آقاي خاص با بازي خاص خود دوباره بازگشته است. اين بازي كه "كنجكاوي" نام دارد داراي مكانيزم كاملا متفاوتي از يك بازي عادي است، شايد خيلي سخت اسم آن را بتوان يك بازي گذاشت، اما اين "چيز جديد" از سوي يك بازي ساز ساخته شده است. طبق گفته هاي مولينيو بازي كننده ها يك مكعب بزرگ كه از 60 ميليون مكعب كوچكتر ساخته شده است را مي تراشند تا راز داخل هسته را بيابند، اين راز "بسيار با ارزش است و چيزي است كه زندگي را مي تواند تغيير دهد". كنجكاوي مي تواند تا يك ميليون بازي كننده را پشتيباني كند كه در زماني واحد اين مكعب را بتراشند و فقط يك نفر مي تواند به راز اين مكعب پي ببرد.

"بسيار شگفت انگيز است و من فكر مي كنم در خبر ها بيايد و البته بايد گفت كه يك گربه نيست" اشاره اي به قضيه ي گربه اي Schrödinger ، كه شما تا وقتي در جعبه را باز نكنيد نمي دانيد گربه زنده است يا مرده.

اين بازي! در 22 آگوست براي PC و iOS و Android عرضه خواهد شد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
خو چرا نره؟ الان که فقط روی گوشی ها یه کات د روپ هست یه انگری برد( انگری برد هم چندان خوشم نمیاد ولی چون محبوبه گفتم:D) بقیش یه مشت گیمی که مفت هم گرونه
تازه به نظرم باید بازی سازهای کار درست هم بیان توی این زمینه بازی بسازن حداقل واسه ما گیمرا که میخوایم بین راه یا توی صف های طولانی با گوشیم ور بریم. بازی هایی که حداقل یه ایده جدید توشون باشه نه یه مشت آت و آشغالی که مارکتا رو شلوغ کردن.
البته در کنارش می تونه پروژه اصلی رو هم دنبال کنه و ایده های جالب و کوچیک رو توی این قالب منتشر کنه
من از دید خودم گفتم چون کلا از بازی موبایل خوشم نمیاد :D ولی خب مشخصه که یه سری ایده واسه بازی های ساده یا موبایل داره، اگه بتونه درست ایده هاش رو پیاده کنه چیزهای عجیب و غریبی میسازه :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,165
نام
محمد امین
ای بابا این که خداحافظی کرده بود..!؟ گفتیم راحت شدیم ها..!

البته خیلی خوبه که رفته سراغ بازی های موبایل

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خب از الان یه روزشمار باید بذاریم 22 آگوست شروع کنیم به تراشکاری:d
برم آهنگری محله‌مون چنتا وسیله بخرم کم نیاد:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر