علاقه Obsidian به ساخت Fallout: New Vegas 2

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

Urquhart spooled رییس استدیوی Obsidian اعلام کرد که او تیمش علاقه بسیاری برای ساخت Fallout: New Vegas 2 دارند.
وی گفت:"اگر قرار شود روزی این آرزو تحقق بیابد تیم ما بازی را بر اساس همان بازی قدیمیمان که در استدیوی Black Isla ساخته بودیم خواهیم ساخت.همچنین محیط بازی جدید اینگونه نخواهد بود که فاصله زیادی از نسخه های قبلی داشته باشد بنابراین اگر Fallout جدیدی توسط ما ساخته شود احتمالا جدا از ساخته خود استدیوی داخلی Bethesda خواهد بود.ما بازی را در West Coast نگه خواهیم داد زیرا خود را از اهالی آنجا احساس میکنیم.آنها هم احتمالا از نواحی East Coast هستند بنابراین این تفاوت کاملا منطقی هست.
هرچند ما نیاز به یک محدوده جذاب داریم,مثلا LA.
بله Fallout LA میتواند جالب باشد.احتمالا این محیط هم شامل The Boneyard از Fallout 1 باشد هرچند هم میتواند بسیار متفاوت طراحی شود.حتی میتوان به آن تم Walking Dead نیز داد."
به هرحال هنوز آینده سری Fallout مشخص نیست اما شایعات پیرامون ساخت Fallout 4 توسط خود Bethesda بسیار زیاد است.
منبع

Mr. Dante

کاربر سایت
Jan 25, 2013
76
نام
کیوان
قسمت یکش که خدای باگ بود. کلا از نظر من Obsidian استودیویه که عناوین با پتانسیل بالا و ایده های جالب معرفی میکنه بعد توش گند میزنه.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
قسمت یکش که خدای باگ بود. کلا از نظر من Obsidian استودیویه که عناوین با پتانسیل بالا و ایده های جالب معرفی میکنه بعد توش گند میزنه.
Obsidian استودیوی به شد با استعدادی هست. چون بخشی از Black Isle اعظم هست. تنها ایرادشون این هست که بازیهاشون گرافیک خوبی ندارن. به جز Dungeon Siege 3 که گرافیک عالی داشت و باگ اصلا نداشت.

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
الان من نفهمیدم لایسنس بازی دقیقا دست کیه؟! :dفقط یه کمپانی در آن واحد میتونه داشته باشدش دیگه.

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
یکی از بهترین، خلاق ترین و وفادارترین استودیوها همین Obsidian هست ولی مشکلی که داره تیم خیلی کوچیکی داره و خیلی هم ریسک پذیری شون بالا هست برای همین بازی ها یه قسمت هایی عالی و بی نظیر هستن و یه قسمت های آدم رو روانی میکنن. FallOut New Vegas هم بازی بازی خیلی خوبی بود ولی خوب چون تیم کوچیکه بازی هاشون پر از باگ میشه و پولیش کردن بازی رو نمیتونن درست انجام بدن. ولی همین چند وقت پیش Urquhart هم گفته بود یه باگ گیر جدید برای موتورشون درست کردن که میتون تا 98% باگ ها رو پیدا کنه. پس این مشکل هم دیگه اونقدر توی بازی نباید آدم رو اذیت کنه. امیدوارم InXile و Obsidian ادغام بشن (مثلا بشن InXile Obsidian!) و دوباره به اوج به عنوان یکی از بهترین RPG ساز های تاریخ برگردن.:d
PS: اونایی که فقط بلد ترول کنن، بابا خالق FallOut همین Obsidian و InXile هستن! حالا یه سری میان میگن اینا گند زدن به سری!:|

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این بار به شدت و مثل سگ استقبال میکنم:D البته اصولاً و تحت هر شرایطی از هر Falloutــیی استقبال میکنم :D خصوصاً شماره 4 \m/

حالا دیگه Tim Cain هم (خالق سری) به Obsidian پیوسته >:d<

NV 2 اگه ساخته بشه چی میشه 8->
Chris Avellone + Tim Cain >:d< >:d< >:d<
الان من نفهمیدم لایسنس بازی دقیقا دست کیه؟! :dفقط یه کمپانی در آن واحد میتونه داشته باشدش دیگه.

Bethesda :D
NV را دادن بکس Obsidian ساختن:D

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
دمش گرم .... دلمون واسه یه RgP مشتی تنگ شده بود !!! >:d<

امسال اصن نقش افرینی باحال نداشتیم

ما هنوز اسکاریم میزنیم :x

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بازم لاس وگاس:|
به نظرم وگاس رو بی خیال شن قسمت بعدی رو در مورد نیویورک بسازن خیلی بهتره

ها معلوم شد خبر رِ نخوندی :D
هرچند ما نیاز به یک محدوده جذاب داریم,مثلا LA.
بله Fallout LA میتواند جالب باشد.احتمالا این محیط هم شامل The Boneyard از Fallout 1 باشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر