عنوان «Crash Bandicoot N. Sane Trilogy» زودتر از موعد مقرر عرضه می‌شود

MR Spidy

کاربر سایت
Apr 14, 2018
122
عنوان «Crash Bandicoot N. Sane Trilogy» که چندی پیش عرضه آن برای PC، Xbox One و Nintendo Switch تایید شده بود، چند روز زودتر از موعد مقرر به بازار عرضه خواهد شد.

پیش از این قرار بود این بازی در تاریخ ۱۰ جولای عرضه شود ولی امروز کمپانی «Activision» اعلام کرد که تاریخ عرضه آن را تغییر داده و حال این عنوان در روز ۲۹ ژوئن روانه بازار می‌گردد. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy که سال گذشته به صورت انحصاری برای PlayStation 4 عرضه شد، شامل سه نسخه اول این سری بوده و بسیاری از بخش‌های گرافیکی آن به صورت کامل بهبود یافته است. با توجه به موفقیت این بازی و طبق گزارش‌های منتشر شده، نسخه جدیدی از این سری برای عرضه در سال ۲۰۱۹ در حال ساخته شدن است.

آخرین ویرایش:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
خودتم یه نظری داری به اسم وجود نداشتن انحصاری که کسی به اون اهمیت نمیده و نظر خود توء و تو پست من نوشته بشخصه:)) خب الان که چی خوشحال شدی مثلا؟ افرین خوشحالیتو واسه خودت نگه دار نه اینکه مثل عقده ای ها بیایی بگی به به دم اکتی گرم سونی فنا ضایع شدن افرادی مثل توئن که بحثای چرند شروع و فروم به گند میکشن واسه همینه که اکثر کاربرای خوب رفتن:-& مشخصه کنسول نداری نمیخواد دروغ بگی(:|
.............
بخاطر اسپم شرمنده :))
گلم عكس بدم ؟ برو خداي جنگتو بازي كن چيكار داريي به خبرهاي بازي هاي مولتي پلتفرم ؟ اون تايپكي كه همتون اونجايد چرا منو بن كرده ؟ ☹️ چون سه روز بعد از عرضه اين ريمستر گفتم اين بازي براي همه پلتفرما مياد تو يكي از همونا بودي كه مسخره كردي ولي خب اين بازي براي ما قديمي بازها خيلي ارزشمنده و خيلي بيشتر شد با اين مولتي شدنش در ضمن اگه خواستي ببيني كنسولامو بگو عكس بفرستم

Sent from my iPhone using Tapatalk

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
من واقعا از این ریمستر خوشم نیومد اشتباه برداشت کردی :D یه مدتم پست نمیدادم تو تاپیکش چون بازی کرده بودم و حس اون زمان به من یکی منتقل نکرد:-" عقده ای این دوستمونه که الکی خوشحال میشه و فکر میکنه چه واقعه ای رخ داده خب لازم نیست بیاد بیان کنه و بگه من چقدر خفنم فهمیدم اکتی چقدر دزده:-?? من کی رفتم تو تاپیکای xbox یا pc یه مشت چرند بگم و مزه بپرونم؟ مثل کاری که این اقا یسری از خود سونی فنا میکنن و فکر میکنن که خیلی بامزه ان
دوستان نقل قول نکنید چون جوابتون نمیدم هم وقت خودم تلف میشه هم شما<):)
اخه نازي چون مولتي پلتفرم شد ؟ عيب نداله پيش مياد در ضمن كلي سند هست سوني دزدتره در ضمن من فن خودمم خيالت راحت تعصب ندارم روي چيزي

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
گلم عكس بدم ؟ برو خداي جنگتو بازي كن چيكار داريي به خبرهاي بازي هاي مولتي پلتفرم ؟ اون تايپكي كه همتون اونجايد چرا منو بن كرده ؟ ☹️ چون سه روز بعد از عرضه اين ريمستر گفتم اين بازي براي همه پلتفرما مياد تو يكي از همونا بودي كه مسخره كردي ولي خب اين بازي براي ما قديمي بازها خيلي ارزشمنده و خيلي بيشتر شد با اين مولتي شدنش در ضمن اگه خواستي ببيني كنسولامو بگو عكس بفرستم

اخه نازي چون مولتي پلتفرم شد ؟ عيب نداله پيش مياد در ضمن كلي سند هست سوني دزدتره در ضمن من فن خودمم خيالت راحت تعصب ندارم روي چيزي

هم وقت خودم تلف میشه هم شما<):)
نازی خیلی خوب بود خدای جنگم بسی حال میده :)) من جدی از این ریمستر خوشم نیومد استاد حالا هرچی میخوای بگی بگو من فقط عناوین چندتا شرکت به غیر سونی بازی کردم تو این نسل چون اکثریت چرند بودن از نظر خودم و دلیلی هم نمیبینم که توجیهش کنم و بازم
هم وقت خودم تلف میشه هم شما البته برای شما از کلمه تو استفاده میکنم<):)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر