عنوانی مشابه LBP بر روی XBL!!!

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
سلام؛
اخباری به گوش می رسد مبنی بر اینکه بازی ای پلتفرمر و بسیار شبیه بازی LBP به نام Magnetic Mind برای XBL توسط استودیوی XNA ی مایکروسافت ساخته می شود.
توضیحات سایت خود بازی:
در بازی شما کنترل یک پسر کوچک را به عهده دارید. او خود را یک باره در جهانی واقعی می یابد که همه چیز بزرگ است. او نمیداند که چه اتفاقاتی برایش افتاده است زیرا تمام حافظه اش را از یک روز گذشته از دست داده است. حال بازیکن(شما) باید به او کمک کنید تا این پسر کوچک به وقایعی که برایش پیش آمده پی ببرد.

mm1_t2.jpg

این پسر کوچک می تواند در محیط سه بعدی بازی به هر طرفی حرکت کند و می تواند بپرد و یا حتی از دیوارها بالا برود. همچنین در بازی طناب و زنجیر وجود دارد که می تواند راحت تر گردش کند. او یک انگشتر کوچک در دستش دارد که با این انگشتر عجیب و خاص می تواند وسایل بزرگ مانند هواپیما و ... را به هر جایی که می خواهد ببرد و یا کنترل وسایل نقلیه را داشته باشد مانند یک اسکیت بورد. با وجود این حلقه می تونانید به این پسر کمک کنید تا از تمامی دام هایی که برای اوست بگذرد و به حقیقت برسد.
در حال حاضر ما در حال کار بر روی دو محیط آشپز خانه و باغ هستیم و در مراتب بعدی کار ما بر روی مراحلی همچون حمام و زیرزمین نیز کار می کنیم. هدف ما این است که یک تصویر بصری واقعی را درست کنیم و در حال حاضر واقعا عالی به نظر می رسد.
ما قصد داریم این بازی را برای XBL بسازیم و تاریخ انتشار هنوز معلوم نیست. شاید در یک روز در سال 2010 و یا شاید در همین ماه آگوست 2009.

چند تصویر از بازی(برای دیدن بزرگتر تصویر بر روی آن کلیک کنید):

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
شاید محیط بازی شباهتایی داشته باشه اما به نظرم زیاد ربطی ندارن به هم!
هدف LBP فقط create and sharing بود داستانی نداشت!
ممنون از خبر

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
از نظر گرافیک شاید یه مقدار شبیه باشن ولی در کلا هیچ ربطی به هم ندارن.:biggrin1:

حالا من از این جور سوژه ها انقدر خوشم میاد.:biggrin1: دیگه با وجود این و Shadow Complex و چندتا بازی دیگه یه پوینت 4000 تایی واجب میشه.

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
شاید محیط بازی شباهتایی داشته باشه اما به نظرم زیاد ربطی ندارن به هم!
هدف LBP فقط create and sharing بود داستانی نداشت!
از نظر گرافیک شاید یه مقدار شبیه باشن ولی در کلا هیچ ربطی به هم ندارن.:biggrin1:
خوب این بازی چه ربطی به LBP داره؟ اصلا با LBP قابل مقایسه نیست....
منظورشون از شباهت به LPB یکی گرافیک بوده و یکی پلتفرمر بودن و رقیب بودن برای LPB نه داستان و ...(احتمالا).
نگفتن چقدر پوینت میخواد؟
خیر چیزی معلوم نیست.

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
از هر لحاظ فکر میکنم شبیهش نیست. مگه گرافیک هم عنصری برای شباهته؟!:eek: اگر هم باشه LBP خیلی خداتره.
ولی خداییش خوشگله. بازی جالبی از آب درمیاد! ممنون بابت خبر

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
به نظر من که به هیچ وجه در حد LBP نیست و حتی ربطی هم به بازی نداره.بزرگی LBP به همون قابلیت ساخت مراحلش هست.
گرچه کاراکتر های بازی مثل سک بوی اصلا قابل مقایسه با این کاراکتر ساده این بازی نیست.
در کل منو یاد یه بازی روی میکرو میندازه.اون موقع ما به بازی بتمن می گفتیم چون تیپ لباسش خیلی شبیه بتمن بود حالا نمی دونم درست بود یا نه ولی مثل همین بازی کاراکتر اصلی خیلی کوچیک بود و مراحل بازی تو آشپزخونه و اتاق های انجام می شد.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
این جور چیزا تازه نیستند Microsoft یه مدت پیش هم یه بازی رو Live داد که در حقیقت ابزار بازی سازی برای افراد کم سن و سال بود فکر کنم اسمش Kudo بود...
حالا اگه اونو میگفتن یه حرفی ولی این یک رو نمی دونم...
وایسیم ببینیم چی میشه...بدون تعارف باید قبول کرد Microsoft در عرصه ی کپی کردن افکار ید طولایی داره پس اگه این بازی اومد و شباهت زیادی به LBP داشت شگفت زده نشید:biggrin1:

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
به نظرم مقایسه همچین بازیی اونم مربوط به XBL با عنوان بزرگی مثل LBP اشتباهه نمیگم این بازی بدی هست یا نیست ولی ساختن عنوانی قابل رقابت با LBP خیلی مشکله;)

LBP هر مرحله که میرفتم جلو بیشتر به جادو و خلاقیت سازنده هاش پی می بردم:eek:
البته ایده ی بازی خیلی با حاله فکر کنم بازی خوبی بشه

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
میخواین از سطح کپی برداری های MS مطلع بشید کافیه این تبلیغ اخری MS رو ببینید

اومده از اهنگ LBP استفاده کرده که واقعا ........

http://www.gametrailers.com/video/get-connected-xbox-360/53872
تقلید و دزدی افکار توسط Microsoft چیز عجیبی نیست ولی اینی که شما میگی ربطی به MS نداره...
خب منم یه تریلر از Motor Storm:Pacific Drift دارم که از همین GT دانلود کرده بودم،از ST های In Game ه Pure توش استفاده شده این که دلیل نمی شه که Sony از ترک های Pure استفاده کرده باشه...یه بنده خدا اومده اینا رو میکس کرده و بعد Upload کرده...

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
تقلید و دزدی افکار توسط Microsoft چیز عجیبی نیست ولی اینی که شما میگی ربطی به MS نداره...
خب منم یه تریلر از Motor Storm:Pacific Drift دارم که از همین GT دانلود کرده بودم،از ST های In Game ه Pure توش استفاده شده این که دلیل نمی شه که Sony از ترک های Pure استفاده کرده باشه...یه بنده خدا اومده اینا رو میکس کرده و بعد Upload کرده...
دوست عزیز در واقع اون یک ST معمولی بود که در هر دو بازی MS و Pure استفاده شده بود که فکر نکنم بشه بهش گفت تقلید
نه این که ماکروسافت برای تبلیغات از اهنگی استفاده کنه که در واقع نماد بازی LBP هستش ;)

واقعا نمیدونم این کپی برداری ها و سیاست های ماکروسافت کی میخواد تمام بشه

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
واقعا نمیدونم این کپی برداری ها و سیاست های ماکروسافت کی میخواد تمام بشه
ببخشید ولی سونی هم کم تقلید نکرده مایکروسافت هم تقلید کرده و برای بالا بردن کیفیت ها همه ی شرکت ها همه کاری میکنند چرا هی دارید فن بازی درمیارید ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر