عنوان «Divinity: Original Sin 2» برای دو کنسول «PS4» و «Xbox One» منتشر خواهد شد

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
یکی از عناوین تحسین برانگیز سال 2017، بدون شک عنوان «Divinity: Original Sin 2» بود که در سال گذشته میلادی، فقط برای پلتفرم «PC» منتشر شد. به تازگی اعلام شده است که این عنوان RPG بسیار خوب، برای دو کنسول «PS4» و «Xbox One» نیز منتشر خواهد شد.

نسخه کنسولی Divinity: Original Sin 2 در ماه اوت 2018 توسط «Bandai Namco» انتشار خواهد یافت. این عنوان یک رابط کاربری مناسب برای کنسول خواهد داشت و همچنین مود آنلاین چهار نفره به صورت کواپ نیز در این نسخه وجود خواهد داشت که این مود در نسخه PC محبوب بود، همچنین بازی مود کواپ دو نفره که به صورت «Split-Screen» دنبال می‌شود نیز خواهد داشت و همان‌طور که می‌دانید، بازی بخش تک نفره و چند نفره نیز دارد.

این عنوان فوق العاده که توسط «Larian Studios» ساخته شده است، هم‌اکنون برای خرید روی پلتفرم PC در دسترس است و همان‌طور که گفته شد، در ماه اوت 2018 برای PS4 و Xbox One نیز منتشر خواهد شد. نسخه PC این عنوان، در حال حاضر متای بسیار خوب 93 را دارد.

منبع:GameSpot

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
بازی نوبتیه از تاکتیک خوبی هم برخورداره ، برای یک عنوان ایزومتریک گرافیک قابل قبولی هم داره ، یه خوبی هم که داره برای انجام هر ماموریت یا کاری راههای متنوعی پیش روته و حالت خطی نداره . داستان و شخصیتهای گیراش هم کشش خوبی داره برای این گیم پلی طولانی . روی PC نصبو کمی بازیش کردم بعد از تعریفهایی که ازش شنیده بودم ، ولی از اونجایی که بازی طولانی و بیشتر با کنسول حال میکنم بازی کنم یه مدته کنار گذاشتمش . حالا دیگه صبر میکنم تا بازی بیاد برای PS4

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
RPG کجاش RTS هست به خودتون گیمر میگید؟
نخیر ما به خودمون گیمیر نمیگیم فقط هر هفته یکی دو ساعت بازی میکنیم
حالا شما نیاز نیس ناراحت گیمیری ما باشی
حالا ی نفر اشتباه گفت یا نمیدونه نیازی نیس اینطوری جواب بدی خیلی راحت میتونی با کمال احترام بگی سبکش اینه

• Like
Reactions: dr.ice and Lord Bg

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
بازی نوبتیه از تاکتیک خوبی هم برخورداره ، برای یک عنوان ایزومتریک گرافیک قابل قبولی هم داره ، یه خوبی هم که داره برای انجام هر ماموریت یا کاری راههای متنوعی پیش روته و حالت خطی نداره . داستان و شخصیتهای گیراش هم کشش خوبی داره برای این گیم پلی طولانی . روی PC نصبو کمی بازیش کردم بعد از تعریفهایی که ازش شنیده بودم ، ولی از اونجایی که بازی طولانی و بیشتر با کنسول حال میکنم بازی کنم یه مدته کنار گذاشتمش . حالا دیگه صبر میکنم تا بازی بیاد برای PS4
ها ایی ایزومتریک یعنی چه؟:D
واسه انقباض عضله میدونم چی هست ولی تو بازی نه.یعنی تصویر ثابته؟انیمیشنی چیزی نداره؟عکسای بازی رو دیدم بد نیست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
ها ایی ایزومتریک یعنی چه؟:D
واسه انقباض عضله میدونم چی هست ولی تو بازی نه.یعنی تصویر ثابته؟انیمیشنی چیزی نداره؟عکسای بازی رو دیدم بد نیست
همین حالتی که دوربین از بالاست و حس بازی استراتژیک بهتون دست میده، یعنی ایزمتریک! این یا نمونه ی دیگه ش دیابلو! :D

• Like
Reactions: x-x and .Amirone

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر