عمل نکردن دسته XBOX One x

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
یکی از رفیق های خودمم یدونه one s خریده اما وسط بازی یه دفعه دسته دیسکانکت میشه در کل به احتمال خیلی زیاد باگ نرم افزاری هست و اپدیت جدید بیاد برطرف میشه جدا از این اینا کلا گارانتی ندارن و به هیچ عنوان دستگاه رو دست کسی ندید که تست(یا تعمیرش)کنه چون بهتر که نمیشه هیچ بدترم میشه!
با من با دوستم موافقم تحت هیچ شرایطی کنسول در دست تعمیر کار و غیر نده این مشکل من همون اولم گفتم به احتمال خیلی زیاد با یه که مال ویندوز ۱۰ این مشکل رو من حتی روی کنسول پلی استیشن هم داشتم

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
برای من این مشکل یک بار پیش اومد به خاطر وزن زیاد باتری های شارژی و لق زدن بود که پشت در باتری دسته یک تکه کوچک اسفنج گذاشتم که باتری تکون نخوره و درست شد.
حالا نمیدونم برای شما جواب میده یا مشکل دیگه ای داره دسته یا کنسول

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
سلام.ایکس باکس وان من بعد از اینکه از حالت sleep در میاد بیرون دسته عمل نمیکه و چراغ دکمه ایکس باکس وسط روی دسته چشمک میزنه و دکمه ها عمل نمیکنند؟
با این تفاسیر شما شما یه راه حل ساده‌ای در پیش داری اگه بتونی یه دسته ایکس باکس دیگه جور بکنی و اونم تست بکنی خیلی راحت میتونی ببری که این مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری یا مال دستت هست مثلا تو شهر ما هست مثلاً جایی که دسته کرایه می دن هم کرایه بکنی یه روز نصف روز دو روز یا اگه دوستی داری آشنایی دارید دسته بگیری که چه بهتر این به نظر من بهترین روش برای اینکه بفهمی مشکل از کجاست

Mehdi Lotfi

کاربر سایت
Sep 19, 2017
13
اتفاف
با این تفاسیر شما شما یه راه حل ساده‌ای در پیش داری اگه بتونی یه دسته ایکس باکس دیگه جور بکنی و اونم تست بکنی خیلی راحت میتونی ببری که این مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری یا مال دستت هست مثلا تو شهر ما هست مثلاً جایی که دسته کرایه می دن هم کرایه بکنی یه روز نصف روز دو روز یا اگه دوستی داری آشنایی دارید دسته بگیری که چه بهتر این به نظر من بهترین روش برای اینکه بفهمی مشکل از کجاست
اتفاقا منم به همین فکر افتادم.امروز دسته رو بردم پیش چند تا نصاب بازی ،متاسفانه هیچکدومشون xbox one نداشتن همه تو کار سونی بودن .فردا دسته رو میبرم بازار ببینم مشکل از دسته هست یا کنسول؟

Mehdi Lotfi

کاربر سایت
Sep 19, 2017
13
من کنسول رو دست دوم از مغازه گرفتم و دوهفته مهلت تست داده.پیگیرم اگه مشکل سخت افزاری داشته باشه پسش بدم.به هر صورت نتیجه رو تو اینجا میگذارم تابرای کسایی که با همچین مشکلی مواجه هستند راهنمایی باشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر