شایعه علت تاخیر بازی cyberpunk کنسولهای نسل حاضرند.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
براساس گفته های اینسایدر معروف لهستانی bory niespielak علت اصلی عدم عرضه در تاریخ قبلی ،کنسولهای نسل حاضرند که به اندازه کافی قدرتمند نیستند تا بازی را بخوبی اجرا نمایند.
Screen_Shot_2019_06_09_at_4.22.17_PM.0.png

هفته گذشته cdpr بازی سایبرپانک را به سپتامبر 2020 منتقل کرد و علت آن را رفع باگها و گلیچ ها اعلام کرد ولی افزود که بازی در حال حاضر آماده است و قابل بازی.
به نظر می آید مشکل اصلی با اکس باکس اورجینال است و تجربه در آن رضایت بخش نبوده است.و در ادامه bory اضافه کرده که قرار بوده اگر تا ژانویه این مشکل رفع نشود. بازی تاخیر بخورد.
البته این شایعه هست ولی فراموش نکنیم که cdpr بخاطر کنسولها ، قبل عرضه witcher مجبور به دانگرید بازی شد و در این اواخر شایعاتی پیرامون دانگرید بازی با مقایسه تریلرها نیز به گوش میرسید.
کاربران لهستانی در دیسکورد به او اعتماد دارند و حکم جیسون شرایر را برای آنها دارد.
متن ترجمه شده در ذیل آماده است،به امید آنکه اینبار برای ضعف کنسولها cdpr مجبور به دانگرید دوباره نشود و راهی برای اپتیمایز بازی پیدا کند.
gm-5dcb861a-8539-4cdc-9cb2-4628fe9c0fd8-cp-discord.jpg

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
شما GOW / Zelda:BotW یا RDR II همین نسل رو بنداز تو سال 2015 همون داستان TW3 تکرار میشه:Dاین استودیویی که ازش ژانگولر ساختید پیش از این نشون داده وقتی به دیوار سفت بخوره(2007-2011) تو افق محو میشه و از شانس بدش 2020 هم یکی از اون سالهاست:D

گرچه اینو دوستان PC گیمر بهتر میدونن اما تا جایی که در جریانم پس از پورت بد GTA IV راکستار سر پورت GTA V و RDR II خیلی خوب کار کرد.اینکه بازیهاشو دیر روی PC منتشر میکنه دیگه به سیاستهای خودشون و قراردادهایی که با سونیُ مایکرو دارن برمیگرده.
اتفاقا RDR 2 خیلی شانس آورد با ویچر نخورد وگرنه نصف پارسال هم جایزه نمی‌گرفت :D همین الان لیست بهترین های دهه تو متاکریتیک هست، ویچر ۳ هم از GTA V و هم RDR 2 بیشتر تو لیست‌ها بوده و رتبه بالاتری داره، دیگه فکر کن اینا همزمان با ویچر ۳ عرضه میشدن، چه خنده بازاری میشد! :D:D این استودیو پله های ترقی رو یکی یکی طی کرده و الان هم به جایی رسیده که خیلی جاها بازیش رو موردانتظارترین بازی امسال انتخاب کردن، در مورد چی داری حرف میزنی؟ :D

این لیست بهترین های دهه، یه نگاه به رتبه ویچر بنداز، یه نگاه هم به RDR :D

amt_img_20200125_015606.jpg

آخرین ویرایش:

sepehr_100

کاربر سایت
Mar 16, 2017
111
اتفاقا RDR 2 خیلی شانس آورد با ویچر نخورد وگرنه نصف پارسال هم جایزه نمی‌گرفت :D همین الان لیست بهترین های دهه تو متاکریتیک هست، ویچر ۳ هم از GTA V و هم RDR 2 بیشتر تو لیست‌ها بوده و رتبه بالاتری داره، دیگه فکر کن اینا همزمان با ویچر ۳ عرضه میشدن، چه خنده بازاری میشد! :D:D این استودیو پله های ترقی رو یکی یکی طی کرده و الان هم به جایی رسیده که خیلی جاها بازیش رو موردانتظارترین بازی امسال انتخاب کردن، در مورد چه داری حرف میزنی؟ :D

این لیست بهترین های دهه، یه نگاه به رتبه ویچر بنداز، یه نگاه هم به RDR :D

amt_img_20200125_015606.jpg
خنده بازار چی میشد؟:Dگفتی بیشترین گوتی رو گرفته" گفتم اگه RDR II/GOW/Zelda هم بجای TW3 بودن(البته نه اینکه همزمان با TW3 تو 2015 باشن بلکه به تنهایی با MGS V/BBو...رقابت میکردن) احتمال زیاد همچین نتیجه ای پیش می اومد.طبق همین آمار بازی دهه که متا منتشر کرده و خودت گذاشتی پس نتیجه میگیریم ویچر 3 در برابر TLOU و Zelda تو یه سال هیچ شانسی نداشته:D
حالا هم دیر نشده" 2020 گردهمایی رقبای خفنه.ND هم قراره با تمام توانش ظاهر بشه.این گویُ این میدان برای CDPR:D

• Like
Reactions: g4mer

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
الان اگه صرفا روي متا و گوتي بريم جلو asobo studio از اينفينتي وارد بهتره هم متاش بالاتر از مدرن وارفره و هم تعداد گوتي هاش
(استديو سازنده a plague tale) :D

صرفا متا و گوتي كيفيت رو نشون نميده كدوم استوديو قوي تره
متا بيشتر مضمون بازي رو مورد هدف قرار ميده و اونقدر تكنيك و انجين و خلاقيت بصري براش مهم نيست

كلا نه تنها راكستار بلكه سانتا مونيكا و اپيك گيمز و ناتي داگ و بانجي كه كلا ميشه گفت استوديو هاي امريكاي به مراتب چند پله از كانادايي و اروپايي ها سر تر هستن از لحاظ كيفي

اما مي تونن اروپايي ها و ژاپني ها از لحاظ داستان و لول ديزاين بهتر عمل كنن....

• Like
Reactions: g4mer

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
خنده بازار چی میشد؟:Dگفتی بیشترین گوتی رو گرفته" گفتم اگه RDR II/GOW/Zelda هم بجای TW3 بودن(البته نه اینکه همزمان با TW3 تو 2015 باشن بلکه به تنهایی با MGS V/BBو...رقابت میکردن) احتمال زیاد همچین نتیجه ای پیش می اومد.طبق همین آمار بازی دهه که متا منتشر کرده و خودت گذاشتی پس نتیجه میگیریم ویچر 3 در برابر TLOU و Zelda تو یه سال هیچ شانسی نداشته:D
حالا هم دیر نشده" 2020 گردهمایی رقبای خفنه.ND هم قراره با تمام توانش ظاهر بشه.این گویُ این میدان برای CDPR:D
آها بخش اول حرفت رو اشتباه متوجه شدم :D فکر کردم گفتی ویچر جلوی اینا شانسی نداشته. زلدا که اصلا بحثش جداست ولی به نظرم بقیه بازی‌ها همون ۲۰۱۵ می اومدن اینقدر جایزه نمیگرفتن. دقیقا امسال باید CDPR دوباره یه خودی نشون بده، رقابت جذابی میشه قطعا :D هر چند برای من TLOU هم یکی از خفن ترین بازی هاست. بهترین بازی نسل فیلم هم واسه همین ND بود :D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
آها بخش اول حرفت رو اشتباه متوجه شدم :D فکر کردم گفتی ویچر جلوی اینا شانسی نداشته. زلدا که اصلا بحثش جداست ولی به نظرم بقیه بازی‌ها همون ۲۰۱۵ می اومدن اینقدر جایزه نمیگرفتن. دقیقا امسال باید CDPR دوباره یه خودی نشون بده، رقابت جذابی میشه قطعا :D هر چند برای من TLOU هم یکی از خفن ترین بازی هاست. بهترین بازی نسل فیلم هم واسه همین ND بود :D
الکی حالا فروبری طرفدار سونی شده باور نکنید ! البته باور نکنیم که ناشی از هست فروبری به راکستار و مخصوصا RDR2 هست البته نمیشه گفت هیت آدم با یک بازی حال نمیکنه دلیل نمیشه جلو یک بازی دیگه کوچیکش کنی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
RDR2 دقیقا زمان لانچ از همون مشکلاتی رنج میبرد که ویچر 3 هم داشت رنج میبرد افت فریم و یک سری باگ و گلیج + کوئست خراب که سیو ملت رو خراب میکردن دقیقا تمام این مشکلات رو RDR2 هم داشت ولی خوب ویچر رو سه تا پلتفورم اومد RDR2 رو دوتا

هیچ بازی گه خورده اندازه ی RDR2 روی PC بد باشه همون ویچر با کارت 670 به راحتی 60 فریم می داد یکم از گرافیکش کم می کردی باگم که کلا این سبک بازی ها زیاد دارن هر چند خودم کلا 2 3 تا باگ نه ازاردهنده بیشتر نداشتم RDR2 حتی مشکل شدید کرش هم داره فریم دهیش خیلی بدتره از صدای 7.1 پشتیبانی نمی کنه باگ هاش خیلی بیشتره تازه اینا همش در حالیه که 1 سال بعد از عرضش با اخرین پچش عرضه شده اصلا راکستار برای PC بازا هیچ احترامی قایل نیست CDP برعکس خیلی به PC بازا اهمیت نمی ده

اصلا RDR2 با پورت اشغالش با هیچ پورتی مقایسه نکن.

• Like
Reactions: Albis

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
سایبرپانک قرار نیست بنچمارک گرافیکی باشه پس اگه کسی با این خیال در انتظارشه پشیمون میشه. ولی از اونور تبدیل به یه اثر کاملا ناامیدکننده از لحاظ بصری هم نمیشه. گرافیکش در حدی خواهد بود که تجربه بازی لطمه نزنه.
مقایسه با راکستار از کجا پیداش شد؟
خب معلومه CDPR بعیده هیچوقت کارنامه شو به پرباری راکستار برسونه ولی اتفاقا از نظر دید کلی از طرف جامعه گیمینگ، با موفقیت احتمالی سایبرپانک میره تو لول راکستار یا ناتی داگ. ینی شرکت هایی که گیمر ها به کیفیت کارهاشون اعتماد دارن و از این نظر یه قدم از بقیه جلوترن.
و اینکه ویچر3 در هیچ شرایطی سطحش پایین نمیتونه بیاد!! تلاش یه سری رو درک نمیکنم. برا بحث راجب عظمت این بازی میشه راجب خود محتواش حرف زد. راجب نویسندگی محشر کوئست هاش، داستان فوق العاده.، نتخاب های گسترده، گیم پلی مفصل، جهان پهناور بسیار پویا با طراحی هنری فوق العاده و ... . ولی اگرم بحث جوایز رو پیش میکشید(که بی دلیله تو این بحث ها به نظر من) ، باید بدونیم ویچر تو یکی از 2 سال برتر نسل، در رقابت با متال گیر5، بلادبورن، فالوت 4 ، سوپر ماریو میکر و کلی بازی های خوب دیگه این جوایز رو گرفت.

این بحث های دانگرید سر ویچر هم پیش اومد. اتفاقا اونجا سی دی پراجکت دم عرضه دانگرید رو نشون داد که خیلی شوکه کرد همه رو. اینجا اولا میزان دانگری خیلی کمتره، و ثانیا از ویچر درس گرفتن و 1 سال قبل از عرضه سعی کردن DAMAGE CONTROL کنن. نتیجه نهایی باز از چیزی که دفعه اخر نشون دادن بهتر خواهد بود احتمال زیاد ولی اگرم نباشه، این بازی خیلی موارد زیادی داره تا محصول نهایی رو بالا ببرن. بنچ مارک گرافیکی بودن یکی از اون ها نیست! باید باهاش کنار بیایم.
بحث های دانگرید بعد از عرضه ویچر و مواجهه با کیفیت بازی فراموش شد. سر سایبرپانک هم همین میشه.
مارک کنید.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736

قشنگ معلومه چقدر ویچر 3 فشار آورده به این دوستان سونی فن که هر جور شده می خوان بی ارزش جلو بدن :(:))

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
نمیدونم واقعا چطوری میتونید CDPR رو با R* مقایسه کنید. R* خیلی قدیمی تر هست و طبیعتا هممون بعد از SA و Vice City و حتی IV یه حس تعصب و نوستالژیگ نسبت بهش داریم. اما واقعیت اینه راک استار از همون قبل انتشار IV راهشو جدا کرد و شروع کرد به دیدن گیمر به عنوان کیسه پول. از انتشار IV روی X360 و PS3 گرفته و بعدش اینکه بیان بگن نه هیچوقت رو پی سی نمیاد. چند مدت بعد بدن یه استودیو تازه کار یه پورت کاملا داغون و مزخرف با کلی مشکلات فنی (هنوز یادمه که من با یه CPU تک هسته ای داغون از کسی که Core 2 Quad (اونموقع نسل i هنوز در حد ایده بود شاید) داشت بهتر فریم میگرفتم ولی در عوض نصف تکسچرا واصه من لود نمیشد :)) ) عرصه کرد و بعدش تا 2 سال فقط داشتن پچ میکردن.
سر V پورت بهتری انجام داد ولی بازم نشون داد که گیمرو صرفا به عنوان گاو شیرده برای دوشیدن میبینند. چرا؟ چون عملا هیچ نظارتی روی بخش آنلاین PC انجام نمیداد و شما این اواخر هر سروری میرفتی حداقل 90% اون سرور چیتر بودن. :| قطعا این موضوعی نیست که راک استار نتونه جلوشو بگیره ولی بحث اینه که چرا باید اینکارو کنه؟

حالا مقایسه کنید با CDPR که DRM نمیذاره و میاد تو بازیش DRM رو مسخره میکنه. آره R* کارنامه بهتری داره، بازیای "خفن" تری ساخته و اینا، اما اگه بحث شرف و احترام به مشتری باشه، CDPR چندین کیلومتر جلو تره :)

(البته از حق نگذریم ساپورت آنلاین V واقعا خوب بود و تو این یه مورد R* عملکرد دور از انتظاری نشون داد)

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
بحث به نظرم بیفایده س
چون راک استار روی PC عملکردش بد بوده با پورتهای ضعیف و دیرهنگام
و CDPR هم باز پورت TW3 ش جالب نبود و کالکشن شامل سه گانه هم نداده هیچ شماره اول TW رو برای کنسولها پورت نکرد.
برای من که کنسول داشتم راک استار بهترین بوده از زمان PS2 تا الان. ولی برای کسی که PC داشته فوقش تا زمان عرضه سن اندریاس. بعدش کم کم با همون شماره های فرعی انحصاری مثل GTA LCS فاصله ش رو از PC دور کرد.

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر